Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Korkunç Bir Gün

2 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Korkunç Bir Gün Empty
MesajKonu: Korkunç Bir Gün   Korkunç Bir Gün Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:27 am

Canım sıkıntıdan patlıyordu. Boş boş kampta dolanöaya başladım. Yeni yerler keşfetmem gherekiyordu. Belki çok eğlenceli yerler vardır. Yolda giderken beni görenler saçımı okşuyordu. Herkesin beni sevmesi hoşuma gidiyordu ama aynı zamanda da yoruyordu. Her iki adımda bir durmak zorunda kalıyordum. Uzun bir süre daha yürüdükten sonra kamp metdanından iyice uzaklaştım. Nereye gittiğimi bilmiyordum ama burası bana bir yerden tanıdık geliyordu. Biraz düşündükten sonra buranın çıkışa gittiğini hatıladım. Kampa geldiğimizde Calvin abi ile buradan geçmiştik. Biraz daha yürüdükten sonra Thalia ağacına vardım. Buradan daha ileriye gitmemem gerekiyordu ama kendime söz geçiremedim. Yürümeye devam ettim ve kamptan çıktım.
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Korkunç Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gün   Korkunç Bir Gün Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:41 am

Ormanın oralarda dolaşıyordum aynı yerlerden tekrar tekrar geçiyordum.Elimdeki bileziğe vurup yayımı gerip ağaçlara havaya oklar yağdırıyordum.Kendi kendime alıştırma yapmayı düşündüm.Sineklerin en yoğun olduğu yere gitemyi düşündüm;Thalia'nın Ağacının oraya,Melez Kampı'nın girişine.Tahmin ettiğim gibi sinek doluydu.Yayımı gerdim.Bir ok attım.Sineklerden birini hedef alarak okumu attım.Sineği vuramadım ama kanadını vurmayı başardım.Tam vuramadım çünkü yüzümün dibinden sinekler geçiyordu.Tam bir ok daha atacakken kampın girişinin oraya giden Sabrina'yı gördüm.Hipnotize olmuş gibiydi.Hiç durmadan girişe doğru gidiyordu.Var gücümle koştum ve ona bağırdım ''Sabrina!!Sakın dışarı çıkma'' ama beni duyamadı sanırım, duysa bile artık geçti.Dışarıda sanki Sabrina'nın dışarı çıkmasını bekleyen bir minotor vardı.Sabrina dışarı çıktıktan birkaç adım sonra Minotor Sabrinayı yakaladı.Kampa gidip yardım istemeliydim ama çok geç olurdu.Neyseki yayım elimdeydi.Bir ok aldım yayımı gerdim.Gözümün önünden hala sinekler geçiyordu.Yanlışlıkla Sabrina'yı vururum diye durdum.Gözümü kapattım.Biraz bekledim.İçimden bir ses dedi ''Şimdii!!!''.Sonra gözümü açmamla oku fırlatmam bir oldu.Minotor tam kaçıyordu ki minotoru sırtından vurmuşum.Yayımı o kadar sert germişim ki okum minotorun zırhını delmişti.Yere yığıldı.Sabrina oradan kaçıp hemen yanıma koştu.Bana bir soru sordu ''O-o,ö-öldü mü?!'' dedi.Üzgün bir ifadeyle ''Hayır.'' dedim.''O şuan Tartarus'ta ya da başka bir yerde tekrar doğmakta.Canavarları yok ettiğiniz zaman onları öldürmüş olmazsınız.Sadece Tekrar doğması için Tartarus'a göndermiş olursun.''dedim.Kokmuş bir ifadeyle bana bakıyordu.Ona sarılıp sakinleştirdim.Etrafa ok ata ata kampın içine geri döndük.Kamp meydanına gelince Sabrina olanları kardeşlerine anlatıyordu...

En son Zoi Anadyontai tarafından Salı Nis. 12, 2011 12:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Korkunç Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gün   Korkunç Bir Gün Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:54 am

Kampa geldiğimden beri yaşadıığım en kötü olaydı. Kampın dışına çıktığımda bir canavar bana saldırdı. Bu canavar çok kötüydü ve canımı çok acıtıyordu. Çok şükür ki imdadıma Zo abi yetişti. Ok-yay takımıyla ok fırlattı. Ok tam canavara gelmişti. Canavar yığıldı. Bende abimin yanına koştum. Şok olmuştum. cnavar hiç kımıldamıyordu. Zorluıkla ''O-o,ö-öldü mü?!'' diye sordum. O kötü bir canavarda olsa ölmü beni çok etkilmemişti. Hala korkuyordum ve ağlamamak için kendimi zor tutuyordum. Zo abi ''Hayır. O şuan Tartarus'ta ya da başka bir yerde tekrar doğmakta.Canavarları yok ettiğiniz zaman onları öldürmüş olmazsınız.Sadece Tekrar doğması için Tartarus'a göndermiş olursun.'' dedi. Ne dediğini pek anlamamıştım ama içim biraz da olsa rahatlamıştı. Zo abi beni sakinleştirdikten sonra kampa geri götürdü. Kamp meydanına geldiğimizde kardeşlerimi gördüm ve koşup yanlarına gittim. Sonra bütün olanları anlattım. Bana kızdılar ama en çok benim için endişelendiler ve bir daha böyle bir şey yapmamaı söylediler. Sonra da Zo abiye teşekkür ettiler.Her şey yolunda olduğundan kulübemize geri döndük.

Rp Bitmiştir!

Korkunç Bir Gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/3)
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/4)
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/1)
» Korkunç Rüyanın Bitişi
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/2)