Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kankamla Vakit Geçiriyoruz

2 posters
YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Kankamla Vakit Geçiriyoruz Empty
MesajKonu: Kankamla Vakit Geçiriyoruz   Kankamla Vakit Geçiriyoruz Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 9:27 am

İşim gücüm olmayan birgün bulmak benim için çok zordur. Ama bulabildiğim günlerde vardır. Mesela bugün. Kampa geldiği ilk gün tanıştığımız Leo'yu ziyaret edecektim. Onunla hiç macera yaşamamıştık ama oturup sohbet etmişliğimiz vardır. Aslında anlatılacak çok şey var ama buna vaktim yok. Kapıyı çalıp birinin açmasını bekledim. Birkaç saniye sonra kapıyı kıvırcık saçlı benim yaşlarımda olan, Leo açtı. Kenara çekilip "İçeri girsene kanka."dedi. İçeri girip etrafa bakındım. Daha doğrusu birşeyler görmeye çalıştım çünkü etraf karanlıktı. Nyks çocuğuyla takılıyorum ne bekliyorum ki? Koltuğa oturup "Kanka, sizin kulübe hep bu kadar ürkütücümüdür?"dedim. Gülerek yanıma oturup "Genelde evet. Doğamız gereği karanlığı seviyoruz. Sizin kulübe nasıl?"dedi. Umarım bir yerden biri fırlamaz düşüncesini kenara bırakıp "Burdan daha aydınlık olduğu kesin."dedim. "Ama denetlemeden denetleme temizlik yaparız. O yüzden kulübeye girdiğin andan itibaren mayın tarlasında dolaşıyormuş gibi dikkatli olacaksın. Yoksa birşeyleri ezebilir, kırabilir vb. olaylar yaşayabilirsin. Boş zamanında uğra görürsün."
Leo kaşlarını kaldırıp "Sizin kulübeye gelmeden önce sağlık sigortası falan yaptırmalıyım anlaşılan."dedi. Gülerek "Bunu zifiri karanlıkta yaşayan biri mi söylüyor? Bu karanlıkta düşüp bir yerimi kırsam yeridir."dedim.
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Kankamla Vakit Geçiriyoruz Empty
MesajKonu: Geri: Kankamla Vakit Geçiriyoruz   Kankamla Vakit Geçiriyoruz Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 9:47 am

Yine boş boş oturuyordum.Öyle eski kitaplara filan bakıyordum.Sonra Seth'in geldiğini gördüm."İçeri girsene kanka." dedim.İçeri yavaşça girdi ve yanıma geldi.Yatağıma oturunca oda oturdu ve konuşmaya başladı."Kanka, sizin kulübe hep bu kadar ürkütücümüdür?" Ortalığa bir baktım.Aslında bana normal görünüyordu ama gece tanrıçasının çocuğu olduğum için böyleydi.Ona cevap verdim."Genelde evet. Doğamız gereği karanlığı seviyoruz. Sizin kulübe nasıl?" dedim.Bana baktı.Sonra konuşmaya başladı.Aslında az çok bizden iyidir diye düşündüm."Burdan daha aydınlık olduğu kesin." dedi.Sonra konuşmaya devam etti."Ama denetlemeden denetleme temizlik yaparız. O yüzden kulübeye girdiğin andan itibaren mayın tarlasında dolaşıyormuş gibi dikkatli olacaksın. Yoksa birşeyleri ezebilir, kırabilir vb. olaylar yaşayabilirsin. Boş zamanında uğra görürsün." dedi.Hermes kulübesinin bu kadar berbat olcağı aklıma gelmemişti.Kaşlarımı kaldırarak cevap verdim. "Sizin kulübeye gelmeden önce sağlık sigortası falan yaptırmalıyım anlaşılan." dedim.Bana gülerek cevap verdi.
"Bunu zifiri karanlıkta yaşayan biri mi söylüyor? Bu karanlıkta düşüp bir yerimi kırsam yeridir." dedi.Hemen kahkayı bastım.Demek zifiri karanlıkta bir yerini kırcaktı.Evinde nasıl yaşıyorduki.Sonra ona cevap verdim.
"Sizin kulübeye gelmeyi çok isterim." dedim.Bana baktı ve cevap verdi."Tabi neden olmasın." diyince çok sevindim.Çünkü Seth en iyi arkadaşımdı ve onla çok iyi anlaşıyorduk.Ona karşı cevap verdim."Yarın gece nasıl peki?" diyince kaşlarını çattı.Cevap verdi."Biz şey geceleri uyuyoruz Leo." dedi.Evet unutmustum onlar bizim gibi geceleri gezmiyordu."Yarın öglen nasıl dedim." bana baktı ve cevap verdi."Güzel bir zaman.Seni kulübemde bekliyor olacağım." dedi.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Kankamla Vakit Geçiriyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burada Vakit Kaybedemem
» Arenada Biraz Vakit Öldürüyorum.
» Gerçekten Güzel Vakit Geçirmek