Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~* Lucianna Fackrell *~

+46
Fenix Blume
Zellana L. Tyler
Tristan Micah Addison
Alexis Kwon
Andrea Grace Harvey
Nicholas M. Monmouth
Adela Calanthe Lynn
Mitchie Carter
Thalia A. Carter
Martin Tudor
Veronica Gardyner
Isabella Andie
Edward J. F. Newgate
Alex Nike
Claire Angel Deeply
Adyali Beckett
Summer Katherine Ramsey
Leonard L. Carter
A. Raina Lindgren
Serena Su Hanzadeoğlu
Ayleyda Laurana Falls
Hermia Aigian Cocteau
Charles Hilfiger
Helen Grace Burton
Eduard Ryan Longrange
Isabelle Coco Franke
Hector Sentius
Tiffany Trully
Myrna Tudor
Clara Thompson
Dryope Glauce Charon
Jacquenetta Solielle
Cornelia Fackrell
Cassandra Masen
A. Anna Bianca Sentius
Arthur Dragomir
Edward Kevin Hawke
Alexandra Bethany Daniels
Lara Adams
Keith Matt McMillen
Satellite Morgan
Sona McDiable
Rose Denise Harris
Stella Fabiano
Robert Harris
Lucianna Fackrell
50 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

~* Lucianna Fackrell *~ Empty
MesajKonu: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:54 pm

.....L u c i a n n a F a c k r e l l....

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

isim.Lucianna Fackrell
lakap. Lucy
yas. 17
silah. Nefesalan isimli kılıcım
konum. Melez-Athena kızı (Kulübe lideri)

Kisilik.
Athena kızı olmama rağmen, zekamdan çok savaş stratejilerime güvenirim. Yani, annemin Bilgelik Tanrıçası özelliklerinden çok Savaş Tanrıçası özelliklerine sahibim diyebilirim. Ayrıca... biraz laubaliyim, adrenalin tutkunuyum, dostlarıma çok bağlıyım ve kesinlikle satıcı değilim. Tamam tamam itiraf ediyorum; biraz da narsistim. Bazıları gıcık olduğumu da söylerler ama değilim!!

Fizik.
1.75 boyundayım, uzun kahverengi saçlara ve açık mavi gözlere sahibim. Tenimin rengi açık ve bu çok hoşuma gidiyor. Hele üzerimde zırhım, elimde ışık saçan kılıcım varken, çok artist görünüyorum. Evet, anladığınız gibi biraz da kendini beğenmişim. Görüntümü tamamlayansa genelde ruh halimi yansıtan gülümseyişlerim olur; sinsi, mutlu, hırslı...

Özel Yetenek.
Garip gelecek ama... karşımdaki kişinin düşüncelerini okuyabiliyorum. Hatta, onun zihnini kontrol bile edebiliyorum. Bu özelliğimi geliştirmem inanın hiç kolay olmadı, annemle uzun çalışmalar yapmak ve masum insanları denek olarak kullanmak zorunda kaldım. Her neyse, sonuç olarak arkadaşlarım bana şöyle seslenirler: zihindeşen.

Özellikler.
(+) Kesinlikle yardımsever biriyim ve arkadaş canlısıyım. Karşımdakini analiz etme konusunda ustayım. Kılıç ve mızrak kullanmakta çok iyiyim. Her ortama uyum sağlarım.

(-) Başım kin ve nefret duygularıyla bir Hades çocuğu kadar belada! Sinirli ve agresif olduğum zamanlarda, fevri kararlar verir, yapmamam gereken şeyler yaparım. Yersiz kaprislerim olabilir, bazen de aşırı gelişmiş zihin gücüm beni çileden çıkarır ve önüme gelene çatarım. Fakat daha önce hırsımın bana zarar verdiği hiç olmadı, dozunda meydan okuyorum diyelim.

Kamp Öncesi.
New York'ta ve çevresinde çeşitli yatılı okullarda okudum (çok çeşitli, her sene okul değiştirirdim ben). Babam, eşi ve üvey kardeşimle yıldızlarımız hiçbir zaman barışmadı. Çoğu yazı da okulların yaz kamplarında yani evimden uzakta geçirdim. Hiç yakın diyebileceğim bir arkadaşım olmadı, hep dışlanan kişi oldum. Derslerim her zaman iyiydi ama sık sık saçma hayaller gördüğüm için -canavarlar falan- psikoloğun yolunu tutardım. Sorunlu, içine kapanık, kafayı sıyırmış Lucy'ydim.

Simdi.
Yarı-tanrı olduğumu öğrendim! Bu büyük değişikliğe alışmam biraz zaman aldı ama anneme duyduğum öfke dışında, yeni hayatımı en başından sevmiştim. Tanıştığım Hades kızı Stell, bana dostluğun ne demek olduğunu öğretti. Çeşitli maceralara atılıp yaşamanın kıymetini anladım. Fedakarlıklarla tanıştım, biri için kendinden vazgeçmenin ne demek olduğunu öğrendim. Kendimi ilk kez yuvamda hissettim. Kısacası ben, 'ben' oldum.

Ask Mesk.
Ahh, bir tanrıya aşık oldum, öldürün beni! I love you

Sevdiklerim.
*Gülmek!
*Martin
*Stell
*Kılıç antrenmanları
*Düellolar
*Hayvanlar-özellikle pegasuslar
*Tarih -eski yazıtlar-
*Annem <3
*Arkadaşlarım, dostlarım...
*Tasasız günler
*Çılgın partiler
*Ares'i düelloda yendiğim an yaşadığım haz!

Sevmediklerim.
*Üvey annem
*Daisy
*Yargısız infaz yapanlar
*Lüzumsuz kişiler
*Her türlü böcek
*Temizlik yapmak
*Tanrıların verdiği görevler
*Siren Körfezi
*Medusa
*Deli olduğumu düşünenler

Iconlar.
Spoiler:

Ilıskıler.

*0*
Martin Tudor

Martin, Geleceğin Tanrısı. Aynı zamanda benim erkek arkadaşım. Aramızda fazlaca yaş farkı olduğunu, onun hiç yaşlanmadığını ve annemin bakirelik yemini etmiş bir tanrıça olduğunu biliyorum ama ona aşığım ve başka hiçbir şeyin de önemi olduğunu düşünmüyorum.

*1*
Stella Fabiano

Benim her şeyim! Melez olduğumu öğrendikten bir gün sonra tanıştığım dostum, dert ortağım, suç ortağım... Onu anlatmaya kelimeler yetmez yahu! Stell'im, kim olduğumu bilmezken sen vardın benim yanımda, iki yıl önce o kano gölünde banktaki günü ömrüm boyunca unutmayacağım. Vay be, Dünya üzerinde seninle gitmediğimiz bir yer kaldı mı acaba? Very Happy

*2*
Serena Melanie Holls

Kardeşim! Sere benim iç dünyamı en az Stell kadar iyi bilen ender kişilerden biri. Kulübeye geldiği ilk gün sevinçten çıldıracaktım neredeyse! Güzel mi güzel, zeki mi zeki, tatlı mı tatlı, biricik sırdaşım. Tamam, annemizle arasındaki ilişkiyi ve sağlıklı beyin hücrelerini de birazcık kıskanmıyor değilim. Razz

*3*
Laudomia L'Aquila

*icon*

Asi kız! Aslında son günlerde daha sevecen ve dost canlısı. Kampa yeni geldiği gün kulübesine dalışımla başladı herşey. O an, öyle bir çekim yaşanmıştı ki, 'tamam' demiştim, 'bu kızla ömrümüzün sonuna kadar ayrılmayacağız!'. Öyle de olacak zaten, hayatta bırakmam onu. Her ne kadar saçma bir tartışmayla başlamış olsa da, çok özel ve güçlü bizim arkadaşlığımız!

*4*
Robert Harris

Öfkeli, hırçın, sinir bozucu, kıl, sıradan bir Hades çocuğu işte. Aslında ondan nefret etmem lazım. Ama seviyorum. Arenada saatlerce birbirimizi haşlamaya çalışsak ve defalarca onun sinir krizleri geçirmesine yol açmış olsam bile o da beni seviyor. Sıradan günlerde düşmanım, iyi ve kötü gün dostum... Bar bile açtık birlikte. Eric & Pam olduuk. Razz

*5*
Rosamarie Sea

Tatlı Poseidon kızı! Onu çooookk seviyorum, yaşadığımız onlarca maceranın hiçbirini de unutmayacağım! Pegasus eğitmeni, dersliğimin komşusu. Kulübesi de bizim pencereden göründüğü için sık sık birbirimizi dikizliyoruz Razz Rose, hayatımda olmasa boşluğa düşeceğim ender kişiler listemde yer alıyor, en başlarda hem de.

*6*
Thenoma Leucimpus

*icon*

Herkesin sinir bozucu olduğunu düşündüğü meşhur Nyks kızı Oona. Aslına bakarsanız henüz kurgusal olarak tanışmış değiliz. Yine de ileride kavga edeceğimizden adım kadar eminim! Belki aramızdaki bağlar gerilir, kopar, en azılı düşmanım olur, belki de çok yakın bir arkadaşım. Bakacağız, zaman gösterecek! Wink

*7*
Hermia Cocteau

*icon*

Mia'm benim birtanemm!! Aslında Ares ve Athena kulübelerinin liderleri olarak birbirimizle kanlı bıçaklı olmamız gerekir ama biz sıkı fıkı kankileriz. I love you Her şey ebeveynler değil ki zaten, ben babasından nefret etsem bile onun için ölürüm. Ne Ares, ne Athena ne de başka biri... Kimse bizim aramızdaki ilişkiyi bozamaz kii.

*8*
Hector Sentius

Kamptaki bir diğer Hades çocuğu, vefalı dostum. Size şöyle anlatayım, babasının Hades olduğunu yeni öğrendiği zamanlarda -hatta belki de aynı gün içinde- o zamanlar hiç tanımadığı kardeşleri ve kuzenleriyle birlikte, o sıralar kayıp olan ben'i bulmaya çıkmıştı... Tabii kadere bakın, bu Hec'in beni ilk arayışıydı ama sonuncusu değildi. Çocuğun hayatı Stell ve beni aramakla geçiyor sanırım. Ah, bir de Anna ile vakit geçirmek ve Edward'ı pataklamak. Dostum diyebileceğim, zor anımda yanımda olacağını bildiğim adam Hec. Smile

*9*
Jekaterina Lilia Zakarova

*icon*

Ona taktığım lakabıyla Kitty benim biricik kardeşimdi. Bir gün bir göreve gitti ve geri dönmedi... Ah Kitty ah... Onu çok özlüyorum. Şimdi kulübemde olan tüm kardeşlerimden önce o vardı yanımda. Büyük abla olmak bu yüzden kötü bir şey işte; Daha fazla kayıba şahit oluyorsunuz. Yaşıyorsa en kısa zamanda karşıma çıkması, değilse Elisyum'da mutlu olması en büyük temennim.

*10*
Jennifer Amy Parker

Jenny'm! Onu ilk gördüğüm an aklımdan geçen düşünce 'kesin artistin tekidir' olmuştu, ilk 5 dakikada bana yanıldığımı kanıtlamıştı. Onu çok seviyorum, Rose ve Stell ile birlikte atıldığımız dörtlü macerayı da unutmayacağım, her ne kadar o sırada bizi satıp Kronos'un tarafına geçmiş olsa da, tekrar bize döndü, asil ve güçlü dostum. Kehanette de dediğim gibi, seni seviyorum 'şimşeklerin kızı'. Smile

*11*
Annalynne Johnsson

Güzeller güzeli Afrodit kızı, kulübe lideri Anna. Smile Kim diyor Afrodit kızları iyi savaşamaz diye? Benden kılıç dersi alan birçok melezden daha başarılıdır Anna. Anna'yı tarif ederken sadece 'güzel' demek haksızlık olur aslında, güçlü ve azimli de çünkü, çoğumuzdan daha fazla hem de!

*12*
Ange Spike Russo

Benim biricik okçu, voleybol takım arkadaşım, bayrak kapmaca ittifakım. Ange çok iyi kalpli ve tatlı. Ona bakınca resmen o parlak güneşi görüyorum, saf ve temiz bir kız çünkü. Babası Olimpos'ta sevdiğim tanrılar arasında olmasa bile, kardeşi yüzünden kulübesini basıp suikast girişimi yapmayı planlıyor olsam bile, tarafımdan çok seviliyor bu kız. Wink

*13*
Satellite Morgan

Benim biricik Sat'ım, her şeyim... Kampa geldiği günden beri en iyi dostlarımdan oldu. Birlikte kılıç antrenmanları, düellolar yaptık, zaman zaman bayrak kapmacalarda karşı karşıya geldik ama asla ve asla birbirimize kırılıp darılmadık. O benim biricik lider avcım ve onu üzen karşısında beni bulur!!!

*14*
Edward Kevin Assasin

Assasin? Yeni soyadına hala alışamadığım ve yastıkla boğmak için doğru zamanı kolladığım Apollon oğlu! Edward aslında iyi biri, hani son ses müzik dinliyorsanız veya sağırsanız falan. Kör olmanız da lazım zannımca, tipi bile insanın sinirlerini hoplatmaya yeter çünkü. Zeus bir çene vermiş buna, tanrılar sizi korusun pek fena! Gıcık ve kendini suikastçi sanan polisiye manyağı imajına sahip bu çocuğu yine de seviyorum, çok ama çok baskın sevgim, onu öldürmeme kesinlikle engel olmaz yani! Twisted Evil

*15*
Lara Adams

Güzeller güzeli bir Afrodit kızı olan Lara, kesinlikle sevdiğim ve güvendiğim dostlarımdan. O benim tatlım. Bir sıkıntısı olduğunda onun yerine üzülür, sevinçli olduğunda mutluluğuna ortak olurum. Kibarlık abidesi ve biraz da makyaja düşkün ama ne olursa olsun benim best'lerimde olmayı hep sürdürecek.

*16*
Sona McDiable

Sona iyi anlaştığım ve sevdiğim ender Ares çocuklarından biriydi. Çoğu melezin kaçılnılmaz sonu, bir gün o da bir göreve gitti ve geri dönmedi. Biliyorum, bir gün kampa geri dönerse ona sımsıkı sarılacağım ve birlikte en kısa zamanda yeni bir maceraya atılacağız.

*17*
Leonard Jeffrey Valdez

Hephaistos oğlu Jeff, kampın tüm alet edevatının işleyişinden sorumlu müdür gibi birşey. Arkadaş canlısı bir çocuk. Düşmanım değil, dostum olduğu için çok mutluyum çünkü sadece arkadaşlar arası bir maç sırasında bile kullandığı silah yüzünden saatlerce kendime gelemedim.

*18*
Aleda Beth Hwang

Hermes kızı Aleda. Çekik gözleri ve sevimli bir yüzü olduğu için yanaklarını sıkasım geliyor - henüz bunu yapmış değilim. Onu çok tatlı buluyorum. Aly ile uzun bir mazimiz var ve onunla yaptığım geyik muhabbetlerini asla unutamam. Kampımızın organizasyonlarından sorumlu espritüel kız.

*19*
Alexandra Regina Daniels

Alex'in güzelliği dillere destan, ama onu sevişimin asıl nedeni benim gibi Edward'a kıl oluyor olması. Aslında kıl'dan kastım sinir olmak değil, sevmek ve sevdiği için uğraşmak. Kampın temizlik denetlemelerinden sorumlu ve sorumluluk sahibi bir kız. Eh, elbette onu çok seviyorum.

*20*
Selene Hesperia Robinson

*icon*

Kampımıza henüz yeni gelmiş olan Hera kızıyla pek tanışıklığımız yok aslında. Yine de ilerde kendisinin çok başını ağrıtmayı planladığım için, ismini ilişkilerime ekledim. Tanrıça Hera, her zaman hıncımı almak istediğim ilahi güçlerden biri olmuştur, sanırım kızının da benden çekeceği var. Şimdi böyle diyorum ama iki gün sonra can ciğer kuzu sarması olursak da şaşırmayın, eh, çok sevimli ve iyi bir kız çünkü!

*21*
Arthur Dragomir

*icon*

Kampın ilk ve tek Afrodit oğlu! Tabii tüm su nemflerinin de gözlesi. Henüz yeni geldiği için Arthur'u yakından tanıma imkanı bulamadım ama iyi biri olduğundan eminim!

*22*
Jessica Claire Masen

Jess Melez Kampı'na benden sonra gelmiş, Persephone kulübesinin lideri olmuştu. Şimdi, bir tanrıça! Bazen bu gerçeği kabullenebilmem uzun sürüyor, hala yemek gazinosunda dönüp Persephone kulübesinin masasına baktığımda gözlerim Jess'i arıyor ama eskisi kadar görüşemiyor olsak da hala onu çok seviyorum ve Çiçeklerin Tanrıçası olarak mutlu olduğunu biliyor, mutluluğunu paylaşıyorum. Eh, bakarsınız bir gün ben de tanrıça olur, onun mahallesinde ev tutarım. Razz

*23*
Cornelia Scarlett

Tatlı bir Poseidon kızı, her şeyden önce Rose'un kardeşi. Lia altından bir kalbe sahip, harika bir arkadaş. Benim en çok değer verdiğim kişiler arasındaki yeri de daimi. Birlikte birçok maceraya atıldık ve atılmaya da devam edeceğiz. Uyumlu, çılgın ve iyi geçinen iki güzel kızdan herkes korkmalı bence.

*24*
Jacquenetta Solielle

Jac uzun süredir kampta görmediğim bir Hera kızı. Hatırladığım kadarıyla en son bir tanrı olan Arthur ile ilişkilerini, gazetem Empire Esintisi'nde haber yapmıştım. Sonra ona ne oldu, bilmiyorum. Umarım şu anda iyidir ve en yakın zamanda tekrar görüşebiliriz.

*25*
Adrian Black

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ares oğlu, eski sevgilim Adrian. Yaşadığımız bir takım tatsızlıklar yüzünden ayrıldık ve sonrasında da dost kalmayı başarabildiğimizi pek söyleyemem. Elbette o bir göreve çıkıp da geri dönmediğinde üzüldüm, kefeni yakılırken ağladım. Ama içten içe ona artık burada olmamasına rağmen nefret duyuyorum ve bunu kimseden saklamıyorum.

*26*
Dryope Glauce Charon

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]*icon*

Glau kamptaki bir başka Persephone kızı. Kendisini pek iyi tanımıyorum ama kesinlikle düşman falan değiliz, olumlu bir ilişkimizin olacağını umuyorum. Yani tamam, her Persephone çocuğuyla iyi geçineceğim diye bir kural yok ama, o kulübedeki melezleri nedense çok seviyorum.

*27*
Mana A. Fackrell

Benim sevgili dostum Manaaa! Tatlı bir Demeter kızı ve onu çooook seviyorum. Bana Owly demesi de çok hoşuma gidiyor. Ben de ona papatyadan türettiğim Papy şeklinde sesleniyorum. Aynı zamanda babalarımız da kuzen olduğu için, soyadlarımız da aynı bizim hem. O zaman ne diyoruzzz, biricik Papy'mi üzeni pis öldürürüm. Razz

*28*
Marximno A. Buio

Egoist Ares oğlu! Kampa yeni geldi ve bana kendimi hatırlatan bir tipi var. Sanırım yine babalarını sevmememe rağmen iyi anlaştığım Ares çocukları grubuna biri geldi. Rp yapıp daha yakından tanımak istiyorum onu.

*29*
Tiffany Trully

Apollon kızı Tiff ile kampa ilk geldiği zamanlarda süper iyi anlaşırdık. Sonradan, onun da en az benim kadar hırs manyağı olduğunu anladım ve çeşitli turnuvalar sonucunda aramızda bir rekabet işi oluşmaya başladı. Şimdi düşman değiliz ama saçını başını yolma fikri bana epeyce zevk veriyor. Yine de kötü günlerde dostuz, bu gerçeği hiçbir şey değiştiremez.

*30*
Isabelle Coco Franke

Sevimli Hermes kızı Bells, daha yakından tanımak istediklerim listemde! İkimiz de kampa geleli uzun zaman oldu ama hala bir fırsatını bulup birlikte iyi bir maceraya atılamadık. En kısa zamanda yapmamız lazım tabii bunu, orası ayrı. Bells'i her görüşümde 'hanimiş Bells'in pıtı' diyesim geliyor, nedenini bilmiyorum ama. Razz

*31*
Eduard R. Longrange

Ed ile ilk kez Manhattan'da Kronos'un ordusuna karşı savaşırken tanıştık. Nedenini bilmiyorum ama onu çok seviyorum, zaten suç ortağım Ed benim. Bir ara bir göreve gidip aylar sonra geri döndü, döndüğünde de onu çok değişmiş, soğuklaşmış bulduk. Eh, biraz soğuk davrandı diye peşini bırakır mıyım ben? Elbette hayır. Baş belası olma yolunda hızla ilerlemekteyim şu aralar.

*32*
Helen Grace Wilson

Helena'm beniiim! Ona genellikle 'Tatlı Kardeş' diye seslenirim. Çok tatlı ve benim için çok çok özel biri. Onun bir lafıyla yapmayacağım şey yoktur, öyle söyleyeyim. Bu aralar kampa pek sık uğrayamıyor ama yazın onunla yine birbirinden manyak görevlere çıkacağımızdan eminim.

*33*
Charles Hilfiger

Dionysos çocuğu Chuck'ı henüz pek tanımıyorum ama yaz gelip de kampa geri döndüğü zaman onunla ilişkimizi ilerleteceğimizden eminim. Her şeyi geçtim, bir kere adam Dionysos çocuğu. Yapmayın ama, herkes benim alkoliğin teki olduğumu biliyor. Elbette onunla aramı iyi tutacağım! Razz

*34*

Ayleyda Ocean

Hermes kızı Ay ile çok iyi anlaşıyoruz, bana Kar Baykuşum diyor. Ben de ona Turuncu Şeker diyorum. Klasik bir Hermes çocuğundan çok farklı, en başta bu kızda sanatçı ruhu var efendim. Ay ile en kısa zamanda yeni bir saçma maceraya atılmak istiyorum.

*35*
Stephanie A. Heaven

Step ile kardeşim Sere sayesinde tanıştık ve sıkı fıkı olma yolunda hızla ilerledik. O da çekik Hermes çocukları kulübünden, yani tam ısırmalık! Bir de komik ki, sormayın. Kulübesinin lideri ve Olimpos Tv'nin genel yayın yönetmeni. Eh, bir de kamp marketinden bir şeyler aşırmakta üstüne yok.

*36*
Leonard Luke Carter

Zeus oğlunun şahsıyla pek yakın değilim ama biricik Jenn'imin kardeşi, Sere'nin eski sevgilisi ve şimdi de arkadaşı. Tabii bir de arada bayrak kapmacada ittifak oluyoruz falan... Öyle biri işte Leo, yakın dost değil ama kesinlikle düşman da değil. Kafa bir çocuğa benziyor, belki bir gün ilişkiyi ilerletiriz.

*37*
Summer Katherine Ramsey

Summ benim canımın ta içi. En mutsuz olduğum zamanlarda bile onu görünce suratıma kendiliğinden bir gülümseme yerleşiyor. Birtanecik kardeşim, güzel ve iyi kalpli. Ayrıca çok da çalışkan. O geldikten sonra kulübedeki yükümün azaldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Summ'ın tek bir kötü tarafı var, temizlik denetlemelerinden kaçmama izin vermiyor! Razz

*38*
Adyali Beckett

Adya, delinin teki. Zeus'un kızı ve Artemis avcısı. Böyle 'erkeklere hayır!' takılan feministlerden değil, daha çok parti parti gezen çılgın gençlikten sayabilirim onu. Çok iyi olmasa da arkadaşım ve kesinlikle düşmanım olmasını da istemem. Eh, kim bir Zeus kızının nefretini kazanmak ister ki?!

*39*
Claire Angel Deeply

Clay ile tanışmamıza çatlak editörüm Tiff vesile oldu ve sonra kendisiyle çok iyi anlaşmaya başladık, birlikte yaşadığımız Ladon macerası hala kabuslarımı süslüyor! Kısa zamanda kampta sağlam bir yer edindi çünkü oldukça arkadaş canlısı ve iyi kalpli bir kız. Afrodit kulübesinin yeni lideri ve parlayan yıldız yakıştırmasına çok yakışacak tarzda çalışkan.

*40*

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Alex Nike

Artist ve havalı bir Hephaistos oğlu olan Alex, çok çalışkan biri ve Hephaistos kulübesine daha fazla puan kazandırmak için yapmayacağı şey yok. Epeyce de güçlü biri. Geçenlerde silah ve zırh yapımı eğitmeni de oldu. Arkadaşım diyebilirim onun için sanırım.

*41*
Yondaime Hokage

Yon, yani benim nağm-ı diğer Yogi'm, Daarling'im, biricik dostumtur. Apollon'un oğlu ve kulübesinin lideri olduğu için konu puanlama oldu mu karşı karşıya geliriz ama bu hasır şapkayla ortalarda dolanan sarışın çocuğu çok ama çok seviyorum. Bir tanedir o. Sat'ımın da erkek arkadaşı. Bizim dostluğumuzu bozsa bozsa Sat'ı üzmesi bozar, onun dışında biz hep kanki olmayı sürdürürüz.

*42*
Veronica Mars

Nica, Olimpos Fm'deki programı sebebiyle hayranlık duyduğum avcılardan biri. Çok güzel ve bir o kadar da çalışkan, bildiğim kadarıyla tüm kardeşlerimle de iyi anlaşıyor. Birlikte macera yaşamak istediklerim listesinde. Bir süredir onu Melez Kampı'nda görmüyorum ama yazın burada olacağından eminim.

*43*
Isabella Andie

Sevimli kardeşim Bells kulübemize geleli henüz fazla olmadı ama hemen kaynaştık. Çok tatlı ve iyi kalpli biri, kesinlikle çok seviyorum onu!! Hatta her an gidip ısırabilirim. I love you Yeni hayatına çabucak adapte oldu, hatta temizlik denetlemelerine bile katılıyor! Onu üzen karşısında beni ve kılıcımı bulur, ona göre.

*44*
Thalia Adelynn Rose

Thalia güzeller güzeli bir Afrodit kızı ama onun en önemli özelliği, çok sıcakkanlı olması. Tamamen iyi niyetli ve sevgi dolu, biraz da heyecanlı bir kız. Kendini bana sevdirmesi 1 saniye falan sürdü desem, nasıl biri olduğu sanırım az çok anlaşılır. Seviliyor ve her zaman sevilmeye devam edecek.

*45*
Mitchie Heinz

Mitch benim tatlı mı tatlı Demeter kızı arkadaşım. Kampın en kıdemlilerinden olduğu için onunla uzun zamandır tanışıyoruz. Fazla göreve çıkmışlığımız olduğunu söyleyemem ama çok değerlilerimden, çok da seviyorum onu. Çok sempatik biri ve fedakarlıklarıyla da her zaman dikkat çekiyor.

*46*
Adela Calanthe Lynn

Cal kampta pek fazla görmediğim bir Artemis avcısı. Onu yakından tanımıyorum, asıl tanrı ebeveyninin kim olduğunu da bilmiyorum ama bildiğim bir şey var; kesinlikle kötü bir kız değil. Aslında babasının Hermes olmasından şüpheleniyorum çünkü o da birçok Hermes çocuğu gibi çekik gözlere sahip!

*47*

Nicholas M. Monmouth

Nick benim sevimli kardeşim ve Papy'min erkek arkadaşı. Onu da tüm kardeşlerim gibi çok seviyorum, onun sinirini bozanlar da karşılarında beni bulur. Hoş, güçlü bir Athena oğlu olduğu için benim korumama ihtiyacı yok ama olsun, anaç bir ablayım işte, alttan alın. Razz

*48*
Andrea Grace Harvey

Andy'm benim bir başka tatlı kardeşim! Çok çalışkan ve herkesle iyi geçiniyor. Onu çok seviyorum ve aramızdaki ilişkinin her gün olumlu bir şekilde ilerlemesi beni çok mutlu ediyor. Andy kötü günümde gidip rahatlıkla omzunda ağlayabileceğim vefalı bir dostum da aynı zamanda.

*49*
Alexis Kwon

Lex çok cool ve bir o kadar da espritüel bir Artemis avcısı ve tarafımdan çok seviliyor. Karakterine hayran olduğum ve saygımı kazanmış ender kişilerden biri. İnsanlarla iletişiminde çok başarılı ve zamanla ilişkimizi daha çok ilerleteceğimizden de eminim. Şimdi de sorarsanız rahatlıkla dostum olduğunu söyleyebilirim tabii. Smile

eklenmek için..
*iki adet icon
*hakkımdaki düşünceleriniz
*kurgumuz nasıl olabilir?

En son Lucianna Fackrell tarafından C.tesi Nis. 02, 2011 7:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 66 kere değiştirildi
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:59 pm

Çok güzel hazırlamışsın Lucy Smile

Eklemeden edemeyeceğim: zihindeşen lakabını bulan kişi benim Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:42 pm

Teşekkürler Robyn Smile

Evet, ilk önce sana çok sinir oldum ama sonra ben bile alıştım lakabıma Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:50 pm

Lucy'mmm, dostumm, birtanemm Smile Smile

Seni çook seviyorum, hazırladığın lejanta bayıldım Smile Kıskandım yaa herkes lejant yapmış, bende yapacağım Smile Smile

Karakterin zaten çok sağlam ve tabi en yakın dostum olduğun için daha başka nasıl yorum yapılabilir bilmiyorum. Harikasın sen yaa, müthişsin, canım dostum, en iyi sensin Razz Razz

Zihindeşen lakabı ilginç aslında, eh, bazen Robyn'in de aklı çalışıyor Smile

Aklıma bir şey gedikçe yazmaya devam ederim Lucy'mm, şimdilik bu kadar <3<3
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:53 pm

Stell'imm iyiki varsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tüm yorumların için çok teşekkür ederim Smile Aslında beni benden iyi tanıyorsun, lejantımı sen hazırlasan yeriydi yani Smile

Her zaman en yakın dostum olcaksıııın!

Bu arada, şu San Francisco işini annen ve babama nasıl söyleyeceğiz? Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:56 pm

Sağol canım arkadaşım I love you I love you

Sende benim her zaman en iyi dostum olacaksın <3

Bende onu düşünüyorum aslında :/ Ya gerçi annemin tepksi çok önemli değil, sadece izin vermesi önemli, izin verecekse bağrsın çağırsın ama sakince hayır derse kıyametleri kopartırım Razz Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:58 pm

Ben babamdan pek endişe etmiyorum zaten, yanında geçirdiğim kışlar sayılıdır.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:18 am

Ah bir de lejantıma şunu eklemek istiyorum:

(Gıcık biri olduğum ve dikkat çekmesini istediğim için ilk postu düzenlemek yerine buraya yazıyorum...)

Siteye bir Titan Atlas veya Tanrı Ares gelirse, onlara karşı duyduğum nefreti yanlış yorumlamasınlar, bu tavrım sadece kurgudan ibaret, yoksa mitolojiyi severim ve orada bu iki karakter de hayran olduğum kişiler arasında yer alıyorlar.

Uzun lafın kısası, sevmediklerimde belirttiğim gibi 'yargısız infaz yapanlar' günümüzde bir hayli fazla olduğu için, gözünüzde yanlış bir izlenim bırakmak istemedim.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:46 pm

Alçak gönüllü arkadaşım benim I love you I love you
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:41 am

Lucy'm belirtmen isabetli olmuş, kampta 4 Ares çocuğu var, seni biz bile kurtaramazdık artık Razz
Sona McDiable

Sona McDiable

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:35 pm

seeeeeeelam Smile
site önerisi için burdan da çok çok teşekkür ederim Smile geldim gördüm beğendim ve burdayım Smile
neysem lejantını beğendim güzel olmuş Smile umarım arkadaş kurgularından iyi bir yer alabilirim ^^
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:57 pm

Selam!!
Tanışıyoruz zaten değil mi Lucy?
Ama lejant ziyareti de yapmak gerek Very Happy
Bi ara rp yazalım Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:25 am

Selam Sona Smile Smile Ne demek, burayı sevmene sevindim Smile Lejantımı beğendiğin için de teşekkürler Smile Ben de arkadaşlığımızı ilerletmek, birlikte rp'ler yapmak isterim Smile

Merhaba Sat Smile Tabii ki tanışıyoruz, henüz birlikte rp yapmaya fırsatımız olmadı sanırım ama, en kısa zamanda yapmalıyız! Ziyaret için teşekkürler :*
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:12 am

Ee başka yorum yapan yok mu? Çok mu sert veya gıcık görünüyorum yoksa? Very Happy
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:40 am

Selam Very Happy
Lejant ziyareti olmadan olmaz Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 10:38 am

Selaaam Very Happy

Hephaistos çocuklarıyla Athena çocukları genelde iyi arkadaş oluyor sanırım, zeka ve yaratıcılık Very Happy
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 10:54 am

Evet. Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 11:26 pm

Selam Lucy! Smile

Lejantını bir ziyaret ediyim dedim.Bu arada çokda güzel yapmışsın Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 2:20 am

Selam Sell Smile Teşekkür ederim :*

Birlikte rp yapalım bir ara Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 3:12 am

tabi yaparız ne zaman istersen Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 8:34 am

Uygun olduğunda pm atabilirsin Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 11:40 pm

Ben her zaman uygunum Very Happy

Yapmak istediğin görev varsa seve seve yaparım Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 1:29 am

Selam Lucy,
Lejatın süper olmuş. Tam bir Athena kızı Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 9:59 pm

Birkaç görevim var Selly, cirit falan Very Happy Vaktim olduğunda bakar, sana pm atarım Smile Sen de yapmak istediğin görev varsa pm atabilirsin bana Wink

Teşekkürler Alex Smile Lejantımı beğendiğine sevindim Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 10:12 pm

Tamampm atarım lazım olduğunda Şuan boşum bak istersen at pm yapalım Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 10:14 pm

Çıkmam lazım dershanem var Sad Crying or Very sad

Sen bana pm at, akşam yapalım ama Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 10:18 pm

Peki anlaştık Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:30 am

Lejantıma ilişkilerimi de eklemiş bulunmaktayım, unutmuş olduğum arkadaşım -veya düşmanım- varsa bana haber versin, ekleyeyim hemen Very Happy Bu arada icon'larınızı daha sonra ekleyeceğim; vakit bulduğum en kısa zamanda.

Başka tanışmak/arkadaş olmak/rp yapmak isteyen varsa beklerim Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:54 am

Beni ekle en sevdiğin düşmanını unutma dimi Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~* Lucianna Fackrell *~   ~* Lucianna Fackrell *~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:23 am

Söylemene ne lüzum var, ben seni eklememezlik eder miyim hiç Kev? Smile

~* Lucianna Fackrell *~
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell