Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm

YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

İlk Günüm Empty
MesajKonu: İlk Günüm   İlk Günüm Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 5:23 am

Nihayet artık kimin çocuğu olduğum belli olmuştu . Boş boş ortalıkta gezinmekten sıkılmıştım . Amphitrite'ın oğluydum artık . Deniz dibi tanrısının oğlu . Kulağa hoş geliyordu . Zaten önceden de bir kuşkum vardı . Zellana ile daha kampa gelir gelmez iyi anlaşmıştık . Hem sanki kardeşim gibi sevmiştim onu . Ama şu an öğreniyorum ki gerçekten kardeşimmiş . Aslında buna pek şaşırmadım . İkimizde annemize benziyorduk . Bunları düşüne düşüne kulübelerin önünden geçiyordum . Poseidon kulübesinin önünden geçerken irkildim . Neden bizi sevmiyordu ? Annem ile arasında ne olmuştu ? Bunların hiç biri hakkında bir fikrim yoktu . Ama emin olduğum tek şey vardı . Ondan gerçekten nefret ediyordum . Yüz yüze görmesem hatta olayları bilmesem bile ondan nefret ediyordum . Bir kaç kulübe daha ilerledim ki Amphitrite Kulübesinin önüne geldim . İçim sıcacık olmuştu . Kapıya yaklaştım . İçeriden bağrışma ve gülüşme sesleri geliyordu . Ne olduğunu anlamak için kulak kabarttım . Dinlemeye devam ettiğim sırada odaların birinden Zellana kafasını uzattı . ''Daha fazla orada dikilmeyeceksin değil mi ? '' diye sordu . Ne diyeceğimi bilemiyordum . Sanki utanıyordum . Zellana bunu anlamış olmalı ki ben bir şey demeden '' Çantanı bir yere bırak ve odaya gel kardeşim.'' dedi . O kadar içten söylemişti ki bunu kimsenin karşı çıkabileceğini sanmıyordum . Çantamı bıraktım ve gülüşmelerin geldiği odaya doğru yürüdüm . Böyle kardeşlere sahip olduğum için çok sevinçliydim . Yavaşça kapıyı araladım . '' Ben geldim kardeşlerim...''

İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm
» İlk Günüm...
» İlk günüm