Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir melodi ve bir baba ...

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Bir melodi ve bir baba ... Empty
MesajKonu: Bir melodi ve bir baba ...   Bir melodi ve bir baba ... Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 5:04 am

Babamın beni umursamaması umurumda değildi . Saat gecenin 3ü idi . Ahıra yöneldim ve pegasusum olan karamele empire state binası dedim ve ağzına bir karamelli draje attım . Birkaç dakikada gelmiştik teşekkür ettim . Ben bir şey demeden uçup gitti . Lobideki bekçiye 600. kat dedim . Delimisin sen dedi ? Bu bina maksimum 400 katlıdır . Ben bir melezim !!! diye bağırıdm. Off şu sinir bozucu melezler dedi kısık bir sesle hadi git asansör orada dedi bana . 600 kata vardığımda . Bir köşede uyuyan bir adam gördüm . Babam olduğunu tahmin ettiğim adamı dürttüm. Uyandı ve bana " Era , geleceğini biliyordum. " dedi. Çok şaşırmıştım babam beni bekliyordu ?! Bana uzunca bir sarıldı . 19 yıldır babamı hiç görmeden yaşamıştım . Gözlerine direk olarak baktığımda uyku doluyordu içim . Baba kardeşlerimin hepsine birer hediye vermişsin dedim. Ah evet !. Cübbesinin içinden siyah , okları taşımak için gibi görünen kapalı bir kutu çıkardı . Kutuyu açtım içinde gümüş bir yan flüt duruyordu . Ardından alnıma dokundu . İstemsiz bir şekilde gözlerim kapandı ve uykuya daldım . Elini alnımdan çekince uyandım . Bu flütte bu özel melodiyi çalınca flüt bir silaha dönüşür silahın hiçbir mermisi öldürmez sadece 10 dakikalığına kurbanı uyutur . Her gün maksimum 3 mermi kullanabilirsin eğer mermin biterse 24 saatte tekrar 3 mermi silahın içine dolar tıpkı uyuduktan sonra insanın içine dolan enerji gibi . Ben daha teşekkür edemeden " Zeus'un bana seninle görüşmek için verdiği süre bu kadar evlat. " dedi ve kapıdan içeri girip yok oldu .

Şaşkınlıkla asansöre bindim ve flüt ile babamın aklıma enjekte ettiği melodiyi çaldım flüt birden eski model gümüşten bir tabancaya dönüştü . Lobiye vardığımda görevliye doğru tuttum silahı ve ateşledim adam mermi ona isabet etmiş ve yok olmuştu . Birden adam uykuya daldı . İçimden teşekkürler baba dedim . Silah tekrar flüte dönüşünce kutuya koydum ve kutuyu sırtıma astım . Dışarı çıkınca havaya bir karamelli draje attım daha yere düşmeden karamel jet hızında uçup drajeyi kapmıştı nerede olsa bilirdi benim karamelli drajemi . Beni kampa geri götürdü . Kulübeme geri gelince siyah kutuyu yatağımın altına koyup uykuya daldım ...

Bir melodi ve bir baba ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba ?!
» Baba!
» Selam Baba, Ben Oğlun
» Sen Beni Hiç Sevmedin Baba !
» Efendim Baba ?