Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyun sonrası

YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Oyun sonrası Empty
MesajKonu: Oyun sonrası   Oyun sonrası Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 5:02 am

Bayrak kapmaca oyunu bittikten ve eğlencemiz yapıldıktan sonra kardeşlerime haber vererek ormana doğru ilerlemeye başladım. Bugün çok mutluydum ve ilk bayrak kapmaca yarışımı da oynamıştum, düşündüğümden eğlenceli bir yarıştı. Hele de kazanmanın verdiği mutlulukla. Gülümseyerek ormanın içerisinde ilerlemeye başladım, güneş çok güzel gözüküyor, ormandan gelen sesler insanı rahatlatıyordu. Hava hafif rüzgarlı ve mis gibi çiçek kokusuyla bahar havasını yansıtıyordu. Ormana ilk geldiğim ve kendi yerim olarak kabul ettiğim ağacı buldum ve yine üzerine oturdum. Ağaç yan devrilmişti ama gayet temiz ve güzel gözüküyordu. Anlaşılan benden önce başkaları da buraya gelmişti. Yine de bu alan benim özel alanımdı ve kimseye söylemeye niyetim yoktu.

Gülümseyerek bütün fikirlerimden sıyrıldım ve oyunu hatırladım. Ne kadar da güzeldi. Ama bir daha ki yarışta çok daha iyi bir şekilde oynayacaktım oyunu. Hem o zamana kadar kendimi geliştirmiş olur, hem de daha zevkli geçerdi. Tabi önce şu kulübeler ve yaptıkları şeyleri öğrenmem gerekiyordu. Bugün izlediklerime göre Artemis ve Apollon ormanın içine dağılıyor veya oklarını bizi korumak için kullanıyorlardı. Ok dediğime bakmayın sis okları sizin aklınızı düşündüğünüzden daha çok karıştırabilir. Poseidon ve bizim kulübeye gelirsek nehirlerde büyük bir avantaj sağlıyorduk. Athena kulübesi plan yapmakta ve beklenmeyen bir olayda hemen müdahale etmekte çok iyilerdi. Ares kulübesi çok iyi savaşıyor, Hephaistos kulübesi de tuzaklar konusunda ustaydı. Afrodit kulübesine bakacak olursak kendilerinden beklenmeyecek kadar cesur davranıp dövüşüyorlardı. Ah birde hades, persephone ve demeter kulübelerini unutmamalıyız. Hades kulübesindeki melezler gölge yolculukta bayağı başarılar, demeter kulübesindekilerse bitkileri kullanmakta baya iyilerdi. Persephone kulübesine gelecek olursak... Onlar baya şanslıydılar çünkü bazıları güçlerini Hades'ten, bazıları da Persephone'den almışlardı. Yani aralarında hem bitkileri kullanabilen, hem de gölge yolculuğu yapabilen vardı. Eh bu da oldukça avantajlıydı. Bütün oyun gözümün önünden geçerken ve ben neşe ile gülerken birden havanın kararmaya başladığını fark ederek derin bir iç çektim. Kate'ye erken geleceğimi söylemiştim ve daha da geç kalmamak için hızla yerimden kalkarak kulübeye doğru ilerlemeye başladım. Bugünü asla unutmayacaktım, kampa geldiğimden beri en güzel geçen günlerimden birisiydi.

Oyun sonrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğlence sonrası..
» New York Savaş Sonrası
» Tırmanma Duvarı Sonrası.
» Şarap Sonrası Soğuk Duş
» Adil Oyun!