Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mitolojik Bir Atım Oluyor

YazarMesaj
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Mitolojik Bir Atım Oluyor Empty
MesajKonu: Mitolojik Bir Atım Oluyor   Mitolojik Bir Atım Oluyor Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:22 am

O gün tarlada biraz yaramazlık yaptıktan sonra pegasus ahırına uğrayım dedim.Oraya hiç girmemiştim.Pegasus ahırının önüne geldiğimde gördüklerime inananamıyordum Pegasus ahırının önünde 2 Ares çocuğu yetişkin olmadığını tahmin ettiğim bir pegasusa aptal yazan çıkartmalar yapıştırıyorlar ve geri çekiyorlardı buda pegasusa acı veriyordu.Dayanamayarak "Hey ne yaptınızı sanıyorsunuz?"diye bağırdım.Sanırım iyi bir davranış değildi melezlerden birisi "Biz buna karşılama töreni yapmadıkmı?"dedi diğeri ise "Boşver neden bir daha yapmıyoruz?"dedi.Karşılama töreni bunu daha önce duymuştum Ares kulübesindeki çocuklar yeni gelen çocukların kafalarını tuvalate sokuyorlarmış bir an önce bir şey düşünmeliydim ve bu zorbalardan kurtulmalıydım.O sırada melezler bana doğru yavaşça yaklaşıyordu babamdan bana yardım edecek birşeyler göndermesini istiyordum.Baba deyince aklıma babamın Hypnos yani uyku tanrısı olduğu gelmişti ve tüm Hypnos çocukları uyutma ve hipnotize etme gücü vardı.Sesimi tazeleyerek benim bile kendimden çıktığına inanmadığım bir sesle "Hadi melezler uyku vakti geldi."dedim bunun ardından ikiside yere düşüp uyudular.Bende bunu fırsat bilip onları ahırın arkasına doğru çektim.Ve atın yanına geldim ve tarladan aşırdığım üzüm ve çilekten verdim çok sevdi.Sonra pegasusa tatlı bir sesle "Pegasusum olmaya ne dersin?"dedim.Yüzümü yaladı büyük bir ihtimalle bu evet demekti.Sonra pegasusua dönerek "Sana bir ad bulmam lazım hımm acaba ne olsa buldum beni Ares kampçılarından kurtaran babamdı senide ona adıyarak adını ύπνωση yani Hipnoz."dedim ve güldüm.pegasusu yine yüzüm yaladı ve bir kaç saat pegasusula ilgilendim bu zaman dilimde Ares çocukları uyanmıştır ama büyük bir ihtimalle tekrar uykuları geldiği için kulübelerine gitmişlerdi.

Mitolojik Bir Atım Oluyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni atım... pardon "pegasusum" Rebel ~
» 'Mitolojik' Eşyalarımız
» Bir Pegasusum oluyor
» Pegasusum oluyor^^
» Bir pegasusum oluyor