Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özlem ve Azıcık Su

2 posters
YazarMesaj
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

Özlem ve Azıcık Su Empty
MesajKonu: Özlem ve Azıcık Su   Özlem ve Azıcık Su Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:48 am

Luke ile buluşacakları yere erken gitmişti. Orada beklemeyi tercik ediyordu. Her ne kadar üstünde dolaşan hafif sakarlığıyla göle düşme ihtimali olsa bile. Kızıla boyadığı saçının tokasından çıkmış bir tutamını alıp oynamaya başladı. Gözü sürekli kolundaki saate gidiyor, hala kararlaştırdıkları saatin gelmediğini gördükçe sinirleniyordu. Onu özlemişti. Son zamanlarda onun görevleri artmış ve görüşemez olmuşlardı. Sürekli derin derin nefesler alıyor ve sakin durmaya çalışıyordu. Gözlerini kapatıp Luke'un yumuşak ve sıcacık bakan kahverengi gözlerini düşündü. O gözleri görmeyi çok istiyordu. Yüzüne çarpan suyla gözlerini açtı. "Sersem naiadlar!" diye mırıldandı. Kıkırdayan nemflere ters bir bakış fırlattı. Mnemosyne intikamın tatlı düşümcesine daldı ve uzun zamandır pratik yapmadığı yeteneklerini kullanmayı denedi. Annesinin ateş elementini temsil etmesine bayılıyordu. Naiadların olduğu yerdeki suyu ısıtmaya başladı. Nemfler aceleyle etraftan kaçışınca kendince gülümsedi. Şu anda Luke'tan başka kimseyi görmek istemiyordu.

Üzerine düşen gölge ile kim olduğunu anlamak istercesine başını kaldırdı. Sonra sevinçle genç Hermes Melezinin boynuna doladı kollarını. Luke, ona sıcacık bir gülümseme ile karşılık verirken son derece mutluydu. Dudaklarına hafifçe bir öpücük kondurduktan sonra onun güzel kahverengi gözlerine baktı.
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Özlem ve Azıcık Su Empty
MesajKonu: Geri: Özlem ve Azıcık Su   Özlem ve Azıcık Su Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 2:06 am

Bu gün çok güzel olacaktı. Mne'yle Kano Gölünde beraber vakit geçirecektik. Son zamanlar görevlerim yüzünden çok görüşememiştik. Onu ölesiye özlemiştim. Üstüme bir tişört ve şık bir pantolon giydim. Kahverengi saçlarımı özenle taradım. Zümrüt yeşili gözlerimde kendime duyduğum öz güven bir aslan gibi gururla kendini gösteriyordu. Üzerime giydiğim turuncu, üzerinde gotik harflerle ''Hermes'' yazan bir tişört vardı. Sanrım artık çıkmam gerekiyordu. Saate baktım. Beş dakikam vardı. Bu benim için beş saat gibi bir zaman dilimine denk geliyordu. Kulübenin ahşap kapısından çıktım. Kendimi hazırladım ve koşmaya başladım. Bir kaç saniye içinde kano gölüne gölüne ulaşmıştım. Biraz yavaş gitmiştim aslında. Olağan üstü karizmamın bozulmaması için dikkatli davranmıştım ve gayet başarılı olmuştum. Gözlerimi müthiş bir kızıllık yakaladı. Bu kızıllık sanki kalbimin içine girip beni yaralamıştı. Bunlar Mne'nin saçlarıydı. O kadar güzel ve o kadar asillerdi ki baktıkça bakasım vardı. Onu çok bekletmemeye karar verdim. Yanına gitttim. Bir kaç oreadla uğraşıyordu. Beni fark edince bana sarıldı ve dudağıma küçük bir öpücük kondurdu. Karizmamı Bozmayan bir ses tonunda.

''Nasılsın?''

diye sordum.
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

Özlem ve Azıcık Su Empty
MesajKonu: Geri: Özlem ve Azıcık Su   Özlem ve Azıcık Su Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 4:28 am

"Nasılsın?" Biraz düşünüyormuş gibi yaptıktan sonra küçük bir çanın çınlamasını andıran sesiyle konuştu. "Biraz sinirliydim ama geçti. Seni sormalı bence." Parmaklarını onun parmaklarına kilitledi. Bir yandan gölün etrafında turlarken bir yandan sohbet ediyorlardı. Konuşmanın güzelliğini yeniden farkediyordu sanki. Kampta gerçekten anlaşabildiği ve bütün dertlerini anlatıp rahatça duygularını gösterebildiği tek kişiydi Luke idi. Kendi kardeşleriyle bile onunla konuştuğu kadar konuşmuyordu. Bir an sessizlik çöktü. Onun sesini duymak istiyordu. Aralarına giren sessizlikten tiksinerek "Seni özledim." dedi birden. Onsuz geçirdiği son bir ayı hatırlamak bile istemiyordu. O yokken her şey kötü gibi geliyordu. Kılıç düellolarında sürekli yeniliyor, bayrak kapmacada takımını temsil edemiyordu, her şeye isteksiz bir şekilde bakıyor, gittikçe karamsarlaşıyordu. Sanki refleksmişçesine tekrar boynuna sarıldı. Onun yanında kendini daha güvende hissediyordu bir şekilde. Yüzünü genç melezin omzuna gömdü ve onun yokluğundaki bütün anları kafasından silip atmaya çalıştı acı çekmesini önlemek istercesine.
Luke Winchester
Luke Winchester

Özlem ve Azıcık Su Empty
MesajKonu: Geri: Özlem ve Azıcık Su   Özlem ve Azıcık Su Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 5:55 am

''Seni özledim.'' Gerçekten bende onu özlemiştim. Yüzümü gevrek bir gülümseme sardı. Gözlerinin içine baktım ve bir meleğe seslenircesine ''Bende seni çok özledim, hayatım. Bu onu mutlu etmek veya iyi bir izlenim yaratmak için değildi. Bu onu gerçekten ve içten özlediğim içindi. Hayatımda karşılaştığım en güzel varlıktı Mne. Afrodit bile onun ateşi yanında sönük kalırdı. Mne'ye daha sıkı sarıldım. Aradaki bir ayı kapatmak istiyordum. Sessizce sordum. ''Görüşmeyeli ne yaptın bakalım?''. Evet, en büyük yanlışı yapmıştım. Mne boğazını temizledi ve küçük bir heyecanla anlatmaya başladı.
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

Özlem ve Azıcık Su Empty
MesajKonu: Geri: Özlem ve Azıcık Su   Özlem ve Azıcık Su Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 6:59 am

O soruyu sormamasını istiyordu. O yokken kampta sadece boş boş duruyordu. Tek yaptığı oturduğu yerde ağlamaktı. Yalan söylemeyi -özelliklede ona söylemeyi- sevmediğinden konuşmaya başladı. "Tamam, kabul ediyorum. Sen yokken ortalıklarda ruh gibi dolaşıp duruyorum ve ağlamaktan başka bir şeyi beceremiyorum. Ayrıca gittikçe sakarlaştığımı fark ettim. Kendimi işe yaramaz gibi hissetmeye başlaıyorum sen olmayınca." Bir an gözleri doldu. Başını farklı yönlere çevirerek ve gözlerini sık sık kırpıştırarak kendini durdurdu. Bu konuda uzmanlaşacak çok vakti olmuştu. Yüz ifadesini düzeltme çabaları gösterdbir yerden sonra yüzündeki üzgün ifade gitmiş olsada yinede o aşırı mutlu halide yoktu artık. Üzüntüsünü farketmişçesine Luke, Mnemosyne'in saçlarının arasına bir öpücük kondurduktan sonra o sıcak gülümsemelerinden birini gösterdi. Bir yumru varmış gibi hissettiği boğazını rahatlatmak istercesine yutkundu ve sesinin çatlamamasına özen göstererek konuşmaya devam etti. "Bazen kendimi çok bencil hissediyorum. Seni sürekli yanımda tutmayı istemekle haksızlık ediyormuşum gibi geliyor." Bu tür sinir bozucu konuların nereden aklına geldiğini bilmiyordu. Bunları düşünmek istemedikçe nasıl oluyordu da kontrol dışı bunları söylüyordu? En sinir bozucu yanıda bu şekilde ikisininde keyfini kaçırıyor olmasıydı. Tam özür dilemek için ağzını açacaktı ki bir anda oldukları yere iniş yapan pegasus ile afalladı ve göle düştü. "Sakarlık derken bunu kastediyordum işte." dedi Luke'a bakıp. Pegasus'a baktı. Bu Mnemosyne'in pegasusuydu. Bir an ikiside birbirine şaşkın şaşkın baktıktan sonra kendilerini tutamayarak gülme krizine girdiler. Luke, kıkırdamamak için kendini tutmaya çalışarak Mne’nin kalkmasına yardım etti.

Özlem ve Azıcık Su
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneme Özlem
» Özlem ve Geçrekleri Öğrenme Arayışı