Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gereksiz Macera

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Gereksiz Macera Empty
MesajKonu: Gereksiz Macera   Gereksiz Macera Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 6:46 am

Sabahın erken saatlerinde uyandım. Kabus falan görmemiştim ama yine de bir şeyler beni rahatsız etmişti. Bu saatte uyanmam imkansız gibi bir şeydi. Oflayarak yatağımda doğruldum ve odama bakındım. Güneş daha yeni doğuyordu ve ilk ışıkları odamı az da olsa aydınlatıyordu. Bunun dışında hiçbir dikkat çeken bir şey yoktu. Yatağımdan kalktım ve banyoya gittim. Bol su ile yüzümü yıkadıktan sonra tekrar odama gittim. Burası nedense beni bunaltıyordu. Biraz hava almayaihtiyacım vardı. Onun için üstümü değiştirdim ve kardeşlerimi uyandırmadan kulübeden çıktım. Etrafta kimse görünmüyordu. Ortalığa sessizlik hakimdi. Bulduğum bir banka oturdum ve havayı içime çektim. Ne kadar süre geçti bilmiyorum ama bir süre sonra yanıma Lex geldi ve oturdu. Ona baktım ve "Seninde mi uykun kaçtı?" diye sordum.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Gereksiz Macera Empty
MesajKonu: Geri: Gereksiz Macera   Gereksiz Macera Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 4:59 am

O gün içimde bir sıkıntı vardı. Avdayken, temizlik yaparken, hatta yemek yerken bile bu sıkıntıdan kurtulamamıştım. Kulübeye uyumak için gittiğimde her ne kadar yorgun olsam da uyuyamamıştım. Uzun bir süre yatağımda debelensem de artık kulübe üstüme üstüme geliyordu. Daha fazla kulübede kalamayacağımı anladığımda hızlıca pijamalarımı çıkardım ve rahat bir tişört ve altıma bir kot giydim. Saatlerce durmadan kampta dolaştım, pegasusumu besledim ve ordan oraya volta attım. Kaç saattir öylece dolaşıyor olduğumu fark etmiyordum, ta ki güneşin ilk ışıkları kampa ulaşana kadar. Gün yeni yeni doğuyordu. Gün doğuşunu daha net izlemek için kulübelerin olduğu tarafa doğru yürümeye başladım. Tam gözüme bir bank kestirmiştim ki bankta bir kızın oturuyor olduğunu fark ettim. Daha iyi görmek için yaklaşınca bu kızın Hephaistos kızı Elena olduğunu anladım. Hızlı adımlarla yanına doğru yürüdüm ve banka oturdum. Elena "Senin de mi uykun kaçtı?" diye sorunca gülümsedim ve "Hiç gelmedi ki kaçsın." dedim. Bir süre havadan sudan muhabbet edip, birbirimizi tanımaya çalıştık. Gerçekten iyi bir kızdı Elena. Bir iç çektim ve "Senin de içinde bir sıkıntı var, değil mi?" diye sordum. Elena başını onaylarcasına sallayınca "Hadi çıkıp gidelim buradan o zaman." dedim. Elena şaşırmış bir şekilde "Kamptan kaçmak mı? Hmm..." dedi ve biraz düşündü Şu ana kadar onlarca kez kamptan kaçmış olduğuna emindim ama yine de ikna etmek için "Evet, hem bu saatlerde Kheiron bile uyanmamıştır, gittiğimizi kimse fark etmez. Ne dersin?" diye sordum ve Elena'dan cevap bekledim.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Gereksiz Macera Empty
MesajKonu: Geri: Gereksiz Macera   Gereksiz Macera Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 1:24 am

Lex bana kamptan kaçmayı teklif etmişti. Daha önce birçok kez kaçmış olmama rağmen ysak işler yapmak o kadar da bana göre değildi. Hem cezada almak istemiyordum. Lex beni ikna etmek için "Evet, hem bu saatlerde Kheiron bile uyanmamıştır, gittiğimizi kimse fark etmez. Ne dersin?" dedi. Kafamı çalıştırmaya başladım. En sonunda aklımla değil duygularımla hareket etmeye karar verdim ve "Tamam, nereye gidiyoruz?" dedim. Lex kabul etmeme çok sevindi ancak o da nereye gideceğimizi bilmiyordu. Biraz düşündüktükten sonra "Canavarlar denizine doğru gidelim. Daha heyecanlı olur." dedi. "Tamam, karadan sıkılmıştım zaten." dedim. İkimizde güldükten sonra ayağa kalktık. Macera bizi bekliyordu ve kimseye görünmememiz gerekiyordu. Bunun için etrafıma dikkatle bakındım. Sonra Lex'e "Neyle gideceğiz?" diye sessizce sordum.

Gereksiz Macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gereksiz bir çağrı
» Gereksiz Bir Çağrı ~> 2
» Macera
» Zor bir macera. ~2
» İlk gün ilk macera