Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla tanışıyorum

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Babamla tanışıyorum  Empty
MesajKonu: Babamla tanışıyorum    Babamla tanışıyorum  Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 8:20 am

Sabah biraz erken kalkmıştım.Hava daha aydınlanmamıştı bile.Banyoya doğru giderken masanın üzerinde bir not buldum.Not kırmızı bir kağıttı.İçini açtım.

‘’Sevgili kızım,
Olimpos’ a gelmeni istiyorum girişte bekliyor olacağım. Senle özel konuşmalıyım. pig ’’

İnanmıyorum Olimposa gideceğim. Babamla tanışacağım. Ama sonra kafama dank etti.Senle özel konuşmalıyım da ne oluyor kötü bir şey mi yapmıştım Hemen giyindim.Kulübeden çıktım.Ama bir dakika Olimpos nerde ki? Stell’ e sorabilirdim ama uyuyordur. Olsun kızmaz ki hemen Hades kulübesine girdim karanlıktı ve Deniz kokuyordu garipti ama aldırış etmedim.Stell’in ağabeyleri horluyordu.Karanlıkta Stell’i bulmak için sesin gelmediği yöne doğru gittim.
Stell yüzüstü yatmıştı bende onu dürttüm

‘’Stell uyan Stell!!’’

‘’Hı ne bir 5 dakika daha’’ dedi ve arkasını döndü.Bende daha hızlı dürttüm bu sefer.Gözlerini açtı ve ayağa dikildi.

‘’Se.. senin ne işin var burada?’’

‘’Şit sesiz ol babam beni olimposa çağırıyor ama ben Olimpos nerde bilmiyorum bende sana sorayım dedim ‘’
‘’Bu saatte mi?’’

‘’Erken olduğunun farkındayım ama sen söyle nerde olimpos?’’ Stell uykulu bir biçimde

‘’ Empire State Binası 600. kat Omega işaretine bas hadi git şimdi Artur’a bin ve git ben uyuyorum’’

‘’Teşekkürler Stell :* , sana iyi geceler. ’’ Kapıyı kapatıp çıktım. Ahırlara gittim.Artur’u Aldım ve sırtına bindim

‘’Şimdi Empire State binasına götür beni Olipos’a ‘’ dedim kulağına ve bir avuç şeker verdim. Yavaşça havalandı.Ve kamptan çıktık.
Biraz sonra Empire State binasının önündeydik.beni kapıda indirdi kimseler yoktu etrafta bende içeri girdim.Asansöre binip Omega işaretine bastım.Birden çok hızlı bir biçimde yukarı çıktım.Sonra durdu afalladım ve düştüm.’’Tın’’ diye bir ses geldi ve kapılar açıldı babam olduğunu düşündüğüm kişi arkası dönük bir biçimde karşımda duruyordu. Ayağa kalktım.Derin bir nefes aldım ve

‘’ Baba’’ dedim.Arkasını döndü.

‘’Ah kızım hoş geldin.’’ Önünde selam verdim.Beni kolunun altına alıp yürümeye başladık. Annemle olanları birde onun ağzından dinledim.

‘’İşte böyle ve şimdi senden bir şey istiyorum.Bunu benim için yapar mısın?’’

‘’ Tabiî ki yaparım ama sen bir tanrısın bana vereceğin görevi sen çok daha kolay yaparsın’’
‘’Elbette ama şuan çok işi var.Ve bunu senin yapmanı istiyorum.Hem benim için hem de senin için kendini göstermen için daha iyi bir zamanlama olamaz’’ doğru söylüyordu.Tamam anlamında başımı salladım.

‘’Şimdi senden yeraltına gidip Medusa’nın ininden benim zırhımla Afrodit’in büyülü kemerini almanı isti…’’

‘’Bir dakika Afrodit mi ayrıldığınızı sanıyordum.’’

‘’Ayrılmak için gitmiştik zaten şimdi sana dediğimi yap’’ Tamam dedim.Ve kampa geri dönmek üzere yolla çıktım.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Babamla tanışıyorum  Empty
MesajKonu: Geri: Babamla tanışıyorum    Babamla tanışıyorum  Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 8:22 am

1- Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Sadece sen.
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Babamla tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrı Babamla Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum...
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum