Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peter Karl Bouveir

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 3:58 am

Kampta dolaşıyordum. Canım sıkılıyordu. Son dersimi de tamamlasam fena olmaz diye düşünüyordu. Sanat ve Zanaat becerileri dersini de bitirirsem girmediğim ders kalmıyordu. Sınıfa gittim. Kapıyı araladığımda içerinin boş olduğunu gördüm. Heralde biri gelir diye düşünerek bir sandalyeye oturdum ve cebimden bir kaç vida çıkararak eğitmenimin gelmesini bekledim.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:23 am

Hızla dersliğe gittim.Dün kardeşlerim arasında parti yapmıştık.Doğal olarak iyi uyuyamamıştım.Bunun sonucunda kalkamamıştım tabii.İçeriye girdiğimde Hephaistos çocuğu olan Peter vardı.Gülümsedim. "Geç kaldığım için üzgünüm,ben Lara." dedim,yanına yaklaşarak.Çantamı masama koyduktan sonra Peter'in yanına döndüm. "Eeee,Hephaistos melezi,ya da üvey kardeşim? derse hazırmısın?" dedim gülümseyerek.Peter kafasını salladı.Peter'in kolunu tuttum ve örneklere bakmayı verimli bulduğum için heykellerin olduğu dolaba yaklaştırdım. "İstersen önce örneklere bakalım,verimli olabilir." dedim gülümseyerek.Peter'a baktım.Bakalım ne cevap verecekti? İlk defa bir Hephaistos çocuğu ile ders yapıyordum.Eğlenceli geçecek gibi gözüküyordu.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:39 am

İçeriye Lara girmişti. Aha, 7. dersimde 6. kız eğitmen. Sinirlenmemiştim çünkü alışmıştım artık. Ayağa kaktım. Lara masadaki işlerini hallettikten sonra "Eeee,Hephaistos melezi,ya da üvey kardeşim? derse hazırmısın?" dedi Lara. Başımla onayladım. Beni heykellerin olduğu dolaba götürdü. "İstersen önce örneklere bakalım,verimli olabilir." dedi. "Eh. Benim bunlardan iyi yapacağım kesin." dedim gülerek. Kıskanmıştım heykelleri. Hepsi mükemmel yapılmıştı. Sonra Lara'ya dönüp "Empire State Binasının heykelini yapmak istiyorum." dedim. Lara şaşırmış gibi görünüyordu. Çok zor olmasa gerek diye düşündüm. Sonra Lara neler yapacağımızı anlatınca pişman oldum.
Lara Adams
Lara Adams

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:46 am

Empire State Binasını yapmak son derece ilginç ve bir okadar da zor bir konuydu.Tabii buraya gelen tüm öğrenciler değişik fikirleri olurdu.Bu fikirlerin başlangıcında hepsi bana zor gibi gelmişti ama yaptıkça insan alışıyordu.Peter masaya oturdu bende malzemeleri almak için dolaba yöneldim.Empire güzel bir düşünceydi.Ancak ince ayrıntıları çok fazlaydı.Tabii hemen umudumuzu kesmememiz lazımdı.arşımdaki bir Hephaistos meleziydi.Elbette malzemelerle arası iyiydi.Malzemeleri aldıktan sonra Peter'in olduğu yere gittim.Malzemeleri masaya koydum.Betonu Peter'ın önüne koydum.Koyduktan sonra sandalye alıp Peter'ın yanına oturdum.Peter önce düşündü daha sonra çekiçi alıp bazı yerlerine vurmaya başladı.Gerçekten çok zorladı.Tabii beton oldukça sertti.Aklıma gümüş uçlu kalem geldi.Onun ile oldukça rahat yapabilirdi.Gümüş uçlu kalemi çemecelerle aradıktan sonra sonunda bulmuştum.Zafer gülümsemesiyle Peter'ın yanına gittim.Elinden çekiçi aldım ve gümüş uçlu kalemi verdim. "Bununla daha rahat yaparsın." dedim,sakince.Peter kafasını salladı gümüş uçlu kalemi tuttu ve Empire State binasına değilde sanki biraz yamulmuş betona benziyordu.Tabii daha yeni başlamşıtı.Kesin daha sonra Empire'ye çok benzeyecekti.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Peter Karl Bouveir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir