Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hephaistos'un Çocuğu Arenada

YazarMesaj
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

Hephaistos'un Çocuğu Arenada  Empty
MesajKonu: Hephaistos'un Çocuğu Arenada    Hephaistos'un Çocuğu Arenada  Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 6:15 am

7- Arenada rp yazacaksın.
Mekan: Arena
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.(Sadece kendimi istiyorum. Very Happy)

Arenaya doğru yürümeye başladım. Yürürken takip edildiğim hissine kapıldım. Arenaya ulaşınca haklı olduğumu anladım. Arenaya girdim. Arkamdan biri arenaya girdi. Bu Ares klübesinden bir çocuktu. Konuşmaya başladı ‘ Canım sıkıldı ve birkaç çaylak haklamak için buraya geldim. Sana meydan okuyorum melez.’dedi . Cebimden kalemimi çıkardım. İlk önce güldü. Fakat kalemin bir kılıca dönüştüğünü görünce gülmesi kesildi ve bana saldırdı. Hamlelerini kolayca savuşturdum. Yorulduğu zaman ona saldırmayı planlıyordum fakat hiç yorulmuyordu. Bir hamle daha yaptı bu kez ki hamlesi çok sertti. Fakat bunu savuşturmayı becerdim. Hiç hamle yapmama rağmen çok yorulmuştum. Artık hamle yapmalıydım. Kılıcımı ona doğru çok ser bir biçimde savurdum. Fakat bu hamlemi savuşturdu. Bir süre böyle devam ettik. Böyle devam ederken bir açık verdi. Bende bu açığı yakalayarak onu yenebildim. Ona elimi uzattım fakat elimi sıkmadı ve orayı terk etti.

Kısa oldu ama olsun. Very Happy

Hephaistos'un Çocuğu Arenada
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arenada ceza
» Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.
» Düello(2 Nyks çocuğu)
» Ares Çocuğu İle Macera
» İki Apollon Çocuğu da Sanat Yapamayabiliyormuş