Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucianna Fackrell

2 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 11:14 am

Pegasusum Sherry ile yıllardır birbirimizin en iyi dostu olmuştuk. Yediğimiz içtiğimiz ayrı giderdi aslında çünkü, günde üç öğün küp şeker yemeyi kaldırabilecek bir bünyeye sahip değildim ama aklımdan geçen saçma düşünceleri ve soğuk mizahları bir yana bırakacak olursam, gerçekten profesyonel bir pegasus binicisi olmak istiyordum. Sherry ile iyi anlaştığımız için onunla uçmakta şu ana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım ama elbette onu bir Poseidon çocuğu kadar iyi anladığımı iddia edemezdim. Pegasus binicilik sınıfının yolunu tuttuğumda içimde hafif bir telaş vardı. Eğer Sherry ile aramızdaki ilişkide bir sorun olduğunu öğrenirsem, bu beni fazlasıyla üzerdi. Bir de iyi araba kullanıyordum ama uçan bir atı yönlendirmek ve direksiyon çevirmek arasında dünyalar kadar fark vardı ve şoförlüğümle bu işi kıyaslayamayacağımı biliyordum. Dersliğin kapısını tıklattıktan sonra içeri girdiğimde Poseidon kızı ve kulübe lideri dostum Lia ile karşılaştım. Onunla selamlaştıktan sonra gülümseyerek pegasus biniciliği konusunda kendimi geliştirmek istediğimi söyledim. Lia bana gülümsedikten sonra pegasusum Sherry'yi dışarı çıkarmak için birlikte ahırların yolunu tuttuk. Belki Sherry ile tam anlamıyla iyi bir takım olduktan sonra, birkaç başka pegasusla da uçmayı deneyebilir ve böylece bana duygusal bir yolla bağlanmamış olan uçan atlar üzerinde ne kadar kontrolcü olabileceğimi test etmiş olurdum.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:25 pm

Yolda Lia'la Lucy'e rasladım. Pegasus ahırlarına gidiyorlardı. Hemen yanlarına gittim. Lucy, Sherry'le daha iyi anlaşmak sitiyoru. Bunu kısa bir sürede anladım. Onun eğitmeni olmayı çok iistiyordum. Sherry'i çok seviyordum. Aynı şekilde Luu'yuda tabiki. Lia'ya ısrar etmeye başladım.

" Liaaa lütfen Luuu'yu ben alayım. " Lia başta kabul etmesede en sonunda benim ısrarlarıma dayanamayıp kabul etti. Mutluluktan havalara uçuyordum.

Lia dersliğe dönmek için bizden ayrıldığında Lucy'e bakıp gülümsedim. O da bana aynı içtenlikle gülümsedikten sonra Sherry'nin yanına gittik. Çantamdan hemen birkaç küp şeker çıkarttım. Sherry'e yedirmesini istiyordum. Bakalım Lucy, Sherry'le nasıl anlaşıyordu.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 2:19 am

Öğretmenimin Clay olması beni en az Lia'dan ders alacak olmak kadar sevindirmişti çünkü Afrodit kızı ve kulübe lideri olan arkadaşımı çok seviyordum. Birlikte pegasus ahırlarına gitmemizin ardından bana birkaç küp şeker verdi ve onları Sherry'ye yedirmemi istedi. Dediğini hemen yaptım, benim tatlı kızım zaten küp şekere bayılırdı. "Al bakalım, Sherry." diyerek elimdeki şekerleri ona uzattığımda önce memnuniyetle kişnedi, ardından da elimdeki şekerlerin hepsini silip süpürdü. Sırıtarak Claire'e baktım ve "Küp şekere bayılır." dedim. Afrodit kızı pegasusumla aramızdaki ilişkiyi onaylar bir bakış attıktan sonra "Binicilik dersi alacaksın Lucy, değil mi?" diye sordu. Kafamı olumlu anlamda salladıktan sonra "Evet, Sherry ile daha önce uzun süreliler de dahil olmak üzere pek çok uçuş yaptık ama bu konuda profesyonel olduğumu düşünmüyorum." cevabını verdim. Clay bana anladığını belirten bir bakış attıktan sonra Sherry'nin yanına giderek "Sherry, sahiple biraz gezmeye ne dersin?" diye sordu. Claire Poseidon çocukları gibi pegasusların dilinden anlamıyor olabilirdi ama kesinlikle onlarla arasında çok sağlam bir bağ vardı. Bunu zaten sevgi dolu bakışları da hemen kanıtlıyordu.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 2:45 am

"Sherry, sahibinle biraz gezmeye ne dersin?"

Sherry, kişnedi. Bu evet demekoluyordu. Ben poseidon çocukları gibi onlarla konuşamasamda onların kişnemelerinden ne demek istediklerini az çok anlaayabiliyordum. Yan taraftan Arianna'yı aldım Lucy'nin yanına geldim. Lucy, Sherry'le çok güzel anlaşıyordu. Lucy'e " Hazırsan şimdi uçma zamanı dedim. " ve Arianna'nın sırtına bindim. Lucy'de Sherry'in sırtına binince havalandık.

Lucy aslında Sherry'i çok iyi yönetiyordu. Bazı zorlu dönemeçlerde biraz zorlanıyordu ama yinede çok başarılıydı.
" Hadi Lucy, bir kez daha. " dedim bağırarak. Havada Sherry'le birlikte en zor hareketi yapmasını istemiştim. Bu hareketi çok az sayıda melez yapabiliyordu. Lucy İlk denemesinde tam olarak yapamamıştı. Bu yüxzdende bir daha denemesini istemiştim. Bu sefer yapacağına inanıyordum.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:23 am

Claire'in de bir başka pegasusla bize eşlik edecek olması, kendimi güvende hissetmemi sağlamıştı. Sherry ile havalandığımızda o bilindik mutluluk dalgası içime yayılmıştı. Birlikte bir süre ısınma turları attıktan sonra Claire benden Sherry ile havada zikzak çizmemi istedi. Sherry ile uçarken sorun yaşadığım tek kısım, dönüşlerdi ve zikzak çizmek beni epeyce zorladı. İlk denememizde başarısız olarak bir düşma tehlikesi atlattık ama Claire bunu başaracağımıza inanan bir ses tonuyla "Hadi Lucy, bir kez daha." dediğinde kararlılıkla başımı salladım ve Sherry ile tekrar zikzak çizmeye koyulduk. Yine çok başarılı manevralar yapmamıştık ama bu sefer dengemizi kaybetmeden birkaç zikzak çizebilmiştik. Bu, Claire için yeterli görünüyordu. Gülümseyerek hiç fena olmadığımızı söylediğinde ona "Benim akıllı kızım çok iyi bir uçucu çünkü." cevabını verdim. Sherry gerçekten de harika bir uçucuydu ve ahırlardaki pegasusların çoğundan daha hızlı olduğu konusunda rahatlıkla iddiaya girebilirdim. Sırıtarak Claire'e döndüm ve "Peki, şimdi sırada ne var?" diye sordum. Nedense birden bire kendime olan güvenim yerine gelmişti ve her türlü hareketi başarabileceğime inanıyordum.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lucianna Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Lucianna Fackrell   Lucianna Fackrell Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 4:30 am

"Peki, şimdi sırada ne var?"

Lucy'nin kendine güveni tamdı ve daha zor hareketler istiyordu. Fakat ona daha fazla hareketleri göstermem biraz sıkıntılı olabilirdi. Bu yüzdende gülümseeyerek " şimdiilik bu kadar yeter hadi aşağı inelim. " dedim ve Arianna'yı inişe geçirdim. Hemen arkamızdan Sherry'le Lucy geldi. Lucy daha fazla hareketlerin olduğunu biliyordu ve onlarıda yapmak istiyordu.

" Yaaaa ben daha fazla hareket öğrenmek istiyorum ama. " diye nazlanmaya başlamıştı.

" Luu'm onun için ileri düzey dersliği vermem gerek. " dedim. Lucy beni anlayışla karşıladı.

" Ama onuniçin ilk seviyeyi bitirmem gerek " dedii yüzünü asarak. Lucy, Sherry'i çok iyi kontrol edebiliyor ve anlıyordu bu yüzden ona şunları söyledim.

" O hareketleri öğrenmek istiyorsan bir üst seviye dersliğine gel. Şimdi seni Yardımcı Pegasus eğitmeni olarak seni binicilik dersinden mezun ediyorum! Artık gelebilirsin. "

DERSLİK RP'Sİ BİTMİŞTİR!..

Lucianna Fackrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell
» Lucianna Fackrell