Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucianna Fackrell

2 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 5:03 am

Öğrendiğim kadarıyla kampta yeni bir derslik açılmıştı. Artık buralarda pek takılmıyordum fakat yeni bir yetenek konusunda kendimi geliştirme tutkum beni dersliklerin bulunduğu alana gitmeye zorladı. Yeni dersliğin dövüş sanatları üzerine olduğunu öğrendiğimdeyse, buraya geldiğim için fazlasıyla memnun oldum. Bir melez olduğumu öğrenmeden önce yani daha çok küçükken, babam kendimi koruyabilmem ve canavarlar karşısında avantaj sağlayabilmem için beni yıllarca dövüş kurslarına göndermişti. Melez olduktan sonra da kampta kendimi oldukça fazla geliştirmiştim. Elbette bünyemin el verdiğinin çok üstünde bir dövüş performansı sergileyemiyordum fakat kol ve bacak kaslarıma her zaman güvenirdim. Derslikten içeri girdiğimde eğitmen olduğunu tahmin ettiğim Zack ile karşılaştım ve gülümsedim. Bir Nyks oğlunu bir eğitmen olarak görmek, her gün rastlanmayan bir olaydı. Yani Nyks çocukları genellikle biraz... Kendi halinde veya tanrılara cephe almış olurdu. Zack'i burada görmek beni sevindirmişti. Karşıma bir Ares çocuğu çıksaydı büyük ihtimalle eğitim sırasında birbirimizi hastanelik ederdik ama Zack ile kişisel bir sorunum kesinlikle yoktu. Aslında Nyks kulübesi ve kulübem arasındaki ilişki de aylardır olumlu seyrediyordu. Derin bir nefes aldıktan sonra "Selam, dövüş dersi almak için buradayım." dedim. Gerçekten de bilge bir Athena kızı gibi konuşmuş olduğumdan (!) kendimle gurur duydum. Kampta kılıç kullanmak söz konusu olduğunda herkesin korkulu rüyasıydım fakat ne kadar iyi olduğumu düşünsem de dövüşte pek bir iddiam yoktu. Belki fiziksel güç yerine tekniğin önemli olduğu hareketlerde yenilmez olabilirdim ama işin içine elbet bir yerde güç faktörü girecekti. Süslü püslü olmasam da formuna önem veren bir kızdım ve büyük ihtimalle bu derslikteki işim bittiğinde, buna fazlasıyla pişman olacaktım.

Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 1:11 pm

Derslikte dosyaları düzenlerken içeri birden bir kız girmişti. Kim olduğunu anlamak için kafamı kaldırdığımda ise bu kişinin Athena kızı Lucy olduğunu gördüm. Beni eğitmen masasında gördüğünde gülümsedi ve düşünceli bir şekilde bana baktı. Bakışlarını üzerimden çektikten sonra derin bir nefes alıp konuşmaya başladı ve ''Selam, dövüş dersi almak için buradayım.'' dedi. Lucy'nin bu kendine güvenmiş ses tonuyla konuşmasını duyunca gülümseyip ''Hoşgeldin. Ders'e hemen başlayalım istersen ama aklında öğrenmek istediğin bir dövüş sanatı var mı?'' diye sordum dojo'nun kapısını açarken.

Lucianna Fackrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell