Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günüm

YazarMesaj
Oliver Blackoff
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Oliver Blackoff

İlk günüm Empty
MesajKonu: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 7:31 am

İlk günümdü, kimin çocuğu olduğum yeni anlaşılıyordu.Hermes'in çocuğuymuşum.Kulübeler Ω(Yanlış hatırlamıyorsam.) şeklindeydi; sanırım bu Yunancada Delta işereti oluyordu.Etrafı dolaştım, orada büyük bir ev vardı.Orası beni biraz korkutmuştu.Aslında daha öncede oraya gitmiştim; Kheiron ile tanışmak için.O zamanda ürkütücüydü.Her neyse işte, bir tane pegasus görmüştüm.O beni gerçekten şaşırtmıştı.Etrafta tanrıların heykelleri vardı.Yani ben öyle sanıyordum ama başka ne olabilirdi ki?Ortada büyük bir ateş vardı.Ona bir süre baka kaldım.Dalmıştım.Kendimi toparladım, ve etrafı dolaşmaya devam ettim.Biraz dolaşınca ahırı keşfettim.Atlara baktım, birini okşadım.Keşke yanımda havuç olsaydı diye düşündüm, ama yoktu işte.Oradan çıktım ve basket sahasına gittim.Yerde bir top gördüm, o topu aldım ve basket denedim.Girmişti.Diğer yerleri de dolaştıktan sonra kulübeme girdim.
Etrafta fazla kişi yoktu.Kulübeyi dolaşmaya karar verdim.Bir kulübenin dolaşılacak neresi olursa artık.Dolaşırken gördüğüm şeyler; yataklar ve yatakların yanında olması gereken şeyler işte.Yani klasikti.Birden karşıma bir merdiven çıktı.Aşşağıya doğru inen merdivenler.Buradaki odalar bize yetiyordu.Yani değişik bir şeyler olmalıydı.Belki de başka melezler vardı?Neler saçmalıyorum ki?Hem bunu anlamanın en iyi yolu denemekti.Sonuçta ölümcül bir şey olamazdı ya?Her neyse, aşağıya indim.Uzun bir koridor vardı.Yürümeye başladım.Orada gördüğüm şey, çok umut vericiydi.Teknolojik aletlerle dolu bir oda.
“Vay canına!” diye bağırdım.
Umarım kimse duymamıştır, ama gerçekten harikaydı.Burayı sevmeye başlayacağım.Burası tam benlikti, şimdiyse başka şeyleri nasıl düşüneceğimi bilemiyordum.Tekrar yukarı çıktım.Yatağıma uzandım...

İlk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm.
» İlk günüm
» İlk Günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm.