Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlence sonrası..

YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Eğlence sonrası.. Empty
MesajKonu: Eğlence sonrası..   Eğlence sonrası.. Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:56 am

Kampa daha yeni gelmiştim ve bayrak kapmaca yarışı olduğuınu öğrenmiştim. Bu yarış hakkında pek bir şey bilmesemde kardeşim Rose eğlenceli geçeceğini söylemişti dediklerinde de haklıydı. Yarış çok eğlenceli geçmişti. Bu yarışta pek aktif değildim, çünkü kampa geleli daha bir kaç gün olmuş ve hiçbir fikrim yoktu oyun hakkında. Ben daha çok kardeşim Rose'nin yanında dolaşıyor, onun söylediklerine dikkat ediyordum. Bu yarışı bizim kulübe yani Rose yönetiyordu ve sayesinde oyun hakkında bir çok bilgiye sahip olmuştum. Yarış zorlu ve bir o kadar da eğlenceli geçmişti.

Rose ile bu yarışların nasıl olduğunu ilk kez öğrenmiştim ve mutluydum. Yarıştan sonra parti yapıcaklardı ve onların yanına gitmeliydim. Ama ben bunun yerine hala ormandaydım. Bir süre daha ormanda durmamın kimseye sakıncası olmayacağını düşünerek oyunu gözden geçirdim. ilk olarak esir alıyorduk ve esir aldıklarımızı çıkarlarımız için kullanabiliyorduk. Bu iyi bir şeydi. Ayrıca iyi gizlenmemizde gerekiyordu. Yoksa bizde esir düşebilirdik ve bu kötü olurdu.

Bayrak kapmaca yarışında çoğu kulübenin aktif olduğunu fark ettim. Hepsi eninde sonunda bir şeyler yapıyorlardı. Bu da kendi takımlarına fayda sağlıyordu. Bu sefer yarışta aktif olamasamda bir sonrakinde kendi kendime aktif olacağıma söz verdim. Hem zaten oyunu sevmiştim ve kazanmakta da kararlıydım. Ben bunları düşünürken havanın kararmaya başladığını fark ettim. Uzun süredir ormanda oturuyor olmalıydım ve artık kulübeye dönmeliydim. Ormandan ayrılırken yarışı kazandığımızı ve parti için hazırlanmam gerektiği aklıma geldi ve gülerek ormandan ayrıldım ve kulübeme doğru ilerlemeye başladım.

Eğlence sonrası..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun sonrası
» New York Savaş Sonrası
» Tırmanma Duvarı Sonrası.
» Şarap Sonrası Soğuk Duş