Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm...

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

İlk Günüm... Empty
MesajKonu: İlk Günüm...   İlk Günüm... Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 7:25 am

Artık avcı olmuştum.Avcı olmama rağmen merak ediyordum acaba gerçek ebeveynim kimdi.Ama artık çok geçti.Artemis bana Artemis kulübesinde kalacağımı söyledi.Biraz korkmaya başlamıştım çünkü birsürü avcının yanında kalacaktım.Avcıların asi,kendini beğenmiş ve acımasız olduğunu düşünüyordum.

Sonunda araya araya Artemis kulübesini buldum.Bir an tereddüt ettim girsem mi girmesem mi diye.Aslında hemen kaçabilirdim.Hiç kimse farketmezdi.Sanırım kulübenin önünde fazla beklemişim.Arkadan bir kız gülerek: ''Ne zaman girmeyi düşünüyorsun?'' dedi.Arkamı döndüm ve kıza baktım.Rezil olmuştum.Kız:''Ben Alexis , hadi içeriye gelsene !'' dedi.Bu kız çok canayakındı.Kulübenin kapısını açtı.Ben de içeriye onun arkasından girdim.İçerde bir kaç kız vardı.Hesi birbirinden sevimliydi.İçlerinden birisi :''Merhaba ben Sat,kulübe lideriyim Smile '' dedi.Sırayla diğer kızlarla da tanıştım.Bu kızlar tahmin ettiğimin tam tersiydiler.Onları ilk günden çok sevmiştim.

Sonra kendi eşyalarımı yerleştirdim.Eşyalarımı yerleştirdikten sonra etrafı keşfetmeye çıktım.Bir köşeye oturup burdakilşerin neler yaptıklarını izledim.Bir an aklıma babam geldi.Onu hemen unutmuştum.Hemen oturduğum yerden kalktım ve Theodor'u aramaya başladım.Babama haber vermem gerekiyordu.Telaşlı telaşlı etrafta dolaşırken bir kıza çarptım.Benim endişeli olduğumu anladı ve sebebini sordu.Bende ona babamdan bahsettim.Kız bana güldü ve ''Merak etmene gerek baban zaten biliyordur.Ölümlü ebeveynlerimizin gerçeklerden haberleri var.Bu arada ben Andrea Athena kızıyım.''dedi.Rahatlamıştım ''Bende Ashley Artemis avcısı memnun oldum.''.Galiba biraz işi varmış bu yüzden gitti.Ben de kulübeme doğru yürümeye başladım.Artıkm anlamıştım ki burası benim yeni yuvamdı. Very Happy

İlk Günüm...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İk günüm..
» İlk Günüm.
» İlk Günüm!!
» İlk Günüm
» İlk günüm