Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tırmanma Duvarı'nda İttifak

3 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Tırmanma Duvarı'nda İttifak Empty
MesajKonu: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 1:30 pm

Güzel bir gündü.Kulübeden dışarı çıktığımda saat 14.00 gibi bir şeydi.Öğle güneşi tepedeydi yani.'Nereye gitsem acaba' diye düşünürken arkamdan hafifçe kafama vuran Roc geldi.''İlla bir pislik yapacaksın!'' diyerek ben de onun omzuna vurdum.''Ah, çok acıdı (!) Bir daha vurma lütfen!'' diye sesini kız sesi gibi yaparak bağırdı.İster istemez gülmüştüm.''Ee nereye?'' diye sordu Rocce.''Sen karar ver.'' diyerek yanıma onu da aldığımı belli ettim.Salına salına yürürken ''Tırmanma duvarına mı gitsek acaba?'' diye bir fikir önerdim.''Hım, gidelim mi acaba?'' diyerek düşünüyormuş gibi yaparak elini çenesinin altına koydu.''Gidelim!'' diye haykırdım.Ben hızlanmaya başladığımda beni kollarımdan tutup yönümü değiştirdi ve ''Yol bu tarafta.'' dedi.Beni her anda rezil etmeyi başarıyordu.Artık ona aldırış etmemeyi öğrenmiştim.Tırmanma Duvarı'nda bir sürü melez vardı.Herkes buraya doluşmuş, canla başla mücadele ediyorlardı.Bir an gözüm korktu ve 'başka bir yere gidelim' diyesim geldi ama yine de Roc'un yanında böyle bir şey yapmamaya karar verdim.Tırmanma Duvarı'na iyice yaklaştığımızda Roc hızlanıp koşmaya başladı ve ''Beni izle!'' diyerek bağırdı.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 1:42 pm

Ahh Athena kızı ahh..O gün gerçekten gülmüştüm.Hele yolu şaşırdığı zamanki yüz ifadesini görücektiniz.Resmen rengi kırmızıya döndü utançtan.Tırmanma duvarına gittiğimizde resmen şok olmuştum.Ama Andy'nin de benden farklı olmadığını gördüm.Duvara tırmanmaya başladık.Önden Andy gidiyordu.Yani tamam Apollon oğlu olarak ondan daha üstün olabilirdim ama (burası şakayla karışık ama ciddiyetimde var yani) strateji kurmak ve ileriyi düsünmek açısından benden daha öndeydi.İlerlerken bana "Sadece benim bastığım yerlere bas.Yoksa ya kafana bir kaya iner yada haşlanırsın." dedi."Sıcağa karşı dayanıklıyım.Yoksa unuttun mu düellomuzu." diyerek şaka yaptım.Fakat onun dediğini yapmam gerektiğini biliyordum.Zeus aşkına ! Zaten onu takip ediyordum.Giderken bir an üstümüze kaya yuvarlandı.Hemen kenara kaydık ama Andy yanlış bir taşa bastı ve aşağı düşerken elinden tuttum.(Zeus aşkına ! Biraz diyet yapsa iyi olucaktı.Andy burası şakaydı.Her zamanki şakacı Apollon çocuğuyum işte.)
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 2:01 pm

Roc ''Beni izle!'' diyerek öne atılmıştı ama Tırmanma Duvarı'nda ona ben rehberlik ediyordum.Atacağı her yanlış adım reviri boylamasına neden olabilirdi.Tırmanma Duvarı'nda olmamıza rağmen beni küöçümsemeyi ihmal etmiyordu.Yine de ona cevap vermiyor alttan almaya çalışıyordum.Yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerliyorduk.Yanlış bir taşa başmam üzerine az kalsın ikimiz birden yere yuvarlanacaktık.Aslında yuvarlanamazdık, direk çakılırdık.Bir düşme tehlikesi daha atlattıktan sonra ilerlemeye devam ediyorduk.İnanamıyordum, zirveye çok az kalmıştı.Roc'un aşağıdan yaptığı küçük düşürücü şakalar bile zirveyi gördüğümde hissetttiğim sevinci bozamazdı.En yükseğe çıkmıştık.Tabi ilk ben çıkmıştım, Roc benden sonra çıktı.Ellerini kaldırarak hava atacağı sırada onu zar zor tuttum ve düşmesini engelledim.''Bu kadar heyecanlanma, daha bunun inmesi de var!'' dediğim zaman Roc'un tüm hevesi sönmüş gözüküyordu.Biraz daha hızlı bir şekilde aşağı indiğimizde Tırmanma Duvarı'nda kurduğumuz ittifak sayesinde kazandığımız bu küçük zaferden gurur duyuyorduk.Roc yine muzipçe ''Çak bakalım!'' diyerek elini havaya kaldırdı.Ben de elimi ona vurduğumda gerçekten sevinçli hissediyordum.

Rp bitmiştir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:59 am

Sizi yanarken görmek isterdim.(Apollon çocuğu hariç) Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 11:01 am

Sizi yanarken görmek isterdim.(Apollon çocuğu hariç) Razz
Aria
Oread
Oread
Aria

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:25 pm

laf sokuşturma şunlara aslında bende senin orada leo kızartmasına dönmeni görmeyi çok istiyorum
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Aria
Oread
Oread
Aria

MesajKonu: Geri: Tırmanma Duvarı'nda İttifak   Tırmanma Duvarı'nda İttifak Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:26 pm

NİHAHAHA kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm ...
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Tırmanma Duvarı'nda İttifak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanma Duvarı
» Tırmanma Duvarı Nasılmış..
» Julia'la Tırmanma Duvarı
» Tırmanma Duvarı Sonrası.
» Tırmanma duvarı macerası