Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günüm

YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

İlk günüm Empty
MesajKonu: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 6:01 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

Geldiğim ilk gün kardeşim Rob ile tanıştım.Biraz konuştuk.Aradan birkaç saat geçmiştiki kız kardeşim Stell ortaya çıkıverdi.Aslından kampa bir yıl önce katılmış.

Stell ve Rob ilk önce bir dakikalık bir hasret giderme yaptılar ardından ben onların çok iyi anlaştıklarını düşünürken kavga etmeye başladılar.O kadar gürültülü bir kavgaydıki bir süre sonra başım ağrımaya başladı

Onlar kavga ededursun bende eşyalarımı yerleştirmeye başladım.Annem ve benim fotoğrafımı yatağımın baş ucuna koydum.Maalesef eşyalarım çok kötü buruşmuştu.Kardeşlerime dönerek:

"
Ütü nerde yapabilirim" dedim.

Dönüp bana bakmadılar bile.Birbilerini bile dinlediklerini sanmıyorum.Aradan yarım saat geçti ve artık kavagaya bir son vermenin zamanı gelmişti.

"
Yeter artık" diye bağırıverdim bir anda.Kulübede ses soluk kalmadı.Stell ve Rob'un kavgası yüzünden Stell ile tanışamamıştım bile.Stell:

"Merhaba Hector ben Stell kampa bir yıl önce katıldım ve bu kamptaki en kıdemli melezim" er demez kavga yeniden başladı.Sanırım bu kavgalar daha çok uzun zaman sürecek ve benim başımı ağrıtacak.

-------------------------------------------------------------------

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Ah, Stell ve Rob sürekli kavga ediyordu.Eşyalarımı yerleştirir yerleştirmez onlara fark ettirmeden kulübeden kaçtım.Aramızda kalsın kaçma konusunda elime kimse su dökemez.Kamptaki diğer kişilerle tanışacaktım.

Burada Hades çocuklarına karşı biraz ön yargı var.Kampta hiç bir yeri bilmiyordum.Kulübeme en yakın yer pegasus ahırlarıydı.Gidip Alev Yele'yi ziyaret ettim.Beni görünce yelesi sevinçten öyle bir parladıki...
Koşarak üzerime atladı ama hızlı bir manevra ile kaçmayı başardım.
Onunla daha iki saat önce tanışmıştım ama bu sevincin nedenini anlayamamıştım.

"Nasılsın patron" dedi.
"İdare eder dostum.Bu kamp her zaman böyle sıkıcımıdır?" diye sordum.
Cevap vermedi.Arkama baktığımda Alev Yele arkadaşları ile uçuyordu.Bende ilerideki arenaya ilerledim.

Rob ve Stell oradaydı.Galiba her kavgadan sonra bir antreman yapıyordular.

İlerledim ileride Poseidon kızı Rose ve Zeus kızı Jenny ile tanıştım.Umarım onlarda sürekli kavga etmiyodur.Yoksa benim başım çok ağrıyacak.Daha ilerde Stell ve bir kız daha duruyordu.Hem Stell hemde Lucy ile tanıştım.Kavga ettikleri için Stell ile tanışamamıştım.
Yarım saat sonra kulübeye döndüm.Adımımı atar atmaz Stell ve Rob tartışmaya başladılar.Keşke hiç ses geçirmeyen bir kulaklık olsa diye geçirdim içimden.

İlk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İk günüm..
» İlk Günüm.
» İlk Günüm!!
» İlk Günüm
» İlk günüm