Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Efendim Baba ?

2 posters
YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Efendim Baba ? Empty
MesajKonu: Efendim Baba ?   Efendim Baba ? Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:20 am

Sanırım dün gece olan olaydan sonra kendimi attığım yatağımda sızmış kalmıştım.Eğitimlere girmeyen bir melez olarak sanırım profesörler tarafından sevilmiyordum.Kısacası istenilmeyen kişilik olarak devam ediyordu hayatım.Rüyamda gördüğüm şeyler hiç iç açıcı değildi.Sanırım şu ölüler beni fazlasıyla rahatsız etmişti.Rüyamda bile rahat bırakmıyorlardı beni.Lanet olsun neden böyle olmak zorundaydı.Normal bir insan olmak istiyordum sadece.Melez olmak ve Tanrıların "Ofis Boy"u gibi hizmet vermek bana uygun değildi.Canımı yakan şey babamın beni ayakçı olarak kullanmaya kalkışmasının hayaliydi.Öleceğimi bilsem bile ona saldırırdım.Bunu yapardım.Kafamı kaldırdım ve kulübenin içine göz gezdirdim.Güneşin doldurduğu Kulübe'de hiçkimse yoktu.Sanırım biraz geç kalmıştım uyanmak için.Kafamı yeniden yastığa gömdüm.Dışarıdan gelen sesleri duyabiliyordum.Kulübe bir anda sessizliğe büründü ve ardından bir ses işittim ' Oğlum ' Bir anda gözlerimi açtım ve karşımdaki tanrıya baktım kekeleyerek ' E...Ef...Efendim Baba ' Yüzündeki memnuniyetsiz tavır dikkatimi çekmişti...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Efendim Baba ? Empty
MesajKonu: Geri: Efendim Baba ?   Efendim Baba ? Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:20 am

''Evlat, senden hiç memnun değilim. Nedenini ise sen gayet iyi biliyorsun. Hiçbir şekilde ders almıyorsun. Tembellik ediyorsun. Bu durumundan memnun değilim, kendini toparlamalısın. Sen bir Ares oğlusun böyle davranamazsın.''

Marximno bu sözlerimi duyunca biraz utandı ve başını öne eğdi. Galiba çok sert konuşmuştum. Ama yinede bunu haketmişti. Beni çok sinirlendirmişti. Bir Ares oğlu nasıl tembellik yapar? Onun bütün savaş tekniklerini en iyi şekilde bilmesi gerekirdi. Bu seferlik ona tolerans geçmiştim, daha yeniydi. Yoksa cezadan kaçamazdı. Ben bunları düşünürken kafasını yavaş yavaş kaldırdı ve konuşmaya başladı...
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Efendim Baba ? Empty
MesajKonu: Geri: Efendim Baba ?   Efendim Baba ? Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:23 pm

''Evlat, senden hiç memnun değilim. Nedenini ise sen gayet iyi biliyorsun. Hiçbir şekilde ders almıyorsun. Tembellik ediyorsun. Bu durumundan memnun değilim, kendini toparlamalısın. Sen bir Ares oğlusun böyle davranamazsın.''Başımı öne doğru eğdim.Sanırım biraz sosyalleşmeliydim ama başaramıyordum işte.Melezlerin arasına karıştığım an egom tavan yapıyordu.Bu benim suçum değildi yani elimde olan bir şey değildi.Tembeldim yani gereksinim duymuyordum derslere.Sadece izlemem o hareketi anlamama yetiyordu ama sonuçta babamın isteğiydi ve yapma isteği uyandırmıştı bende.Gülümsedim ' Denerim.Elimden Geldiğince ' Yüzüne attığım tebessümle suratı biraz değişmiş gibiydi...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Efendim Baba ? Empty
MesajKonu: Geri: Efendim Baba ?   Efendim Baba ? Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:21 am

Yüzümdeki ciddilik biraz azaldı ama tamamen kaybolmadı. Yine epey ciddi görünerek konuşmaya başladım.

''Evlat duyduklarıma göre insanlar içinde epey kibirli davranıyormuşsun. Bundan kurtulmanın yollarından biri kendi zayıf yanlarını bulmandır. Bu yanlarını bulursan kusursuz olmadığını anlarsın ve diğerlerinin yanında kibirlenmezsin. Derslere gelince şimdilik seni affettim ve belki bir yardımı dokunur diye sana bunu veriyorum.''

''Kaos Kılıcı'nın yapıldığı metalden bir parça. Bu metale istediğin şekli verebilirsin. Bu metalin en önemli özelliği: Yapacağın veya yaptıracağın silahın sadece sen istediğin zaman yanında bulunmasıdır. Yapacağın silah epey güçlü bir silah olacaktır. Tanrılara açtığı yaralar bile kolay kolay kapanmaz. Benim kılıcımın yarısı kadar güçlü olacaktır ama yinede bu güç seni herkese karşı çok büyük avantajlı yapar. Yapabileceğin kalkan ise Şimşeğin etkisini bilmiyorum ama diğer tüm saldırıları durdurabilir.''

''Bunu veriyorum ama sadece bir kılıç veya sadece bir kalkan yapabilirsin. Bunu çok fazla güce sahip olmaman ve bu gücün seni çıldırtmaması için yapıyorum. Şimdi gitmem gerekiyor, görüşürüz evlat.''

Bunu söyledikten sonra hemen oradan ayrıldım ve gerekli olan 1 külçe metali oraya gönderdim. Külçe dediğime bakmayın tam bir kılıçlık veya bir kalkanlık ayarladım.
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Efendim Baba ? Empty
MesajKonu: Geri: Efendim Baba ?   Efendim Baba ? Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:01 am

Rp Bitmiştir [Devamı İçin "El İşleri Alanı"na Bakabilirsiniz]

Efendim Baba ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evet Efendim! Bu İcat Suları Temizler!
» Baba!
» Baba?!
» Baba ?!
» Merhaba... Baba.