Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Tanışıyorum

YazarMesaj
Leonard Jones

Leonard Jones

Babamla Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Babamla Tanışıyorum   Babamla Tanışıyorum Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:52 am

Her yeni melez kampa geldikten sonra ebeveyniyle tanışmak için Olimpos'a gidermiş. Bende öyle yaptım. Pegasusum Cissy'e binip Empire State Binasına doğru yola çıktım. Kısa bir süre sonra oradaydım. Kapıdan içeri girdim. Görevliden kartı aldım ve 600. kata doğru yola koyuldum. Yol bir türlü bitmek bilmiyordu. uzun bir süre bekledim ve sonra bir "ding" sesiyle kapılar açıldı. Ve o anda rüyada olduğumu sandım. Olimpos muhteşem bir yerdi. Yer yüzünün 600 kat üstünde duran bir cennetmiş meğersem. 1-1.5 saat orda dikilip Olimposu seyrettim harikaydı ! Sonra neden burada olduğumu hatırladım ve babamı aramaya koyuldum. Çok uzun süre dolaştım en sonunda üstünde koca bir Kaduseus olan büyük bir bina gördüm. Burası babamın tapınağıydı. Kapıya geçtim. Tam tıklatıcaktım ki kapı açıldı ve babam göründü:

Hoş geldin Leo, ben de seni bekliyordum.

Hoş bulduk baba.

Nasılsın oğlum alılşabildin mi kampa ?

Evet alıştım güzel bir silah bile buldum.

Bak buna sevindim. Ama ben sana bir de kalkan hediye etmek istiyorum adı " Oeson "

Babamın verdiği kalkan çok güzeldi bir bilezik şeklindeydi. Üstüne vurunca açılıp kalkana dönüşüyordu.

Çok teşekkür ederim baba.

Rica ederim oğlum. Artık gitmen lazım az sonra kalabalıklaşır burası.

Tamam baba görüşürüz.

Ve o heyecanla hala kapıda bekleyen pegasusumu alıp kampa doğru yola çıktım..

Babamla Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla İlk Defa
» Babamla Tanışıyorum...
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla tanışıyorum