Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm

YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

İlk Günüm Empty
MesajKonu: İlk Günüm   İlk Günüm Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 7:41 am

Melez Kampı isimli bu yere gelişim hayatımı tamamen değiştirmişti.Her an uyanıp bütün bunların bir rüya olduğunu farketme mi bekliyordum,fakat bu bir rüya değildi.Bana Demeter`in çocuğu olduğum söylenmişti.Okulda Mitoloji sınıfında öğrendiğim kadarıyla Demeter mevsimlerin,doğanın tanrıçasıydı.Önce bunun delilik olduğunu düşünmüştüm fakat sonra kampta gördüklerim bana burada her şeyin gerçek olabileceğini gösterdi.Kamp bana tanıtmışlardı,on iki yunan tanrısına ait on iki kulübe vardı.Bu kulübelerde kulübeye sahip olan tanrının çocukları kalıyordu.Bu tuhaf sistem kampa hayran kalmamı sağlıyordu,nedenini bilmesem de.Kalacağım kulübe çiçekler ve sarmaşıklar ile çevrelenmiş şirin bir kulübeydi.Kulübede tek erkeğin ben olduğunu öğrendim,yani Demeter`in tek oğlu bendim.Bu yeni hayata nasıl alışacağımı düşünürken aklımda binlerce başka soru vardı.

İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm
» İlk Günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm.
» İlk Günüm