Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares Çocuğu İle Macera

2 posters
YazarMesaj
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Ares Çocuğu İle Macera Empty
MesajKonu: Ares Çocuğu İle Macera   Ares Çocuğu İle Macera Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 6:14 am

Bir sabah kalktım ve hazırlanmaya başladım.Bu gün kampda konuşulan bir mağazaya gidecektim.Burada bazı gizemli olayların olduğunu duymuştum.Fakat bu o kadar kolay olmayacaktı.Gizlice kamptan pegasusum Tehlike ile çıkacaktım.Çantamı akşamdan hazırlamıştım.Üzerime deri zırhımı giydim.Bu portatif ve hafif bir zırhdı ve ilahi bronz geçirmiyordu.Zırhımın üzerinede normal kıyafetlerimi giydim.Çantamı sırtıma geçirtim ve kulübeden çıktım.Pegasus Ahırlarına giderken arkamdan hafif ayak sesleri duyuyordum.Arbaletimi hızlı bir şekilde çekerek arkama doğrulttum.Bu Ares kulübesinden Nicole oluyordu.Nereye gidiyorsun dedi Nicole kaşlarını çatıp gülümseyerek.Sadece kampta dolaşıyordum dedim fakat Nicole inanmışa benzemiyordu.Gözlerini öteye dikti ve gülümsedi;kamptan kaçacaksın değil mi dedi Nicole.Artık yalan söyleyemezdim,ayrıca Nicole gözümü korkutuyordu.Sadece şu bahçe malzemeleri dükkanına gidecektimdedim.Şu gizemli olan değil midedi Nicole.Başımı salladım.O zaman bende geliyorum,birilerini pataklamayalı uzun zaman oldu dedi Nicole.Başımı sallamakla yetindim.Onu anlıyordum,sonuçta o bir Ares çocuğuydu ve birilerini pataklamak onun genlerinde vardı.Böylece gizlice ahıra gittik.Nicole pegasusumun arkasına bindi,henüz bir pegasusu yoktu.Tehlike kişnedi fakat oda Nicole`den korkmuş gibiydi.Tehlike koştu ve havalandık.Bir süre sonra Tehlike aşağı indi.Em Teyze`nin Bahçe Cüceleri Mağazasına gelmiştik.
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Ares Çocuğu İle Macera   Ares Çocuğu İle Macera Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 7:26 am

Canım sıkılıyordu. O yüzden Kamp içinde dolaşmaya çıkmıştım. Pegasus ahırına doğru giderken çantasını arkaya geçirmiş bir şekilde bir pegasusa doğru ilerleyen Hephaistos çocuğu Jimmy Turner ile karşılaştım. Anlaşılan Jimmy de beni farketmiş olacak ki arbaletini çekerek bana döndü.

"Nereye gidiyorsun?" diye sordum ona kaşlarımı çatıp gülümseyerek.

"Sadece kampta dolaşıyordum." dedi normal bir şey söyler gibi ama inanmadım tabii. Bende o numaraları yutacak göz var mı? Hah. Ufak at da civcivler yesin.

Gözlerimi pegasus ahırına dikip sinsice gülümseyerek "Kamptan kaçacaksın değil mi?" diye sordum. Gerçi cevaba ihtiyacım yoktu ama yine de emin olmak lazımdı.

"Sadece şu bahçe malzemeleri dükkanına gidecektim." dedi Jimmy. Hiç belli etmemesine rağmen gözünü korkuttuğumu anlayabiliyordum. Jimmy 'Bahçe malzemeleri dükkanı' deyince aklıma bir şey geldi. Şehirde tuhaf şeyler olan bir Bahçe cücesi mağazası vardı.

"Şu gizemli olan değil mi?" diye sordum. Malum, şehirde başka bahçe malzemeleri dükkanları da vardı. Jim başını aşağı yukarı salladı. Kesinlikle ben de gitmeliydim. Oraya bir göz atmak istiyordum hem de belki dövecek birileri çıkardı, belli mi olur?

"O zaman bende geliyorum,birilerini pataklamayalı uzun zaman oldu." dedim Jim'e. Jim başını salladı yine evet anlamında.

Ahıra girdik. Bir sürü pegasus vardı ve çoğusunun sahipleri olduğuna emindim. Jimmy'nin pegasusuna bindik. Pegasusun benim binmeme izin vermesine şaşırmıştım ama bunu belli etmedim. Pegasus kişnedi ve havalandık. O mağazayı görebilmek için aşağıyı gözlüyordum. En sonunda gördüğümde "İşte şurada!" dedim Jimmy'ye parmağımla işarete ederek. Pegasus bizi aşağıya bırakıp tekrar havalandı. Aslında gördüğümden emin değildim, sadece tahmin ediyordum.

Jimmy aşağıya inip bir süre mal mal etrafa bakınınca "Ne duruyorsun? Hadi gel." deyip onu Bahçe cücesi mağazası olduğunu sandığım bir yere çektim. Sandığım diyorum çünkü disleksim olduğu için yazıları doğru dürüst okuyamıyordum.

İçeriye girince "Kimse yok mu?!" diye bağırdım çünkü mağazada hiçbir insan faaliyeti yok gibi görünüyordu. Sonra bir ses geldi.

"Buyurun çocuklar, gelin size kahve ikram edeyim."
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

MesajKonu: Geri: Ares Çocuğu İle Macera   Ares Çocuğu İle Macera Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 8:07 am

Pegasus ile uzun süre uçtuktan sonra Nicole parmağını uzattı ve aşağı gösterdi.Tehlike yavaşça alçaldı ve bizi oraya bırakıtı.
Çağırınca gel kızımdedim Tehlikeye.Kişnedi ve uzaklaştı.Etrafıma baktım burası normal bir cadde gibi görünüyordu.Fakat bu mağaza kampta çok konuşuluyordu ve bende merak etmiştim.Hadi ne duruyorsun gelsenededi Nicole.Birlikte mağazaya girdik.Kimse yokmudiye bağırdı Nicole."Buyurun çocuklar, gelin size kahve ikram edeyim."dedi içeriden gelen kahverengi saçlı genç bir bayan.Siz Em Teyze oluyorsunuz değil midiye sordum.Evet öyle canımdedi bayan.Ardından bizi bir masaya oturttu ve çeşit çeşit kurabiyeler ve birer kupa kahve getirdi.Eee,siz nerelisinizdedi kadın.Newyork dedim hemen,Nicole`de aynen dedi sessiz bir ses tonuyla.Kadınla konuşurken arada sırada saçlarının bir topak oluşturmuş halde hareket ettiğini görüyordum.Bir anda olanlar kafama dank etti.Tuvalete gidebilirmiyimdiye sordum.Tabi,canımdedi kadın gülümseyerek.Yavaşça masadan kalktım ve kadının gösterdiği koridora gittim.Beni göremeyeceği bir pozisyona gelince hemen arbaletimi çıkardım.Dürbününü ayarladım ve masayı izlemeye başladım.Kadın biraz sonra gülümsedi ve bir kahkaha attı.Dehşet içinde saçlarının yılana dönüşünü izledim.Nicole hançerini çıkarmış saldırmıştı fakat Medusa yana çekilmişti.Okumu Medusanın kafasına ateşledim fakat kafasını yana yatırdı gülümseyerek.Aptal melez,kendini ne sanıyorsun.Hemen arbaletimi kılıca dönüştürdüm.Bu arada Nicole medusa ile dövüşüyordu kafası eğik bir biçimde.Bende medusaya saldırıya giriştim.Fakat medusa güçlüydü,ikimizide odanın diğer tarafına savurdu.Hemen kalktık ve bahçeye koştum.Nicole`e onu oyalamasını söyledim,böylece onu arbaletimle vurabilecektim.Nicole az sonra dışarı çıkan Medusa ile savaşmaya başladı.Bende çite çıkıp Medusanın kafasını hedef aldım.Nicole bir anda yere düştü,bunu fırsat bilip oku fırlattım.O sırada iğrenç bir görüntü ile karşılaştım.Medusanın kafası yere düşmüştü.Koştum ve kafayı yerden aldım.İçeriden bir örtü aldım ve kafayı sardım.Nicole yorulmuş gibiydi.Saatimin sol aşağı çapraz düğmesine bastım.Az sonra Tehlike kişneyerek aşağı indi.
Üstüne bindim.Nicole`de arkama bindi.Bu maceramda elimde bir ganimetle bitmişti.

RP Bitmiştir

Ares Çocuğu İle Macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Düello (Ares kızı ile Hephaistos Çocuğu)
» Apollon çocuğu ile macera
» Demeter ile Afrodit çocuğu ve macera!
» Zeus Kulübesini 7. Çocuğu
» Düello(2 Nyks çocuğu)