Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı

YazarMesaj
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı Empty
MesajKonu: Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı   Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:37 pm

Her Hypnos çocuğunu yaptığını gibi uyuyordum.Rüyamda annemi gördüm sabah erkenden uyanmış Bob'la kahvaltı sofrasını hazırlıyordu.Aklım ahazır Bob işe gitmemişken bir an önce gitmek istemiştim ama bu deliceydi.Ama sonuçta biz melezdik çılgınlık göbek adımızdı.Bir an önce uyanıp kıyafetlerimi giyip dışarı çıkmak için hazırlandım dolaptaki biskuvilerden biraz atıştırdım muhtemelen Alex benim yaptığımı öğrenince köpürücek.Sonra yanıma damaklığımı aldım.Bu ortodontik tedavim sırasında verilmişti ama araya melez kampı girdi bu tedavi estetik için değildi 9 yaşımda geçirdiğim trafik kazası içindi.pegasusu ahırına vardığımda tüm atlar(pardon pegasus) uyuyordu.Sessizce Hipnoz'un yanına gittim ve onu uyandırdım şanslıydım ki Hipnoz kişnemedi sessizce hipnozu dışarı çıkardım ve dünden sakladığım Bay D.'nin üzümleriyle çileklerinden verdim.Sırtına binerken "Hadi oğlum şimdi senle uygulamalı uçuş dersi yapacaz itikamet NewYork Manahattan."dedim.Hipnoz kanatlarını çırptı ve uçmaya başladı.15 dk sonra melez kampı küçük bir nokta haline geldi.Manhattan'a geldiğimizde Hipnoz'u direk evimize doğru yönelettim.Bir apartman dairesinde oturuyorduk hemen evin otaparkına koydum Hipnoz'u ve Bob'un arabasının üstünü örttüğü örtüyle Hipnoz'u örttüm ve hadi sen uyu dedim.ısrar etmeme gerek kalmadan uyudu.Sonra hızla eve çıktım Bob tam evden çıkacakken onu içeri ittim.Kaba bir davranıştı ama Bob sinirle "Sen kimsin ve ne yaptığını sanıyorsun?"dedi.Sanırım beni görmemişti ayağa kalktığında "Diatrisi."dedi şaşkınlıkla.Annemde hemen mutfaktan koşup kapıya geldi ve "Ne old.. Diatrsi."deyip şaşkınlıklasarıldı.Bende ona sarıldım ve ardından Bob'a sarıldım ikiside bana şakınlıkla bana baktı."Oturalım benim size sizinde bana anlatacaklaranız var."dedim.Ve mutfaktaki masaya oturduk.Bob'a "Anlat bakalım satir."dedim.Bob'la annem şaşırdılar ve Bob sesini tazeleyerek "Demek ki herşeyi öğrendin ve babanla konuştun."dedi.Evet manasında başını salladı bir iki dakika sessizlik oldu sonra annem "Sen ne olduklarını anlat ve buraya nasıl geldiğini söyle?"dedi.Sakin bir ifadeyle melez kampına geldiğimden beri neler olduğu analattım ve "Buraya pegasus'um Hipnoz'la geldim.dedim.Bob sakinliğini korumaya çalışarak "Damaklığını çıkar ve onu sık."dedi.Mantıksız gelmişti hem kırıladabilirdi damaklığımı çıkardım ve sıktım ne olmuştu damaklığım yaklaşık 1.5mlik kabzası dışında her yeri sivri bir mızrağa dönüştü üstünde Diatrisi yazıyordu.Sonra Bob sırıtarak "Her melezin önemli ve güçlü bir silahı vardır artık melez kampına dönem zamanın geldi."dedi.Bende annemin kolunu çekerek "Bir dakika biraz eşya almam lazım."dedim.Annemle odama gidip bir kaç eşyamı aldım ve buzdolabına yöneldim ve kapağını açtım "Anne?"dedim.Annem gülümseyerek "Hepsi senin."dedi.Dolaptaki tüm karamelli brownilerle tatlıları aldım ve anneme Bay D.'nin üüzmlerinden ve çileklerinden biraz verdim ve anneme ve Bob'a sıkı sıkı sarılıp veda ettim.Ve Hipnoz'u uyandırıp uçtuk.Melez kampına vardığımda Hipnoz'a karamelli browni verdim ve kulübeme gittim.

Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneme Özlem
» Özlem ve Azıcık Su
» Eğlence Arayışı
» Kalkan Arayışı
» Canavar Arayışı - Labirent