Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Tanışıyorum

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Babamla Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Babamla Tanışıyorum   Babamla Tanışıyorum Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 10:29 pm

Anne/babasını gören melezler şanslıdır.Yani her melez annesini veya babasını göremez ve maalesef bende babamı hiç görmedim.Ama aramızda kalsın o bazen benimle konuşuyor.Zor zamanlarımda sesini kafamda duyuyorum."Duyduğun sesin başka bir ses olmadığınnı nerden biliyorsun ?" diye sorabilir bu hikayeyi okuyan normal insanlar yada yeni melezler.Cevap çok basit.Bilmiyoruz.Ama öyle olduğuna eminiz.O gün kafamda aynı ses."Bugün Rocce.Bugün ikimiz içinde önemli bir gün oğlum.." dedi bana.Rüyadaydım ve bu sesten sonra sıçrayarak uyandım.Ama korkudan değildi , heyecandandı.Bir işaret bekliyordum o gün , babamı görmek için bir işaret.13 yıldır görmediğim babamı görmek için lanet olası bir işaret bekliyordum.Evet , buldum da masamın üstünde bir kağıt vardı.Kağıtta şunlar yazıyordu.
OLİMPOS ŞEHRİ
EMPİRE STATES BİNASI - 600. KAT
MANHATTAN

Yazıyordu.Zeus aşkına ! Babamdan bir mesaj almıştım ! O an Zeus'un oğlu olabilsem resmen uçardım.Hemen kağıdı alıp cebime koydum.Ve Kheiron'dan izin alıp hemen bir Manhattan arabasına atladım ve beklemeye başladım.Bana o dakikalar seneler gibi geldi resmen.Ama sonunda gelmiştik ve koşar adım indim.Empire States binasına giderken de etrafıma bakmayı ihmal etmiyordum.Nasılsa artık melez olduğumu öğrenmiştim.Yüzlerce melezin arasında durmuştum ve kokum kat kat artmıştı.Ama görünürde hiçbir tehlike yoktu.Zeus aşkına ! Apollon beni koruyordu herhalde.Empire States binasına koşar adım girdim ve görevliye 600. kata çıkmak istediğimi söyledim.Görevli bana "Çoçuğum burada 600. kat diye birşey yok haydi ailenin yanına git. dedi.Ben melezim, babam Apollon'u görmem gerek.O , o bana bir mesaj verdi.Çıkmam gerek ! dememe rağmen adam yine de dalga geçerek "Ya , ya doğru bana da Kronos titanlık teklifinde bulundu.Neyse melez olduğun belli ama sen bu işin maaşını biliyor musun ?! Bu kadar stresli bir işi yaparken bana verdikleri maaşı duysan senin gibi duyarsız bir melez bile düşüp bayılır.O yüzden önce ödeme - drahmi olarak - sonra 600. kata çıkıp Küçük Tanrılar Mahallesini temizleyebilirsin !" dedi gülerek.Ama yanımda drahmi de yoktu ! Zeus aşkına ! Bir çıkar yol olamaz mıydı sanki ? Ama işte o an sevincin ne demek olduğunu anladım.Babam yanıma gelmişti.O , o kadar yakışıklıydı ki ... ve daha da önemlisi o benim babamdı ! Bunu görür görmez anlamıştım.Simsiyah saçları vardı.Hiç sakalı yoktu ve parlıyordu resmen !
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Babamla Tanışıyorum   Babamla Tanışıyorum Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 4:08 am

Oğlum buraya gelmişti.
"Oğlum hoşgeldin..."dedim.Yanıma gelirken gülümsedi.Ona sarıldım.
"Oğlum, gel dışarı çıkalım"dedim.Tanrı odalarının önünden geçerken konuşmadık.Sadece bana olan benzerliği hayretlere düşürüyordu beni.
"Kampta olaylar nasıl kardeşlerinle anlaşabiliyormusunuz? Yada bir sevgilin var mı?"dedim
....
Bana kızgındı.Biliyordum fakat kurallar kesindi.Onları hep korumaya çalıştım.Anneleri benim hep takip ettiğim insanlardı.Keşke burda olmasalardı.Kampta değil evinde oturuyor olsaydı.Bu kahramanlıklara karışmasaydı.Keşke...
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Babamla Tanışıyorum   Babamla Tanışıyorum Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 4:11 am

Babamı görmeye gelmiştim fakat hayalimdeki senaryo bu değildi.Babamla karşılaştığımda onu azarlamam gerekiyordu.Ama babamın beni gerçekten sevdiğini bana sarıldığında anlamıştım.İçimi güneş gibi ısıtmıştı.Evet Apollon gerçekten beni babamdı."Kampta olaylar nasıl kardeşlerinle anlaşabiliyormusunuz? Yada bir sevgilin var mı?" dediğindeyse hala şoktan kurtulamamıştım.Fakat üzerimdeki heyecanı,mutluluğu ve şaşkınlığı bastırdıktan sonra "E-evet baba.Kamptaki kardeşlerimle iyi anlaşıyoruz.Yahu o arada sen o kadar çocuğu ... neyse bilmek istemiyorum.Kız arkadaşımsa şey.. Hestia kulübesinin lideri.Adı Zell.." dedim.Bunları söylediğimde kızardığımı anlıyordum yavaş yavaş.Ama babam ise gülümsüyordu.

Babamla Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla tanışmam
» Babamla Tanışıyorum...