Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Korkunç Rüyanın Bitişi

2 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Korkunç Rüyanın Bitişi Empty
MesajKonu: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:05 am

Nihayet yeraltı dünyasının girişine geldim.Yüzümden yine damla damla ter akıyor.Size buraya nasıl geldiğimi anlatayım.Çok acayip bir rüye gördüm.Bir cehennem tazısının sırtında deli gibi zıplayarak gidiyordum.Üstelik Styks nerhinin kıyısında...Bir anda tazı beni sırtından attı ve babam karşıma çıktı.Bana kötü kötü bakıyordu.Sanırım Ares'in kılıcını almamıza kızmıştı.Terler içinde uyandım ve hemen bir çanta doldurdum.Pegasus ahırına gittim.Pegasuslar uyuyordu.Alev Yele'yi buldum ve sırtına atladım.Yeraltı dünyasının girişine...Alev Yele ne olduğunu bile anlayamandan havalandı.Beni bıraktı ve hemen geri döndü.İşte şu an buradayım.Çok yoruldum ve korku içerisindeyim umarım babam bana çok kızmamıştır.Bir de şu var benim bu saatte kamptan ayrılmam başıma bela olabilir.Çünkü gece dışarı çıkma yasağı vardı.Derin bir nefes alarak girişiten içeri girdim.Yavaş yavaş Styks Nehrine doğru ilerlemeye başladım.Sonum gelecekse biraz geç gelsin değil mi.Tıpkı rüyadaki gibiydi.Bir cehennem tazısı nehrin yanındaydı.Uzaktan izlemeyi tercih edecektim.Bir süre uzaktan izledim ve yavaşça cehennem tazısına yaklaştım.Beni görünce hareket etmedi.Yanına yaklaştığımda babam bağırarak ortaya çıktı.Eyvah şimdi yanımıştım...
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:14 am

Ne belalara bulaştım ben! Sırf bir kuzenimi korumak için onu tekip ettim. Ve sonuç...Hades!
Saklandığın kayanın arkasında bunları düşünüoyrdum. Tanrı Hades -yani ''dayım''- Hector'un yanına gitti ve birşeyler söylemeye başladı. Kahretsin! Onları duyamıyordum. Çok uzaktaydım. Onlara biraz daha yaklaşmayı düşündüm. Ama buna gerek kalmadı. Birden havalardığımı hissettim. Bunu Hades'in yaptığını biliyordum. Hades bana beni korkutmanın zevkiyle,Hector ise şaşkınlıkla bakıyordu. Hec'in içinden şöyle dediğine eminim ''Sanki bu kızı tanıyorum ama...''. Çoğu güçlü melez beni bilmezdi,artık buna alışmıştım. Bu arada Hades konuşmaya başladı.
''Söyle bakalım Demeter kızı Marie, Hades'in krallığında ne arıyorsun!?''Yer gök inledi ama ben sakin duramya çalışıyordum. Bu arada Hector'un içinden şimdi şöyle dediğine eminim ''Ah,Demeter'in kızıymış,o zaman benim kuzenim olmaz mı?''
Hala havada sallanırken -Hades biraz indirmişti en azından- Hector'un bana yardım edeceğini umdum.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:29 am

Şimdi hatırlamıştım.Bu Demeter'in kızı May'di.Onu korumam gerekliydi.Yoksa babam onu değişik şeylere dönüştürebilidi.Yada kendimi korumam gerekliydi.Ares'in kılıcını geri görüdüğüm için bana çok kızgın olmalıydı.
"Baba onu bu işe karıştırma sadece beni takip etmiş o kadar" dedim.
Sanırım May beni kesecekti.Aslında o beni korumaya çalışıyormuş.Babam bana sert bir sesle...
"Sen hangi akla hizmet o kılıcı Ares'e götürmede yardım edersin" diye bağırdı.
May'e gerekmedikçe araya girmemesini söyledim yada mimiklerimle ifade ettim diyelim.İtiraz eder gibi oldum yani babama.O benim görevimdi ve yerine getirmem gerekliydi.Titrek bir ses ile:
"Yeter sadece bir görevdi" diye bağırdım.
Hayatımın en büyük hatalarından birini yaptım sanırım.Gözleri kıpkırmızı hale geldi ve enerji patlaması gibi bir şey oldu.
"Görev demek bu görevin bedelini ağır ödeyeceksin." diye bağırdı ve yer sarsıldı.
"Eğer Ares Kronos'u yendiyse Olimpos'a asla gidemem." dedi ve ortalığı sessizlik kapladı.Sanırım beni neye dönüştüreceğini düşünmeye başladı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:42 am

Hades'in dikkatı Hector'la meşgul olduğu için beni indirdi -daha doğru yere düşürdü ve popo üstü çakıldım. Hades'in gazabını hissetmeyi hiç istemiyordum-benim dayım olsa da en çok korktuğum Tanrıydı.
Yavaşça Hector'un yanına gitmeye çalıştım. Ne Ares'in kılıcını,ne de Hector'un onu aldığını biliyordum ki dayım beni farketti ve ben sanki bir çöp parçasıymışım gibi bana baktıktan sonra gözleri öfkeyle Hector'a döndü.
Yani,biraz alınmıştım! Bu duyguyla gidip Hector'un kolundan tuttum ve onun yanında olduğumu göstermeye çalıştım. Bunu hem kuzenimi korumak için,hem de Anna'yı üzmemek için yaptığımı kafama yazarak Hector ve Hades'e baktım. Bu arada Hector'un kuzenine saygısızlık edilmesini pek sevmediğini hesaba katmamıştım. Bu onun sonunu bile getirebilirdi. Ne olur burada patlamasın,dedim içimden.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:48 am

Maya yanıma geldi ama hata etti.Onu ittim ve babam üzerime cehennem tazılarını saldı.Etrafımı sardılar.Styks Nehri ile aramda yarım metre kalmıştı.Cehennem tazıları beni nehre itemeye kararlıydı.Korkudan bir anda gerçeği söyledim.
"Ares Kronos'a yenildi ve kılıcını zamanında ona geri götüremedik."
Ne fayda tazılar beni Styks Nehrine itti ve havaya uçtum.Babamın beni Affetmişçesine bağırdığını duydum.
"Hectorrrr."
Artık çok geçti.Nehre gömüldüm.Ölmekten korkmuyordum.Zaten ölmedimde.Kendimi dışarı öyle bir attım ki...Balinaların suya dalışına benzer bir durum oldu...Sanırım yavaş yavaş yok olacağım yada ölmeyeceğim...
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:57 am

Telaşla nehre baktım. Az kalsın hemen atlıyordum ama Tanrı Hades'e sitem dolu bir bakış atmadan gitmiyordum. Ama ona baktığımda büyük bir telaş ve üzüntüyle nehire doğru gittiğini gördüm. Hemen sudan çıkmış Hector'un yanına gittim. Başını kaldırdım. Gözlerini açana kadar geçen saniyeler bana yıllar gibi gelmişti. Kafamda bir düşünce yankılanıyordu. Ya o bütün yaşadıklarını unutmuşsa? Bütün o maceraları,dövüşleri ve Anna'yı... Bunu Anna kaldıramazdı.
Hades bütün cehennem tazılarına bağırarak yolu açtı ve Hector'un yanına çöktü. Sanki gözlerinde bir merhamet ve sevgi gördüm gibi geldi. Sadece bir dakika. Sonra ölüleri çağırıp onlara birşeyler söyledi. Bu arada gözlerini yerde duran oğlundan ayırmıyordu. Ölüler az sonra ellerinde bir sandıkla geri geldi. Ölülerin birşey taşıyabildiklerini bilmiyordum.
Hades sandığı eline aldı ve açtı. Sandığın içindekinin Hector'u iyileştirecek bir şey olduğunu anlamıştım.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Korkunç Rüyanın Bitişi   Korkunç Rüyanın Bitişi Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 8:14 am

Hiçbir şey göremiyordum.Ne olmuştu.Gözlerim bulanık görüyordu.Gözlerimi açtığımda babam başımda duruyordu ve iyileşmemi sağlayacak birde ilaç...Bana ne oldu.May yüksek sesle:

"Seni çatlak Nehre atladın"(BURASI BİRAZ DEĞİŞSİN)

Bu kadar aksiyon bana yeterdi.Az kalsın ölecektim.Neyse ki babam Hades bende Hades'in oğluydum.Belki bu sayede biraz bağışıklığım vardır.Sanırım sorun yoktu.Babama kampa dönmek istiyorum.Buradan hoşlanmıyorum dedim.Gözlerimi kapadım.Sanırım orada tekrar bayıldım.Gözlerimi çatığımda Tartarus gibi görünen kulübemde tek başımaydım.İki de not vardı.Biris May'den diğeri babamdandı.Babamınkinde:

"Bir daha Nehre atlarsan seni tazılara kovalattırırım" yazıyordu.
May'in notunda:
"Bunun hesabını senden acı alacağım seni kampa kadar taşımak zorunda kaldım" yazıyordu.Sanırım May beni öldürecek...
(RP BİTMİŞTİR)

Korkunç Rüyanın Bitişi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başlangıcın Bitişi
» Korkunç Bir Gün
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/1)
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/2)
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/3)