Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günüm

YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

İlk Günüm Empty
MesajKonu: İlk Günüm   İlk Günüm Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 2:44 am

Hermes kulübesine doğru yola çıktım. Babamın yol ve hırsızlık tanrısı olduğunu öğrenmiştim. Bu nedenle derslerde hep başkalarından kalam, silgi vs. araklıyordum herhalde Very Happy. Kulübeyi çok fazla aramama gerek yoktu. "Seth kalkanımı geri ver!" diye bir ses duymuştum. Duyduğum sese doğru yöneldim. Evet kulübem burasıydı. Kapıdan girerken biri "Eşyalarına sahip ol çaylak." demişti. Pek de oralı olmamıştım. İçeri girdiğimde herkes beni selamladı ve "Evine hoş geldin kardeşim" diye sarıldılar. Gerçekten kulübemi beğenmiştim yani kardeşlerimi. Hemen bana yatacağım yeri gösterdiler. Yorgun olduğum için hemencik yatağıma kıvrıldım ve eşyalarımı bir yerlere saklıyordum ki Seth "Saklamana gerek yok kardeşlerimizin eşyalarını çalmayız" dedi. Onu dinleyip rahat bir uykuya doğru yelken açtım.

İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm ~
» İlk Günüm
» İlk Günüm
» İk günüm..
» İlk Günüm.