Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dostluğun başlangıcı

2 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Dostluğun başlangıcı Empty
MesajKonu: Dostluğun başlangıcı   Dostluğun başlangıcı Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:18 pm

Bugünlerde çok çalışıyordum. Kılıç dersi alıyor, düellolar yapıyor ve koşuyordum. Tabi bir yandan da büyü gücümü geliştirmeye çalışıyordum. Şimdide sıra ok çalışmaya gelmişti. Aslında ok atmakta gayet iyiydim ama kendimi sınayacaktım. Bunun için okçuluk alanına gidecektim tabi önce üzerime rahat kıyafetler bulmam gerekiyordu. Dolabımda kıyafet bulamayınca en son kıyafetlerimi yıkadığımı hatırlayarak kardeşim Kate'nin dolabına yöneldim. Kıyafetleri önemli olsa da beraber kullanıyorduk, en azından gerektiğinde bana kızmadan izin veriyordu. Şimdi de gerekli olduğu için dolabından spor tarzı kıyafetleri almaktan çekinmedim. Üzerime bir kaç parça kıyafet geçirdikten sonra oklarımı da alarak kulübeden çıktım. Yolda tanıdığım melezleri gördükçe selam veriyordum ve bu sayede yol iki katına çıkmıştı. Ama yine de oldukça mutluydum. Sonunda okçuluk alanına vardığımda kendime hedef ararken bir melezin bana baktığını görerek "Merhaba." dedim. Bu çocuğu tanımıyordum ama daha önce gördüğüme emindim. Sonunda çocuk beni hatırlamış gibi baktı ve konuşmaya başladı. Bu çocuğun kim olduğunu yada nereden tanıdığımı gerçekten merak etmiştim.
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: Dostluğun başlangıcı   Dostluğun başlangıcı Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 8:04 pm

"Merhaba" Gelen sesle birlikte irkildi. Karşısında bedene baktı. Tanıdık görünüyordu. Evet, bir Poseidon oğlu olarak okçuluğu vasat denilebilirdi. Kheiron'dan bu konuda yardım almaktansa ölmeyi de tercih ederdi. Ekstra iki saat çalışmak ona göre değildi. Özel derslerden, bıkmıştı artık. Okulda buna çok ihtiyacı oluyordu ama her neyse. Kızın sarı saçlarına bakınca, tanıdığını anlamıştı sonunda. Bunun verdiği güvenle cevap verdi. "Merhaba. Sen Eliesha olmalısın. Üvey kardeşim oluyorsun. Benimde okçuluk (!) konusunda yardıma ihtiyacım vardı. Sorun olmazsa beraber çalışabiliriz?" Poseidon çocuklarının çoğu okçuluk konusunda berbattı. Onların okçulukla işi olmazdı zaten. Su onlara yetiyordu! Tekrar gülümseyerek kıza baktı. Aslında vereceği cevap onun için önemli değildi. Zaten reddedilmekten hoşlanmazdı. Kıza yay yığınından rastgele bir yay uzattı. Ell, şaşırmış görünüyordu. Şimdi de fazla reddetme şansı kalmamıştı. Xavier'a da insanlar böyle alışmıştı. Bu taktiğin her zaman işe yaradığını söylebilirdi. Ell, cevap vermek yerine başını aşağı yukarı salladı. Xavier tekrar gülümseyerek, ne yapmaları gerektiği hakkında uzunca konuşuyordu. Eh, bazen böyle sıkıcı olabilirdi.
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Dostluğun başlangıcı   Dostluğun başlangıcı Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 5:20 am

Bana uzattığı yayı ve oku alarak yanına geçtim. İstemesem de birisi beni yanına çağırmışsa reddetmezdim, tabi beni kızdırmadığı sürece. Derin nefes aldım ve "Merhaba üvey kardeşim. Okçulukta çok iyi olduğumu söyleyemem ama çalışabiliriz, bu arada adını da öğrenebilir miyim?" dedim. Sanki adını söylemediğinin farkında değildi. Yine de umursamadım ve yay ile karşımdaki deneme tahtasını izalayarak oku attım. Eh, tam ortadan değildi ama fena da sayılmazdı. Birazcık sol tarafındaydı ve gayet iyiydi bu benim için. Ben oku atınca ilk önce tahtaya baktı ve ardından "Adım Xavier, okta da baya iyi gibi gözüküyorsun." dedi. Hafifçe gülümsedim ve yan tarafımdan bir ok alıp ona uzatarak "Al bunu Xavier ve odaklan, suyu bir yere gönderiyormuş gibi hisset ama su yerine oku at." dedim ve göz kırptım. Ben böyle yapıyordum ve işe yarıyordu. Şu an sadece elimden böyle geliyordu ona yardım etmek. Umarım bende olduğu gibi onda da işe yarardı bu yöntem.

Dostluğun başlangıcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dostluğun başlangıcı..
» Dostluğun başlangıcı
» Sonun Başlangıcı
» Savaşın Başlangıcı // I.
» Bir Maceranın Başlangıcı?