Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Hırsız

YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Yeni Bir Hırsız Empty
MesajKonu: Yeni Bir Hırsız   Yeni Bir Hırsız Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:58 pm

Kampa geldiğimde benim Hermes çocuğu olduğumu söylediler. Kardeşlerimi tanımak için can atıyordum. Acaba kaç tane kardeşim vardı? Babam çok çalışmış mıydı Very Happy Razz Çaylak olduğum için pek de becerim yoktu. Ama çalıştıkça belki de kulübemin hatta Olimpos'un en iyisi olabilirdim. Kulübeme doğru emin adımlarla yürüdüm. Kapıyı çaldım ve açıldı. Kapıyı turuncu saçlı bir kız açmıştı. Gerçekten çok güzeldi. Birden gözlerim kamaştı. Böyle bir kardeşim olduğu için çok şanslıydım.
Bana güler bir yüzle "Sen Fenix olmalısın?" dedi. Ben de "Evet o benim." dedim heyecanlı bir şekilde. "Peki ya sen?" "Aa kendi ismimi söylemedim. Ben Ayleyda. Tanıştığımıza memnun oldum kardeşim.". Beni içeri davet etti. Ben de girdim tabii hemen. Kardeşlerim çok iyi insanlardı. Onlara hemen kanım ısındı. Hepsiyle macera yaşamak istiyordum. Ama maalesef daha çaylaktım. Herkesle tanıştıktan sonra Ayleyda bana babam hakkında bildiklerini anlatmaya başladı...

Yeni Bir Hırsız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çaylak Hırsız
» Hilebaz ve Çakma Hırsız
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni ev,yeni başlangıç...
» Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...