Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Empty
MesajKonu: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 6:54 am

Yeni kardeşim Diatrisi kesinlikle çok canlı biri sayılmazdı. Onu biraz canlandırmak için Tırmanma duvarına götürmek istiyordum. Tırmanma duvarını henüz görmediği için oranın nasıl bir yer olduğunu bilmiyordu nasıl olsa? Hem bu arada ben de tırmanabilirdim belki?

"Di, Tırmanma Duvarı'na gidelim mi? Bir oraya görmedik, bir de cephanelik vcar görmediğimiz. Ama ben önce tırmanma duvarına gitmek istiyorum. Hem gör bak, çok seveceksin." deyip yüzüme yalancı bir gülücük kondurdum. Şimdi kesin niye ona Di dediğimi soruyorsunuzdur. Aslında ben böyle lakapları sevmem ama bu çocuk kendine böyle denmesini istiyordu.

"Tamam Georgina." dedi Diatrisi. "Madem bu kadar görmek istiyorsun..."

Böylece Tırmanma Duvarı'na doğru yola koyulduk. Çok geçmeden karşımızda tüm görkemiyle Tırmanma Duvarı duruyordu. Ve bu bölgede şu anda yalnızca biz vardık.

"Vay be. Kimse yok! Bu manzara çok nadir görülür. Buralar genelde hep doludur da... Hadi tırman Di, ben de arkandan gelirim." dedim yüzümde güven verici bir gülümsemeyle.

En son Georgina Orwell tarafından C.tesi Mart 26, 2011 6:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:05 am

"Tırmanma duvarını o okçu beni gezdiriken görmüştüm ama yanına gidince iş değişti kaç metreydi bu 20 30."O sırada kardeşim Georgina "Hadi Di benimde babam hypnos ama ayakta uyumuyorum."dedi.Hayatımda ilk bir tırmanma duvarına tırmanacaktım isteksiz bir ifadeyle ileri bir adım attım ve tırmanya başlamak adına ayağımı ilk çıkıntıya koydum.Derin bir nefes alıp tırmanmaya başladım.Sanki yüzlerce metre çıkmışım gibi geliyordu ama daha 1m bile çıkmamıştım.Georgina "Dii uyuyormusun?" diye sordu." Cevap vermeye yeltendim ama yapamamdım kendimi uyurgezer hissediyordum.Bi an dengemi kaybettim ama düşmedim ama içimdeki bir ses "düşeceksin ama umarım çok yüksekte olmaz." diye dalga geçiyordu.Tırmanmaya devam ettim sanırım 2.5 ya da 3m tırmanmıştım ki babamın etkileri kendini göstermeye başlamış uykum gelmeye başlamıştı.İçimden "Öf baba öf sırasımıydı şimdi ya!"diye sitem ettim. Bir iki saniyeliğine gözüm kapandı ama gözlerimi açtığımda hala tırmanma duvarındaydım.Georgina'ya bakınca bu durumdan zevk alır gibi bana bakıyordu tam ayağımı bir çıkıntıya bastığımı zannettim ama değildi en son hatırladım şey aşağa düşüyor oluşumdu.

En son Diatrisi Demo tarafından Çarş. Mart 23, 2011 7:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:15 am

Di'nin hemen arkasından ben de Tırmanma duvarına tırmanmaya başladım. Bu çok zorlayıcı bir işti doğrusu. Burası Afrodit kızlarına göre bir yer değildi kesinlikle. Demek iatrisi Demo'ya göre de bir yer değilmiş. Ulan buraya Afrodit kızlarını tırmandırsan onlar bile yolun başında uyumazlar. Gerçi uyumuyar da dinleniyor olabilirdi Di ama ben uyuduğunu varsayıyordum. O yüzden Di'nin yanına gelince ona bir dirsek atıp kendine gelmesini sağladım.

"Hey!" diye bağırdı Di. "Beni düşürmeye mi çalışıyorsun?"

"Hayır kardeşim, seni uyandırmaya çalışıyorum. Gerçi buradan düşsen bile birşey olmaz. En fazla ayağın burkulur. Şimdi lavlara değip kızartma olmak ya da düşüp ayağını burkmak istemiyorsan dikkatli bir şekilde devam et kardeşim." deyip dikkatli ama hızlı bir şekilde tırmanmaya başladım. Di de tırmanmaya başladı ama daha yavaş bir şekilde. "Di bak ne diyeceğim. Eğer derhal uyanmazsan yatağını ıslatırım ve yerde uyumak zorunda kalırsın."

Tehdidim işe yaramıştı. Di uyanıp tırmanmaya başladı. Ama benim kadar hızlı değildi tabii. Dikkatli olsa iyi olurdu bu arada. Lavlara düşmek istemiyorsa tabii.
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:09 am

Bir dakika yatağını ıslatırımmı demişti sanırım bu büyük bir ihtimalle hypnos çocuğu için kötü bir şeydi.Tırmanmaya başladım aslında yavaş değildim bence ablam fazlasıyla hızlıydı hem daha kampa yeni geldim bu yapılırmıydı bana.Georgina "Di lavlara düşmek istemiyorsan dikkatli ve hızlı ol."dedi.İstemeyerek tırmandığımı belli etmeye çalışarak "off tamam."diyebildim.Georgina bana çoktan farkı atmıştı en az 5 m yukarımdaydı.Ama içime bir hırs doğdu ve hızla tırmanmaya başladım.Georgina'yla aramızda olan mesafe yaklaşık 1m'ydi.Bilmiyorum ama ilk kez melez kampından zevk almaya başlamıştım.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:24 am

Oh be! Sanırım Di ne demek istediğim anlamış, hızlı tırmanmaya başlamıştı. Ama ben hala öndeydim. Di ayağımın altındaydı resmen. Ona bir tekma atsam aşağı uçardı. Bir anda onu ayağımın dibiden itip lavlara düşürmek istedim. İzlemesi zevkli olurdu. Arkamı dönüp Di'ye üstünlük taslayan bir şekilde sırıttım ve daha hızlı tırmanmaya başladım. Di'nin bu mesajı alacağını biliyordum. Planım yanımdaki lavları geçip Di'yi benim olduğum noktaya getirmek ve ben ilerideyken onu lava düşürmekti.

Nitekim öyle de oldu. Di daha hızlı tırmanmaya başladım. İçimden kıkırdıyordum. Bu oltaya takıldığı anlamına geliyordu.

Di benim olduğum noktaya gelir gelmez durdum ve basamaktan ayağım kayış gibi yapıp Di'yi lavın içine ittim. Belki kıdemli bir kampçı bu numarayı yutmayıp dengesini sağlayabilirdi ama Di daha yeni gelmişti ve üstüne üstlük çiroz gibi bir çocuktu. Bu yüzden dengesini kaybedip lavın içine düştü.
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:40 am

Georgina bana okuldaki kabadayılar gibi sırıtmıştı. İçimden "Bu sefer olmaz."dedim.Ve daha hızlı tırmanmaya başladım.Sonunda Georgina'nın olduğu yere gelmiştim.Sonra Georgina beklenmedik bir hareketle beni itti aşağa düşüyordum içimden "Kahretsin."diyebildim çünkü fazla birşey diyemiyordum sonuçta ablamdı ama lavlara düşmeye devam ediyordum içimden Hypnos ve Zeus'a dualar ediyordum ama nafile sonunda lavın içine düştüm.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.   Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum. Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 4:28 am

Vah vah! Canı çok acımış olmalıydı. Geriye doğru bakarken yüzümde bir tebessüm vardı ama sanki onun düşmesni ben sağlamamışım gibi aşağıya indim.

"Çok acıyor mu? Gel, revire götüreyim seni." dedim ve abla şefkatiyle onu lavın içinden kaldırıp tuttum. Di inledi. "Dokunma bana! Beni sen düşürdün."

Vay be! Bizim ufaklığa da bakın siz. Demek benim yaptığımı anlamıştı. Beklediğimden daha zekiymiş anlaşılan ama tabii ki inkar ettim. Bir yandan da onu hipnotize ediyordum.

"Tatlım, herhalde uykun olduğu için yanlış gördün. Tabii ki seni ben itmedim. Şu anda uyku sersemisin." dedim. "Bu durum Hypnos çocukları için normaldir, merak etme." Alçak ve yatıştırıcı bir sesle konuluyordum. Aslında hipnotize ederken konuşmaya ihtiyacım yoktu ama konuşurken daha etkili olurdu herhalde. Bir yandan da onu yavaşça aşağıya indiriyordum. İyi ki yüksekte değildik de çabuk inebilmiştik.

Onu kolunun altından destekleyerek Büyük Ev'e götürdüm.

RP Bitmiştir!

Kardeşimi tırmanma duvarına götürüyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimle Kardeşimi Haklamaya Gidiyoruz
» Tırmanma duvarı macerası
» Tırmanma Duvarı'nda İttifak
» Tırmanma Duvarı Nasılmış..
» Tırmanma Duvarı