Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.  Empty
MesajKonu: Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.    Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.  Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:27 am

Canım olağan bir şekilde ve baskın olarak sıkılmıştı. Bu iyiye işaretti. Yoksa bilin ki ben iyi değilim! Eon'uda yanıma alıp arenaya gitmeye karar verdim. Ne? Bilmiyor musunuz? Eon benim dehşet saçan, canavarları kör eden en az benim kadar hızlı bir kılıç. Övünmek gibi olmasın ama ses kadar hızlı koşabiliyorum(!). Arenadan içeri girdim. Burası manyaktı! Aynı eskiden gladyatörlerin savaştıkları alana benziyordu. Ortada bir kaç takta dam vardı. Bunlar cansız çalışma nesneleri olmalıydı. Eon'u kınından çektim ve bir hedefin yanına geldim. Bir...iki...üç... Adamı sanırım üç saniyede parlaçamış olmalıydım. Yoksa daha az mı? Ne fark eder ki? Diğer hedefleri de parçaladıktan sonra arenanın büyüsü de kaçtı. Kaçan büyüyle beraber benim hevesimde kaçmıştı. Eon'u kınına geri koydum ve kulübenin yoluna koyuldum.

Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera
» Biraz barış ve biraz korku...
» Arenada ceza
» Hephaistos'un Çocuğu Arenada
» Kankamla Vakit Geçiriyoruz