Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm

2 posters
YazarMesaj
Drew Anderson
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

İlk Günüm Empty
MesajKonu: İlk Günüm   İlk Günüm Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:22 pm

Kampa ilk geldiğimde melez olduğumu çok önceden öğrenen sayılı çocuklardandım.Annem bana Hephaistos'un oğlu olduğumu söylemişti.Pek canavar maceram yoktu ama kampa gelirken bu değişmişti.Sanki canavarlar kampa girmemi istemiyordu da yeni saldırıyorlardı.
Kampa varınca Ares çocukları konusunda herkesin neden kötü düşündüğünü Kherion'a sordum ama o bile"Dene ve gör."deyince asla Ares çocuklarına bulaşmama kararı aldım.Yinede bana sataşıyor ve beni köpürtüyorlardı.Üstlerine saldırınca da bana "Silahını çekmeden neye saldırıyorsun sen."diyen Kherion'u karşımda buluyordum.Sonra silahımı çekip üstlerine gelince Stygia demirini görüp kaçıyorlardı.(Haha:D)
Kherion bana tüm kampı gezdirmişti.En çok kardeşlerimle silah ve zırh yapmayı seviyordum.Hep mükemmel bir zırh yapmama rağmen silah yapımını hiç mi hiç beceremiyordum.Tyler hep"Onuda öğrenirsin."diyordu.Fakat ne kadar uğraşırsam uğraşayım beceremiyordum silah yapmayı.Bunu gören Ares çocukları benimle dalga geçiyorlardı ama Stygia demirini görünce sus pus oluyorlardı.Madem silah yapamıyorsun nereden çıktı bu silah dediniz değil mi? Stygia demirinden yapılmış bu silahı ben değil babam yapmıştı ve bana vermişti.
Arenada ilk dövüşümde Hades ve Ares çocukları bir olmuş ama bizim güçlü Hephaistos kanımızı (Yada ironumuzu.Bir melezde hangisi olur bilemiyorum.)akıtamamışlardı.Onları mahvetmiştik.
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

İlk Günüm Empty
MesajKonu: Geri: İlk Günüm   İlk Günüm Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 1:17 am

bunu buraya yazmıyorsun Very Happy

İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm
» İlk günüm
» İlk Günüm