Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel güç ediniyorum !

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Özel güç ediniyorum !  Empty
MesajKonu: Özel güç ediniyorum !    Özel güç ediniyorum !  Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 11:44 pm

Gece olmuştu. Bir türlü uyuyamıyordum. Uykum yoktu ki ! Gizlice kulübemden sıvıştım. Plaja doğru yol aldım. Sıkıntılıydım. Sebebini bile bilmiyordum bu sıkıntının. Plajda otururken sıkıntılıydım. Bu saatde dışarıda olmamam bile gerekiyordu. Otururken yanımda birisi oturdu. Bu kişiyi tanımıyordum bile. Ama beceriksizce dönüşme sıkıntısından bunun Posedion olduğunu tahmin etmiştim. Yanıma oturdu ve denize doğru bir kaç deniz kabuğu attı. Neden yanıma gelmişti ki? Orada otururken birden gelivermişti. Bir kere daha yapmıştı bu gizli geliş durumunu. O sırada denize altladı birden. Bunu neden yaptığını bile anlayamamıştım. Neden böyle birşey yapma gereği duymuştu ki? Ama doğru gülümsedi ve '' Üvey kızım buraya gelmiyecek mi ? '' dedi birden bire. Onun üzerine hırkamı çıkardım ve hemen suya atladım. Yüzme dalında bazı kupalarım vardı. Posedion suyun derinliklerşne doğru daldı. Onun peşinden suya daldığımda o yoktu. Ne gariptir ki suyun altında nefes alabiliyordum. Posedion'u arıyordum. Nereye kabolmuştu şimdi. Önüme çıkan bir deniz atı bana doğru yaklaştı. Merhaba . Posedion'u mu arıyorsun? dedi. Bunun üzerine şaşkınlıkla ağzım bir karış açık kaldı. Ben onu nasıl duyabiliyordum ki? Şaşkınlık içinde ileri doğru ilerledim. İleride bir balık sürüsü bana doğru geldiler. Normalde deniz balıklar insanlardan/melezlerden korkup kaçarlardı. Bunun şaşkınlığı üzerine onlara doğru yanaştım '' Merhaba. Posedion'u gördünüz mü?'' dedim. Sarı pulları olan bir balık '' Uzaklara ilerledi.'' dedi. Bunun üzerine hızlıca deniz yüzeyine çıktım. Plajdan ayrıldıktan sonra kulübeme doğru koştum. Kulübeme vardığımda yaşadığım olayları hatırladım ve birşey fark etmiştim. Benim özel gücüm denizde/okyanusta yaşayan canlılarla telepati kurabilmeydi. ...

Özel güç ediniyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Pegasus Ediniyorum
» Gri bir pegasus ediniyorum.
» Pegasus Ediniyorum ^^
» Pegasus ediniyorum
» Pegasus Ediniyorum