Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Theodor Aquila

2 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 5:35 am

O kadar yorulmuştum ki kulübeye kendimi zor atmıştım. Yatağıma gitmemse bundan daha zordu zaten. Bir şekilde bunu başarmıştım ve şimdi de uyanmış, yüzümü yıkıyordum. Çok güzel bir duyguydu bu aslında. Ama uyumadan önceki yorgunluk safhası çok kötüydü. Hele ki bu yorgunluğu dersliklerde edindiysem -ki bu yönden çok becerikliyimdir. Çünkü katılmadığım tek bir derslik kalmıştı; Büyü Teknikleri Sınıfı. Aslında bu derslik en baştan beri çok ilgimi çekmişti, ama bir türlü fırsat bulamamıştım. Fırsat bulduğumdaysa daha kişisel yeteneğime yeterince alışamadığımı düşünüp tembellik etmiştim. Şimdiyse tam zamanıydı. Bu yüzden kulübemden koşar gibi çıkıp dersliklere gittim. Etrafa bakındım ve yanımdan geçen bir melezi çevirip eğitmeni sordum. Biraz korkmuş bir şekilde birini gösterdi. Ben de onun yanına gittim ve "Merhaba, sanırım bu sınıfın eğitmeni sensin. Bana da yardımcı olabilir misin?" dedim.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Geri: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 11:14 pm

Bir çocuk yanıma geldi. Sanırım o da ders almak isteyecekti. Bir kaç saniye geçmemişti ki haklı olduğumu fark ettim. Çocuk yanıma gelip konuşmaya başladı.
"Merhaba, sanırım bu sınıfın eğitmeni sensin. Bana da yardımcı olabilir misin?"
"Tabii ki yardımcı olurum fakat dur biraz, bir soluklan bu acele ne böyle? Önce bi tanışalım. Ben Hektor, Psişik güçler tanrısı ve bu sınıfın profesörüyüm. Senin adın ne? Kimin çocuğusun?"
"Ben de Theodor. Apollon oğluyum."
"Tanıştığıma memnun oldum Theodor. Eee, bu sınıfa bu kadar acele ile gelmenin bir sebebi olmalı. Nedir bu?"
"Ben buraya yeteneğimi geliştirmek için geldim"
"Tamam, peki. Öncelikle bana yeteneğini ne zaman keşfettiğini, nasıl keşfettiğini ve nasıl kullandığını anlat. Yeteneğini anlayamazsam yardımcı olamam değil mi?"
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Geri: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 3:45 am

Hektor'un bu sorusu üzerine biraz düşünmeye başladım. Ne zaman, nasıl keşfettiğimi hatırladığım zaman da konuşmaya başladım. "Bir Demeter çocuğu ile göreve çıkmıştık. Nereus'u bizimle konuşması için ikna etmemiz gerekiyordu ama bir şekilde elimizden kaçmayı başardı. Ben de silah kullanamayacağım için ne yapacağımı düşünmeye başladım. O an güneş ışınları aklıma geldi ve onları Nereus'un gözlerine yönelttim. Yeteneğimi bu şekilde keşfetmiş oldum. Daha sonra da güneş ışınlarını ortadan kaldırmayı ve yoğunlaştırmayı denedim. Ama her seferinde amacıma ulaşamadan yorgun düşmem nedeniyle pes ettim. Şimdi bu yeteneği tam olarak öğrenmek, hatta geliştirmek istiyorum."

Theodor Aquila
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila