Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziyaretten Sonra...

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ziyaretten Sonra... Empty
MesajKonu: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:11 am

Negia voleybol sahasına gitmeyi teklif etti.Bence harika bir fikirdi.Biraz kulübeden çıkması gerekiyordu.Hekate kulübesinden çıktık.Sahaya giderken de birbirimizle atışıyorduk.''Yenilince ağlamak yok ama.'' dedi.Beni sinirlendirmeye çalışıyordu.Bense tam tersine gülerek ''Göreceğiz.Ben bu işte iyiyimdir ona göre şimdiden pes edebilirsin.'' dedim.''Ben asla pes etmem.'' dedi ve sahaya doğru koşmaya başladı.Ben de arkasından koşar adımlarla sahaya doğru yürüdüm.Sahaya geldiğimizde ikimizde karşı karşıya geçtik.Ben sahanın kenarından bir top aldım ve ''Hazır mısın?'' dedim.''Ben hazırım.'' dedi.''Kurallara uyuyoruz ,oyun bozanlık yok.'' dedim.Cevap vermedi ve sadece gülmekle yetindi.Aslında eğlence için oynuyor olsak da bir yarış haline geldi.Ben de kurallara uygun olarak çizginin gerisine geçtim ve servisi kullandım.Benim servisimle birlikte oyun başladı.
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

MesajKonu: Geri: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:40 am

Ash'in servisiyle oyun başlamıştı. Kabul etmem lazımdı ki iyi bir servisti orta oyuncunun alanına düşerken geç kısa kullandım önce, ama unutmuştum ki tek başımaydım topa bir kez daha vurup Ash'e gönderdim ama hazırlıklıydı. Bir süre boyunca oynamaya devam ettik. Voleybolda iyiyim derken bunu gerçekten inanarak söylüyordum ama Ash bayağı güçlü bir rakipti. Yorulduğumu anlamış olacak ki ''Ne o, yoruldun bakıyorum?'' dedi ve kıkırdadı. ''Ah, hiçte bile!'' dedim ve ben de güldüm. Sonra biraz daha devam ettik, çok hızlı oynuyorduk, bu zamana kadar hiç mızmızlık da etmemiştim. İlk seti o aldı. Buna belli etmesem de moralim bozulmuştu. Neşeli görünmeye çalışarak ''Öf, daha yeni başladık!'' dedim. ''Evet, sonraki 2 seti de aldığımda bitmiş olacak ama.'' dedi. ''Hah, bunu sonra görürüz!'' dedim yapmacık bir kızgınlıkla. Ash güldü ve ikinci setimiz başlamıştı. İkinci sette daha yavaş oynuyorduk denilebilir. İkimizde topa üç kere vurabilme hakkımızı kullanıyorduk.

En son Izabelle Jearollia tarafından Cuma Nis. 22, 2011 1:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:14 am

Birinci seti ben almıştım.Negia bozulduğunu belli etmemeye çalışsada üzüldüğü her halinden belliydi.Daha fazla uzatmadan ikinci sete başladık.İkinci set ilkine göre daha yavaş geçmişti.Yorulduğumuz için hızımızı kaybetmiştik ve üç pas yapmaya dikkat ediyorduk.İkinci set başa baş gitsede sonlara doğru yine farkı açtım.İkinci seti de ben yendim.Son sayıyı attıktan sonra heyecanla ''Evveeeeet!'' diye bağırdım ve olduğum yerde zıplamaya başladım.Negia moralini bozmamaya çalışıyordu ''Daha oyun bitmedi.'' dedi.Onun üzülmesini istemedim ve abartmadım.Topu ona fırlattım ve ''Başla.'' dedim.Negia çok hırslanmıştı.Onun bu halini görünce içimde belki o yener korkusu başladı.
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

MesajKonu: Geri: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 4:22 am

Annem mitlerde pek geçmediği için nasıl biriydi tam olarak bilmiyordum ama hırsımı ondan aldığım kesinlikle gerçekti. İlk iki setin de Ash'in olması moralimi feci bozmuştu. Beni üzmemeye çalışıyor gibiydi ama farketmez, bu set mutlaka benim olmalıydı yoksa yenilecektim; hem de 3-0! Bu kadarını da kaldıramazdım herhalde, oturup ağlamaya başlayacağımdan korkuyordum. Bir süre topa baktıktan sonra servis yaptım. Daha Ash topa vuramadan sayı yaptım. Ama bu şansım pek uzun sürecek gibi değildi, Ash hırslanmıştı sanki. Belki de çok abartıyorduk bilmiyorum. Üçüncü sette değişken olarak öne geçiyordum, çok çekişmeli bir setti diyebiliriz. En sona 24-24 kalmıştık ve servis sırası bendeydi. Bunu sayı yapmam lazımdı! Ve yaptım da, son sayıyı ben attım ve üçüncü seti almayı başardım. Gerçekten mutlu olmuştum şimdi, yine de hala çok hırslıydım. Ash'e baktım ve konuştum, ''Hey, ben oyuna şimdi başladım!'' Ash dil çıkarıp, ''Aferin sana!'' demekle yetindi. Çok yorulmuştuk bu yüzden biraz bekleyip dördüncü sete başlayacaktık.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 5:26 am

Üçüncü set çok çekişmeli geçmişti.Setin sonunda Negia kazanmıştı.Durum 2-1'di.Dördüncü seti kazanmam lazımdı.Yoksa durum berabere olurdu ve bu da kazanmamı zorlaştırırdı.İkimizde çok yorulduğumuz için dördüncü sete başlamadan önce biraz dinlenmeye karar verdik.Sahanın kenarındaki çimenlere oturduk.Bir süre dinlendikten sonra devam etmek için yerlerimizi aldık.İkimizde yenmek istiyorduk.Ve normalde arkadaş olsakta şimdi birer rakiptik.Servis sırası bendeydi.''Başlıyorum.'' dedim ve servis çizgisine gittim.Servisi attım ve Negia'nın karşılık vermesini bekledim.Dördüncü set diğer setlerden daha zordu.Çok çekişmeli ve başa baş gitmişti.Dördüncü setin son sayısını Negia aldı.Negia o kadar sevinmişti ki yerinde duramıyordu.Yanıma geldi ve ''2-2.Berabere!'' dedi.Ardından elimden topu aldı ve servis çizgisine geçti.Son seti o başlatacaktı.
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

MesajKonu: Geri: Ziyaretten Sonra...   Ziyaretten Sonra... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 8:39 pm

Son set benim servisimle başlamıştı. Ash bu sette çok çok iyiydi. Aramızda 10 sayılık fark vardı ve ben bu 10 sayılık farkı kapatamayacağımı çok iyi biliyordum. Sanırım son setleri benim almam onu biraz kızdırmıştı. Her neyse bu şekilde acayip zaman kaybediyordum. Hızlı oynamam gerektiğini farkettim. Ben de hırslı oynamaya başladım ama artık çok geçti. Ash son seti kazanmıştı. Mızmızlık yapmak yerine elini sıkıp, ''Tebrikler!'' dedim. O da gülümseyip, ''Sonra görüşürüz Negia!'' diye cevap verdi. İkimiz de kulübemize doğru yol aldık.

-Rp bitmiştir.-

Ziyaretten Sonra...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» On yıl sonra ilk kez.
» Yıllar Sonra
» Yıllar sonra.
» Uzun Zamandan Sonra Voleybol(Görev 38)
» 1,5 Yıl Sonra Annemle Tanışıyorum!