Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kısa Ziyaret.

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Kısa Ziyaret. Empty
MesajKonu: Kısa Ziyaret.   Kısa Ziyaret. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:02 am

Kulübemde oturmuş bulmaca çözüyordum.Bulmacayı bitirdikten sonra masanın üstüne koydum ve mutfağa doğru gittim.Bir elma alıp yemeye başladım.Bir yandan elmamı yerken bir yandan da camdan dışarıyı izlemeye başladım.Hava çok güzeldi.Neredeyse bütün melezler dışarıdaydı.Elmamı bitirdikten sonra ben de dışarı çıkmaya karar verdim.Elimi yıkayıp odama gittim.Dolabımdan kot şortumu ve siyah tişörtümü çıkardım.Onları üzerime giydikten sonra spor ayakkabılarımı ayağıma geçirip kulübeden dışarı çıktım.Ne yapacağıma karar vermemiştim.Bir grup voleybol sahasında voleybol oynuyordu.Bazıları ise çimenlerin üstüne oturmuş sohbet ediyordu.Bunlardan birine katılabilirdim.Voleybol sahasına gitmeye karar verdim ve oraya doğru yürümeye başladım.Sahaya giderken Hekate Kulübesi'nin camından dışarıyı seyreden bir kız gördüm.Bu Negia'ydı.Onunla tanışalı çok olmamıştı ama yine de iyi anlaşıyorduk.Onun yalnız olduğunu görünce yanına gitmeye karar verdim ve Hekate Kulübesi'ne yöneldim.Kulübeye gidip kapıyı çaldım.Kapıyı Negia açtı.Sanırım evde yalnızdı.Beni kapıda görünce gülümsedi ve ''İçeri gelsene.'' dedi.Ben de ona gülümsedim ve içeri girdim.
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

Kısa Ziyaret. Empty
MesajKonu: Geri: Kısa Ziyaret.   Kısa Ziyaret. Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 6:56 am

''Geç otur istersen, şöyle.'' dedim gülümseyerek. Ash benim kampta tanıdığım az sayıda melezlerden biriydi. Bir avcıydı ve tanışalı çok olmamıştı aslında. Ona gösterdiğim puf koltuğa oturduktan sonra konuşmaya başladı, ''Kulübenizin dışı ne kadar da ilginç.'' Büyülü kayalar sağolsun. ''Evet, sanırım biraz öyle. Ama ben istememiştim, pek de sevdiğim söylenemez.'' dedim ben de otururken. Doğrusu nasıl misafir ağırlanacağını pek bilmiyordum. Yani Ash'i kaçırmak da istemiyordum hani. Tekrar konuşmaya başladım, ''Bir şey içer misin?'' dedim ve gülümsedim. O da gülümseyerek cevap verdi, ''Ah, farketmez.''
Mutfağa doğru yürüyüp bir bardak vişne suyu aldım ve Ash'e uzattım, ''Kendi büyülerimle biraz tatlandırdım,'' dedim ''Nasıl olmuş?'' Büyüyle bu tür şeyler yapmak çok hoşuma da gidiyordu zaten. Kardeşlerim dalga geçtikleri için pek de tadının nasıl olduğunu bilmiyordum. Hepsi de 'Aman zehirleniriz biz!' diye bana demediklerini bırakmıyorlardı. Yani, tabii ki de Ash'i zehirlemeye çalışmıyordum, umarım beğenmişti, ''Vay, bayağı güzel. Büyü yapmak güzel olmalı.'' dedi ve kıkırdadı. Ben de onun söylediklerinin gerçek olduğunu umarak konuştum, ''Eh, bazı şeyleri yapabiliriz. Peki ya avcı olmak nasıl bir şey?''
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

Kısa Ziyaret. Empty
MesajKonu: Geri: Kısa Ziyaret.   Kısa Ziyaret. Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 12:38 am

İçeri girdim ve bir koltuğa oturdum.Negia'yla çok tanışmışlığımız yoktu.Bu yüzden birbirimizden çekiniyorduk.Biraz sonra bana vişne suyu getirdi.İçtiğimde tadı çok güzel gelmişti.''Kendi büyülerimle biraz tatlandırdım.'' dedi.''Vay, bayağı güzel. Büyü yapmak güzel olmalı.'' dedim ve güldüm.''Eh, bazı şeyleri yapabiliriz. Peki ya avcı olmak nasıl bir şey?'' diye sordu.Ben biraz düşündükten sonra ''Avcı olduğum için çok mutluyum.Hem kardeşlerimle de çok iyi anlaşıyoruz.Sadece bakirelik meselesi var,onun dışında avcı olmak bence süper bir şey.'' dedim.Güldü ve ''Artemis duymasın!'' dedi.Haklıydı eğer Artemis duysaydı çok büyük azar işitirdim.''Her neyse niye yalnız başına kulübede oturuyorsun.Dışarı çıksana hava çok güzel.'' dedim.''Bilmem canım dışarı çıkmak istemedi.'' dedi.
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

Kısa Ziyaret. Empty
MesajKonu: Geri: Kısa Ziyaret.   Kısa Ziyaret. Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 3:28 am

Geldiğim günden beri kulübemden pek çıkmazdım. Bu yüzden bu kadar az arkadaşım vardı doğrusu. Ash'in sorusu ilgimi çekmişti şimdi. Ona dönüp tekrar konuştum, ''Peki çıkmaya ne dersin? Örneğin voleybol sahasına felan...'' dedim. Gülümsedi ve başını salladı ''Olur, hadi o zaman,'' diye sırıttı. ''Bak ama voleybolda süperimdir baştan uyarayım,'' dedim ve ben de sırıttım. ''Haha, bunu sonra görürüz bak,'' dedi. Doğrusu ben dalga geçiyordum ama Ash'den korkmuştum şimdi. Gülerek ''Ee, hadi çıkalım o zaman!'' dedim ve yerimizden kalktık. Kulübeden çıkıp yürümeye başladık. Voleybol sahasına ulaşmamız çok geç olmamıştı.

-Ash'in ekleyeceği bir şey yoksa voleybol sahasındayız.-

Kısa Ziyaret.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Bir Ziyaret!
» Kısa bir gezinti
» Kısa bir gezinti
» Kısa bir gezinti
» Kısa Görüşme.