Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günüm.

2 posters
YazarMesaj
Argon Felix Antony
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Argon Felix Antony

İlk günüm. Empty
MesajKonu: İlk günüm.   İlk günüm. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 8:15 am

İlk günüm güzeldi.Bir Pegasus edinmiştim ve çok iyi karşılanmıştım.O gün yeni çok fazla kişiyle tanışmıştım ve en sıcak gelen kişiler tabikide kardeşlerimdi.Onları sevmiştim ve öbür kişileri de sevmiştim.Aralarında bana tanıdık gelen bir yüz vardı ve onun kim olduğunu hala düşünüyordum.Belki eski okulumda olan birisidir diyeceğim ama hiç mantıklı gelmiyordu.Yinede olabilirdi, olasılığa bağlı bir şeydi. Eğer oysa çok sevinirim çünkü bana yardım edecek bir tek o olabilir burada.Kardeşlerimde var tabi ama onunla daha yakın olurum şimdilik.Okuyacak bir şeyler bulmak için odamdan çıkıp kulübemde aramaya başlamıştım.Kitap okumayı çok ama çok seviyordum ve bunu her gece yapmadan uyuyamazdım.Odamın kapısını açıp çıkarken içimde garip bir his vardı.Bu his sanki önceden olmuştu.Bunu biliyordum.Bir kaç yere baktıktan sonra odama geri dönüyordum ama bir anda kulübenin kapısı açıldı ve içeri giren tanıdık bir yüzdü.Karşısında beni gördüğünde şaşırmıştı, bende onu gördüğüme şaşırmıştım tabi.Hemen aklıma okulumdan tanıdığım o çocuğu getirdim ve ikisinin suratlarını karşılaştırdım.Biraz düşündükten sonra onun olduğunda karar kıldım ve ona "Ne işin var burada senin ?" dedim.O ise bana her şeyi anlattı.Artık burada bir arkadaşım vardı ve bana her şeyi öğretebilecek biri idi.O biraz maceracı idi ve bende öyle tabi ki.Tamda birbirimizi bulmuştuk.Kampı birbirine katacağımızdan emindim ama kötü bir şey yapmamaya dikkat edecektim.Nede olsa burada sorumluluklarımız vardı.Onun adı Jack idi.Daha sonra odama geçip sohbet etmeye başladık.Bir ara konu açıldı ve benim New York'ta olan evime gidip eşyalarımı almam gerektiğini söyledim.Biraz zor olsa da bir trene atlayıp gidecektik.En azından yapmaya çalışacaktık.Küçük bir plan bile yapmamıştık ama kafamıza göre hareket edip yapacağımıza inanmıyordum.Daha sonrasında sohbete devam ettik ve o akşam çok eğlenceli geçti.
Jack Dagwood
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jack Dagwood

İlk günüm. Empty
MesajKonu: Geri: İlk günüm.   İlk günüm. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 8:46 am

Kulübemde ruh gibi oturmaktan sıkılmıştım. Aklıma gelebilecek binbirtürlü şeyi yapmıştım. '' Biraz uyku iyi gider.'' diye mırıldandım. Tam gözlerimi kapatmış derin bir uykuya dalacaktım ki birden kapıyı birisi tıkladı. Hemen merdivenlerden inip kapıyı açtım. Karşımda satir dostum Louis duruyordu. '' Jack meeeeee. '' dedi. '' Louis hangi rüzgar attı seni buraya? '' dedim. '' Bugün birkaç melez getirdik. Senin şu arkadaşın varya o! '' Pek fazla arkadaşım yoktu. Yoksa Jacob'mı geldi. O olamaz. Trafik kazasında ölmüştü. '' Harika. Bir arkadaş.'' diye mırıldandım ve kulübemden çıktım. Louis arkamdan bir şeyler saçmalıyordu. Apollon çocuğu olduğunu söyledi. Hmm kimdi acaba? Kulübenin kapısı aralıklıydı. İçeri girdim. Karşımda Loochvery ilkokulundan arkadaşım Felix duruyordu. Beni gördüğüne şaşırmıştı. Bende şaşırmadım diyemem. Onu beklemiyordum. '' Ne işin var burada senin? '' dedi. Ona herşeyi anlattım. Cezbedici evlilikten minotorlara kadar. Duruşu maceraperest birisinin duruşu gibiydi. Kendinden emin bir kişiliği vardı. Benim tam zıttım. Sonunda bana New york'ta ki evinden eşyalarını alması gerektiğini söyledi. '' Bir trene bineriz Bir dakika sonra Manhattandayız. '' dedim. En ufak bir planım bile yoktu. Kendimden emin gözükmeye çalışıyordum ama gittikçe batıyordum. '' eh artık bana bir şeyler öğretirsin. '' dedi. Bense başımı sallamakla yetindim. Ona buraya nasıl geldiğini sordum. Havadan sudan konuştuk.
Hava kararmak üzereyken '' Artık gitmeliyim. '' dedim. '' Nereye? daha çok konuşacağımız var. '' dedi. Ama oda çabuk gitmemi istiyor gibi duruyordu. '' Yarın görüşürüz. Eşyalarını almak için saat 12 de oradayım. '' dedim. '' Görüşürüz. ''
Bir günde böyle sona erdi.

İlk günüm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günüm
» İlk Günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm.
» İlk Günüm