Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peter Karl Bouveir

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 2:48 am

Uzun süredir bir derse girmeyi planlıyordum. Aklıma önceden hiç düşünmediğim Zeka ve Strateji dersliği geldi. Orada nasıl ders işledikleri hakkında hiç bir fikrim yoktu. Biraz değişiklik fena olmazdı. Sınıfa girdim. Sınıf oldukça sade bir şekilde döşenmişti. İçeride kimse yoktu. Herhalde birileri gelir diye düşünüp sınıftaki bir koltuğa oturup düşüncelere daldım.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 2:38 am

Derslikte biraz yorulduğumdan bir şeyler atıştırmak için dışarı çıkmıştım. Sınıfa döndüğümdeyse koltukta bir öğrenci oturuyordu. Onu kampta daha önce görmüştüm ama daha önce tanışma fırsatımız olmamıştı. Yanına giderek "Selam, ben Summer. Zeka ve Strateji Geliştirme Eğitmeni'yim. Dersliğe hoş geldin." diye kendimi tanıttım. O da ayağa kalktı ve "Ben de Peter. Hephaistos çocuğuyum. Buraya ders almak için geldim." dedim. Ona gülümseyerek "Tanıştığıma memnun oldum Peter. Sanırım artık derse başlayabiliriz." dedim. Peter kafasını tamam anlamında sallayınca da eğitim eşyalarının olduğu çekmecenin yanına gittim. Bir süre düşündükten sonra önce hafıza oyunundan başlamanın iyi bir fikir olduğuna kanaat getirdim ve çekmeceden içinde hafıza kartlarının bulunduğu kutuyu alarak masaya koydum. Kartları masaya dizerken Peter'a "Bu bir hafıza oyunu. Şu anda masaya 20 tane kart diziyorum. Bu kartları eşleştirdiğinde bu oyunu bir kere daha ama daha fazla kartlarla oynayacaksın." dedim. Bu sırada karları dizmeyi bitirmiştim. "Hazır mısın?" diye sordum Peter'a. Peter kartlara bir göz attıktan sonra "Hazırım Summer." diye cevap verince de süreyi başlatıp Peter'ı izlemeye koyuldum.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:39 am

İçeriye bir kız girdi. Onun da ders almak için geldiğini düşündüm. Yanıma gelip "Selam, ben Summer. Zeka ve Strateji Geliştirme Eğitmeni'yim. Dersliğe hoş geldin." dedi. Off. 5. dersim ve 5. kız eğitmenim. Zeus aşkına bu bilerek yapılıyordu. Ben de ayağa kalktım ve "Ben de Peter. Hephaistos çocuğuyum. Buraya ders almak için geldim." dedim. Bana gülümseyerek "Tanıştığıma memnun oldum Peter .Sanırım artık derse başlayabiliriz." dedi. Kafamı sallayıp onayladım. Kız çekmecelerin tarafına gitti. Acaba nasıl bir ders olacaktı? Kız geri dönerken elinde oyun kartları olduğunu gördüm. Summ kartları diziyordu. Ben bir şey diyemeden "Bu bir hafıza oyunu. Şu anda masaya 20 tane kart diziyorum. Bu kartları eşleştirdiğinde bu oyunu bir kere daha ama daha fazla kartlarla oynayacaksın." dedi. "Hazır mısın?" deyince ben de "Hazırım Summer" dedim. Summ zamanı başlatmıştı. Önce ilk iki kartı açtım neler olduğunu anlamam için. Şans eseri iki kart aynı çıktı. Diğer kartları sırayla açıp altında neler olduğunu aklımda tuttuğum zaman artık oyunu bitirebilirdim. 2. ve 6. kartları açıp onları eşleştirdim. sonra 4 ve 9. kartları açtım kendimden emin bir şekilde. Ahh. Doğru ya 4. ve 19. kartlar eşti. Hemen açtığım kartları geri kapatıp oyuna devam ettim. İyi gidiyordum. Son 4 kartta da işim kolaydı ve kısa bir sürede tüm kartları eşleştirdim. Summ'a dönüp "Ne kadar sürdü?" diye sordum. Summ bana "Bir dakika yirmi sekiz saniye" dedi. Eh işte normal sayılırdım. Summ'a "Nasıldı?" diye sorduğumda Summ "Fena değil ama biraz daha çalışmamız gerek" dedi ve 2. bölüm kartlarını dizmeye başladı.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Peter Karl Bouveir Empty
MesajKonu: Geri: Peter Karl Bouveir   Peter Karl Bouveir Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 11:42 pm

Peter hafıza oyununu normal sayılabilecek bir sürede tamamladıktan sonra işi biraz daha zorlaştırmak için kartların sayısını arttırdım. Bu kez, 20 kart yerine 50 kart olacaktı. Kartları dizerken Peter da bana yardım etti. Bu sayede daha kısa sürmüştü. Peter tüm kartları dizdikten sonra şöyle bir masaya göz gezdirdi ve "Summer, burada tam olarak kaç tane kart var acaba?" diye sordu tereddütle. Kayıtsız bir şekilde omuz silkerek "50 tanecik." diye yanıtladım onu. Peter şaşırmış gibiydi. "50 kart... biraz çok değil mi?" diye sordu. Bunun üzerine ben de "Peter, kartların şu anda çok göründüğüne bakma. Göreceksin, işinin sandığın kadar uzun sürmeyeceğine seni temin ederim." dedim. Bu sözlerim Peter'ı biraz rahatlatmış gibiydi. Hazırlanması için bir süre bekledikten sonra "Hazır mısın Peter?" diye sordum. Peter "Evet, süreyi başlatabilirsin Summer." diye karşılık verdiğinde de dediğini yaptım. Peter 20 kartı eşleştirirken pek zorlanmamıştı ama bu kez kartlar 20'den fazlaydı. Yine de içimden bir ses Peter'ın bu kez de fazla zorlanmayacağını söylüyordu.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Peter Karl Bouveir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir