Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon'un Görevi /2

2 posters
YazarMesaj
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Poseidon'un Görevi /2 Empty
MesajKonu: Poseidon'un Görevi /2   Poseidon'un Görevi /2 Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 9:31 pm

"Elimi tutun." Suyun içinde olmasına rağmen sesi oldukça iyi çıkmıştı. Adyali ilk önce tereddüt etse de elini kavradı. Başını Tiberia'ya çevirdiğinde, onunda elini tutmakta olduğunu gördü. Hafifçe gülümsemesine engel olamamıştı. İçinden sadece şu kelimeleri geçirdi. Baba, biz geliyoruz." Bunu düşünmesi ile birlikte, suda hafif bir dalgalanma oluştu ve kendisini boşluğa çekiliyormuş gibi hissetmeye başladı. Aslında bunlara çok alışmıştı fakat diğerleri içinde aynı şeyi söyleyemeyecekti. Adyali'nin nefes alabildiğini görebiliyordu fakat kaşlarını çatmıştı. Gülümsedi ve etrafına baktı. Babasının sarayı her zaman, bu kadar muhteşem olmak zorunda mıydı? Sudan oluşmuş bir dünya gibiydi. Tiberia korkmuş gibi görünüyordu. Eh, normal sayılabilirdi bu. Biraz daha Tiberia'nın yanına yaklaştı ve tekrar elini kavradı. "Şu beyaz sarayı görüyor musunuz? İşte oraya gitmemiz gerekiyor." Babasını ilk defa Tiberia ile tanıştıracaktı ve ilişkilerinden haberdar olduğu bile söylenemezdi. Eski sevgilisi olan Serena'yla olan ilişkilerini onaylamamıştı. Sonuçlarını hatırlayınca irkiliyordu. Diğerleri başını "tamam" anlamında salladıktan sonra ilerlemeye başladı suyun içerisinde; suda olmalarına rağmen, oldukça rahat yürüyebiliyordu. Buna da alışık olduğu söylenebilirdi. En son babasının yanına ne zaman gittiğini hatırlamıyordu. Belki de bir yıl kadar önce. Binlerce insan-balık karışımı insan etraflarından geçiyordu. Evler, Saray ve daha binlerce yapı... Başka bir dünyaya ait gibi görünüyordu. Sarayın önüne geldiklerinde ilk defa babasının onları niçin çağırdığı düşüncesi gelmeye başlıyordu. Acaba Tiberia ile olan ilişkilerinden haberi olmuş da, onu öldürmek mi istiyordu? Eh, bunun içinse bile şaşırmazdı. Sarayın içinde yürümeye devam etti. Sevgilisinin elini daha fazla sıkmıştı. Adyali ise bu durumdan rahatsız olmuşa benziyordu fakat onları takip etmeye devam etti.

http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Poseidon'un Görevi /2 Empty
MesajKonu: Geri: Poseidon'un Görevi /2   Poseidon'un Görevi /2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:37 am

Etrafa kaçamak bakışlar atarak Xavier ve kızı takip ettim. Burada çok huzursuzdum. Sanki kısılı kalmışım gibi hissediyordum. Bunu Xavier'a söylemeyi düşündüm ama benimle dalga geçeceğinden emindim. Sadece huzursuzdum işte, buradan hemen gitmek istiyordum, ama bu saraydan çıksam bile yanlız bir yere gidemezdim. Yutkundum. Tek çağrem onu görmeye hiç de sabırsızlanmadığım amcamın yanına gitmekti sanırsam. Biraz arkada kalmam üzerine Xavier başını arkaya çevirip bana baktı. Umursamaz bir şekilde çenemi kaldırdım. Onu tam unutmuşken Poseidon'un bizi çağırması çok kötü olmuştu. Benim bilmesem bile Xavier'ın yanında olmam benim için daha da kötü olmuştu. Kendimi avcılığa vermiştim işte, baba oğul bütün düzenimi mahvetmişlerdi. Kollarımı birbirine sarıp kaşlarımı çattım. Sonra da neden sudan nefret ediyorsun diyorlardı. Sonunda bembeyaz koridor kocaman bir kapıyla sonlanmışlardı. İki tane balık kuyruklu nöbetçi de kapının önünde nöbet tutuyordu. Xavier her zamanki üstünlük taslayışıyla onlara baktı. ''Ben Poseidon'un oğlu Xavier. Bunlar da Demeter kızı Tiberia ve Zeus kızı, avcı Adyali. Babam bizi çağırdı.'' Nöbetçiler gözlerini kısarak bize baktılar. Bana bulaşmamaları gerektiğini anlamışlardı sanırım ki, başka hiçbir tepki göstermediler. Artemis'in gazabından herkesin korkuğu tekrar kanıtlandı, dedim içimden. Nöbetçiler kapıyı açarlerken, içerideki sesleri ister istemez duymaya başlamıştık. Nöbetçileri bir hata yaptıklarını anlayıp kapıyı kapatmak üzereyken onları atlarak hızla kapıdan geçtik. Poseidon bizi farketmiş olmalı ki, başını kaldırdı. Poseidon'u daha önce hiç böyle görmemiştim, bu sefer bir balık kuyruğu vardı. Saçları da beyazdı. Okuduğum efsanelerdeki Poseidon'a çok daha fazla benziyordu şimdi. Poseidon'un tahtının yanındaki daha minik bir tahtta da Amphirite oturuyordu. Bizi görünce hafifçe gülümsemişti. ''Öyleyse gidebilirsin Triton.'' dedi Poseidon. Ve kızgınlıkla kapıya baktı. Nöbetçiler bugün büyük bir azar işitecekti anlaşılan. Bu sırada yine balık kuyruklu olan adam ayağı kalktı, selam verdi ve arkasını döndü. Onun bir adam olmadığını gördüm, biraz bizim yaşlarımızda gibiydi. Bana öyle bir baktı ki, kulaklarımın bile kızardığını hissettim. Ama bu çok uzun sürmedi. Triton hızla salonu terketti. O sırada Poseidon'un bakışları yine bize döndü. Sonunda bizi neden çağırdığını öğrenebilecektik.

Poseidon'un Görevi /2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Devriye Görevi.
» Zeus'un Görevi
» Tanrıçanın Görevi
» Muhafızlık Görevi
» Hephaistos'un görevi...