Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Tanışıyorum

YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Babamla Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Babamla Tanışıyorum   Babamla Tanışıyorum Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 11:47 pm

Bugün kampta saf saf dolaştıktan sonra birden aklıma babam geldi. Acaba nasıl biriydi diye çok merak ediyordum. İçimdeki hırsla Empire State Binası'na gittim. Görevliye "600. kat" dedikten sonra görevli bana aval aval baktı ve "Burada o kadar kat yok efendim." dedi. Ben "Ben bir melezim dostum. Elini çabuk tut ve götür beni şu 600. kata." "Tamam tamam sakin ol lütfen." dedi ve birden hızlanmaya başladık. 600. kata geldiğimde orada bir adam beni bekliyordu. Sarı saçları vs. benim büyüklüğüm gibiydi. Acaba bu benim babam mıydı? Ona doğru yaklaşıp "Merhaba tanrım. Acaba adınızı bana lütfeder misiniz?" deyip eğildim. O da "Eğilmene gerek yok evlat." deyip başımı kaldırdı. Evlat mı? Demek babam buydu. "Baba?" deyip ayağa kalktım. "Evet ben senin babanım." dedi ve koyu bir sohbete başladık...

Babamla Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla tanışmam
» Babamla Tanışıyorum...