Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajdan Sonra...

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Plajdan Sonra... Empty
MesajKonu: Plajdan Sonra...   Plajdan Sonra... Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 8:38 am

Tanımadığım çocuk bana yardımcı oldu ve beni revire kadar getirdi.Revir neredeyse boştu.Çocuk boş bir yer bulup beni oraya oturttu.Ayağım hala çok acıyordu.Bu yüzden hareket ettiremiyordum.Çocuğa ''Ben Ashley, yardım ettiğin için teşekkür ederim.'' dedim.O da Hermes çocuğuymuş.Adını söylediyse de o durumda anlamam pek mümkün değildi.
Çocuk ona ihtiyacım olmadığını anlayınca gitti.Sonra yanıma benimle ilgilenecek olan melez geldi.Yarayı görünce yüzünü buruşturdu ve ''Çok kanamış.'' dedi.Sonra uzanmam gerektiğini söyledi.

Kız pansuman yaptıktan sonra bir sargı beziyle ayağımı sardı.Ayağım daha iyiydi ama yine de sızlıyordu.Kızın işi bitmiş gibiydi.Ben de kalktım ve gitmek için hazırlanmaya başladım.Ben ayağa kalkıp giderken kız ''Nereye gidiyorsun ?!'' dedi.Ben boş bir ifadeyle ona bakarken kız devam etti ''Daha tedavin bitmedi,biraz şundan ye öyle gidersin.'' dedi ve elime bir kasede jöle gibi bir şey verdi.Birkaç kişiyi bundan yerken görmüştüm ama ne işe yaradığını henüz bilmiyordum.Merakla ağzıma birkaç kaşık aldıktan sonra ne olacağını bekledim.Tadı fena değildi.Biraz sonra ise asıl etkisini anladım.Kendimi çok iyi hissediyordum.Sanki hiç yaralanmamış gibiydim.Hızlıca ayağa kalktım ve revirin içinde dolanmaya başladım.Ayağım iyleşmişti.O zaman buranın büyüleyici bir yer olduğunu bir kez daha anladım.

Plajdan Sonra...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» On yıl sonra ilk kez.
» Ziyaretten Sonra...
» Yıllar Sonra
» Yıllar sonra.
» 1,5 Yıl Sonra Annemle Tanışıyorum!