Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Garip Karşılaşma!

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Garip Karşılaşma! Empty
MesajKonu: Garip Karşılaşma!   Garip Karşılaşma! Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 9:21 am

Ormanda oturmuş güneşi seyrediyordum. Kolumdaki saatime baktım. Herhangi bir cehenlem tazısı karşıma çıkarsa saatimi kılıcıma dönüştürecektim. Eski zamanları hatırlayarak biraz hüzünlenmiştim. Güneş o kadar parlaktı ki bir süre sonra gözlerim kamaştı ve gözlüğümü takmak zorunda kalmıştım. Uzanırken ayak sesi duyarak irkilmiştim. Bir cehenlem tazısı mıydı? Hayır. O kadar büyük cüsseli değildi. Daha çok kaslı bir erkek çocuğuydu bu. Rüzgarın hafif esintisi ile saçları ahenkle dans ediyordu. Çarpıcıydı. Sarı saçlarımı arkadan topladım ve saatimi kılıcıma çevirdim. Amacım gözünü korkutmaktı. Belkide eğlence arıyordum kendime. Çocuk şaşkınlıkla kılıcıma baktı ve kılıcımı eline aldı '' Hım.. Bronzdan yapılmış.'' dedi. Kılıçlardan anladığı her haliyle belliydi. Üstünde melez kampının turuncu bluzu vardı. Kaslarına yapışmıştı. Ben ise melez kampının bluzunu çeşitli broşlarla renklendiriyordum sürekli olarak. Kılıcımı elinden aldım ve saate dönüştürdüm. Elimi uzattım ve konuşmama başladım '' Ben Zellana. '' dedim. Oda elini uzattı ve elimi sıktı '' Ben Jack.'' der demez elini arkda birleştirmem bir oldu. Neye uğradığını anlamadan herşey oluvermişti. Güldüm ve elini serbest bıraktım '' Bu sadece şakaydı.'' dedim.
Jack Dagwood
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jack Dagwood

Garip Karşılaşma! Empty
MesajKonu: Geri: Garip Karşılaşma!   Garip Karşılaşma! Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 9:49 am

Neden bütün şakacılar beni bulur? '' Şakalardan pek hoşlanmam. '' dedim. '' Neden ki? '' dedi Zellana. '' ablan kafayı krem şanti ile bozarsa sende şakalardan nefret edersin. '' dedim. Güneş o kadar kötüydü ki bir kaç saniye gözlerimi açamadım. '' Tanıştığıma memnun oldum. Şimdiden bir arkadaş edinmem iyi oldu. '' dedim. '' Bende. Jack kampa nasıl geldiğini anlatsana? '' dedi Zellana. '' Önce sen anlatsan? Cesarete ihtiyacım var. '' diyip gülümsedim. Zellana güneşe bakıyordu. Tabii ben bakamıyordum. Güneşe baktığımda sanki gözlerime yumruk yiyordum.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Garip Karşılaşma! Empty
MesajKonu: Geri: Garip Karşılaşma!   Garip Karşılaşma! Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 9:58 am

Geçmişimi sevmezdim. Anlatacaklarım belli değilmiydi. Zengin bir ailenin kızı. Daka klişe birşey olamazdı. Anlatma yanlısı değildim ama yinede anlatmaya başaldım '' Benim babamın kendine özel bir şirketi var. Şirket demeyi tercih ediyorum o devasa yere. Üvey annem bn drogondu. Ben bunu bilmiyordum. Zaten üvey annemden nefret ederdim. Düğünlerine bile gitmeye tenezzül etmemiştim. Neyse devam ediyorum. Babamla kavga ettik bir sabah. Üvey anneceğim beni İngiltere'de yatılı bir okulda bir hanımefendi gibi olmamı uygun görüyormuş. Kavgadan sonra kapıyı vurup çıktım. Arabama bile binememiştim. Arkamdan geliyordu üvey annem. Sonunu hepimi tahmin ediyoruzdur herhalde. Büyük saldırı. Ondan daha büyük bir komplo beklerdim. Satir geldi. Adını unuttum şimdi. Garip birşeydi. Losj Losk galiba. '' dedim. Hikayemçok çarpıcı değildi. Anlamsızca bir soru sormaya hazırlanırken '' Arabamın markasını sormıyacaksın herhalde.'' dedim. Bana gülümsedi ve başını aşağıya eğdi. Galiba onada sormam lazımdı şimdi özgeçmişini. Ona doğru pis pis sırıttım ve '' Özgeçmişini dinlemek isterim. Ara sıra sıkılırsam dürt beni.'' dedim. Bu bir şakaydı tabiikide. İnsanların gemişini severdim. İlgi çekici ve komik oluyordu.
Jack Dagwood
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jack Dagwood

Garip Karşılaşma! Empty
MesajKonu: Geri: Garip Karşılaşma!   Garip Karşılaşma! Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 6:10 am

''Özgeçmişini dinlemek isterim. Ara sıra sıkılırsam dürt beni. '' dedi. '' İstersen şimdide dürterim.'' dedim ve sırıttım.
'' İki kelime Cezbedici evlilik. '' dedim. '' Doğru düzgün anlat Jack'' dedi Zellana. ''Tamam. ''
'' Kompozisyonlardan 20 alırım. Anla artık halimi. Bazı sorunlar yüzünden 3 ay önce manhattan'a taşınmıştık. O sorunlardan birisi New Jerseyde atılmadığım bir okul kalmamasıydı. Zaten herşey taşındığımızda başladı. Annem beni tiyatroya yazdırmaya ikna etmişti. Cezbedici evlilik oyununda başroldeydim. Tiyatro öğretmeni Bay Bardrick çalışmalar bittikten sonra beni ve Louis'i bir yere götürdü. Tam olarak hatırlamıyorum... İşte orada Bay Bardrick bir canavara dönüştü. Eğer Satir arkadaşım Louis olmasaydı şimdi bay Bandrick' in midesinde olurdum. '' dedim. '' İyi. '' dedi Zellana.
İyi olmadığını biliyordum. '' Doğru söyle. '' dedim. Ama o '' gerçekten güzel. '' diyerek ısrar ediyordu. '' Zellana! '' dedim. '' Pff tamam berbattı. ''
'' Sağol. '' dedim. '' İstersen bir ara cehennem tazıları ile oyun oynayalım. '' dedi. '' Şimdi? Şimdi olurmu? ''

Garip Karşılaşma!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Garip ilk Gün.
» Garip Kaçış
» Çok garip kaçtım!!
» Garip bir rüya
» Garip sorular ?!?