Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm.

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

İlk Günüm. Empty
MesajKonu: İlk Günüm.   İlk Günüm. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 6:59 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

13- Plajda rp yazacaksın.
Mekan: Plaj
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Plajdaki şezlonglardan birine oturmuş düşünüyordum. Bu, kamptaki ilk günümdü. Bir yarı-tanrı olduğumu kabullenmek ve buna alışmak çok zordu. Oldukça da zaman alacağa benziyordu. Gerçek olduğuna inanmakta hala güçlük çekiyordum.
Bu sabah kulübenin kapısına geldiğimde oldukça tedirgindim. Daha önceden varlıklarından bile haberdar olmadığım kardeşlerimin yanında kalacaktım. Yeni olduğum için dışlanmaktan korkuyordum. Ama kulübeye girince tüm bu korkularımın yersiz olduğunun farkına vardım. Kulübenin havası bile beni rahatlatmaya yetmişti. Hiçbir kardeşim beni yadırgamamış, aksine yardımcı olmuşlardı.
Tanışma faslı sona erdikten sonra Lucy ve Helen beni kolumdan tutup kampı tanıtmak ve gezdirmek için dışarıya çıkardılar.
Kampı gerçekten çok etkileyici bulduğumu söylemeliyim. Diğer Tanrı ve Tanrıçaların kulübeleri, türlü türlü derslikler, okçuluk alanları... ve daha bir sürü farklı yer. En sonda beni buraya, yani plaja, getirmişlerdi. O zamandan beri buraya gelip yalnız başıma tüm bunları düşünmek için fırsat kolluyordum. Buranın huzurlu ve sakin havası resmen içime işlemişti ve ben de akşam olunca hemen buraya koşmuştum.
Evet, biliyordum. Bundan sonra hayatım zor olacaktı. Tanrılar, Tanrıçalar, canavarlar, mitolojik yaratıklar ve daha bir sürü değişik canlı. Ama kardeşlerim ve arkadaşlarım yanımda olduğu sürece ben bu zorlukları aşmaya hazırdım.

RP Bitmiştir.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

İlk Günüm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm
» İlk Günüm...
» İlk günüm