Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gücümü buluyorum

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Gücümü buluyorum Empty
MesajKonu: Gücümü buluyorum   Gücümü buluyorum Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 3:48 am

Bütün gün kulübede oturdum ve artık hiç oturasım gelmiyordu.Bu yüzden bende dolaşmaya çıktım.Hep aynı şeyleri yapıyordum.Kamptan dışarı çıkamicağımı da bal gibi biliyordum.Dersliklere de giriyordum hep..Ama bu sefer öyle bir şey yapmaya hiç niyetim yoktu.Aklıma görünce bir şey geldi.Ormana hiç gitmemiştim.Nedeni canavar gelme ihtimali en fazla olan yer orasıydı.Ama orayı hep merak ederdim.Her melez giderdi.Ya dolaşmaya yada eğitim yapmak için giderlerdi.Bende kararımı verdim ormana gidicektim.Ama genede korunmasız gitmeyecektim.Saatim yanımdaydı.Yani kalkanım Needle.Ama bir canavar gelirse sadece kalkan yetmezdi.O yüzden cephaneliğe doğru gittim ve bir yayla ok aldım.Hiç kullanamazdım ama canavar ne kadar uzak o kadar iyiydi benim için bu yüzden ikisinide sırtıma koyup ormana doğru yürümeye başladım.Ormana vardığımda bir çok melezin orda olduğunu gördüm.Ya dolaşıyorlardı.Ya birbirleriyle düello koşu gibi şeyler yapıyorlardı.Burası çok güzele benziyordu.Bende dolaşmaya başladım.Kırk beş dakka yada bir saat geçti aradan ama herkes hala oradaydı.Ben biraz salaklık yapıp kimsenin olmadığı bir yana doğru gitmeye başladım.Hava iyice kararmıştı.Sonra uluma sesleri duymaya başladım.Tamam biraz korkmuştum ama genede geri dönmedim meraktan ilerlemeye başlamıştım.Bu sefer sesler dahada yükselmeye başlıyordu.Ne yapıcağımı bilemiyordum biraz daha ilerleyince bir şey gördüm ses ondan geliyordu.İyice baktığımda bunun bir cehennem tazısı olduğunu gördüm.Henüz ben fark etmemişti ama fark etmesi andı.Hemen burdan gitmeliydim.Ama tam arkama döndüğümde sadece 10 cm uzağımda bir cehennem tazısı daha vardı.Koşmaya başladım ama işe yaramıyordu o daha hızlıydı.Sonunda kalkanımı açtım.Ve onunla engellemeye çalıştım.Hala üzerime geliyordu ama sonunda bir iktirdim kalkanla kaçamaya başladım biraz uzaklaştım ama hala geliyordu.Sonra aklıma ok geldi.Onu nasıl kullanıcağımı düşünmeye başladım.Ve gözümün önünde birden resimler gelmeye başladı.Bunlar ok ve yay resimleriydi.Sonra oku yaya yerleştirip oku attım ve tam başından vurdum yok olmadı ama bir tane daha atınca bu sefer yok oldu.Sanırım bu benim özel gücüm olmalıydı.Bu neydi böyle bu resimler de neydi böyle.Sonra resimlerden sonra böyle ok atabildiğim aklıma geldi.Bu resimler bana okun nasıl atıldığını gösteriyordu.Öbür cehennem tazısı 3-4 cehennem tazısı falan çağırdı.Oklarımı onlara da attım sonunda okum bitti ve bir tane cehennem tazısı kalmıştı.Ama ok bitti ne yapıcaktım.Sonra aklıma kalkan geldi ve frizbiyi düşündüm.Sonra aklıma frizbi resimleri geldi.Ve kalkanı ona doğru fırlattım.Kalkan cehennem tazısını yok etti.Kalkanı aldım ve kulübeye döndüm.12 ye kadar bu konuda çalıştım.Dilleri ve bazı bilgiler de aklıma geliyordu.Ama çok uzun kalmıyorlardı.Ve bayağı yormuştu beni.

Gücümü buluyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü keşfediyorum (2)
» Gücümü Keşfediyorum -3-
» Gücümü Keşfediyorum.