Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tırmanma duvarı macerası

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Tırmanma duvarı macerası Empty
MesajKonu: Tırmanma duvarı macerası   Tırmanma duvarı macerası Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 10:39 pm

Önceki gün David'le kamptan gizlice çıktığımız için Kheiron'dan azar işitmiştik ve hafta boyunca ekstra çalışma cezası almıştık. Kheiron bizi Tırmanma duvarında çalışma yapmaya gönderdi. Tırmanma duvarında 4 tur atmamız lazımmış. Benim için bebek oyuncağıydı bu iş çünkü lavlar bana işlemiyordu. Sadece Kayalara karşı dikkatli olmamalıydım ve adımımı doğru yere atmalıydım. Yükseklik korkumun beni çok etkilemeyeceğini düşünüyordum. Bu çalışmayı rahat atlatacağımı düşünüyordum. Ama David benim kadar iyi durumda değildi. Gerçekten de korkuyordu. David çok iyi bir dağcıydı fakat o lavlar konusunda benim kadar şanslı değildi. Tırmanma duvarına endişeli endişeli bakarken arkadan Kheiron "Kaçaklar, umarım bu ay başlarsınız derse." dedi. Benle David yakınarak duvara ilk adımımızı attık. David rahat rahat ilerlerken benim üstüme ikide bir kaya geliyordu.Sonra kayalar dinmeye başladı ve ben de David'e yetiştim. David bir lavdan son anda kurtuldu. Benim de üstümden bir alev topu gelip geçti. Bir ara ayağım hafif kaydı ama son anda David'e tutunup çıktım. Sonra üstüme çok büyük bir kaya parçası yuvarlanarak geliyordu. Köşeye kaçma fırsatım olmazdı çünkü çok büyüktü. Hemen ellerimi birleştirdim ve Kayaya çok yüksek bir sıcaklıkta alev uyguladım. Kaya anında çamur gibi bir sıvıya dönüştü ve üstüme döküldü. Her yerim çamur olmuştu. Ağzıma giren bir kaç taş parçasını tükürdüm. David benle dalga geçerek gülüyordu.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Tırmanma duvarı macerası Empty
MesajKonu: Geri: Tırmanma duvarı macerası   Tırmanma duvarı macerası Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 11:43 pm

Peter'in durumu çok komikti. Onla biraz dalga geçtikten sonra Kheiron'un bize bağırdığını duydum. Hemen yola devam ettim. Ah, keşke ben de ateşe dayanıklı olsam. Peter gerçekten de çok şanslıydı. Üzerime doğru bir kaya parçası geliyordu. Kenara çekildim. Ah, işte yol bundan sonra zorlaşıyordu. Artık karşımda Dimdik bir parkur vardı. Çantamdan Çekicimi çıkardım ve bir kayaya zincir çakmaya başladım. İşim bitmişti. Zincire tutunarak yukarıya çıktım. Sonra başka çivi çaktım. Zinciri oraya geçirdim. Tam Zincirle sarkacakken Çiviniin üstüne lavlar geldi ve Çivi eriyip gitti. Aşağıya düşüyordum ki son anda bir kayaya tutundum. Ahh, tekrar başa gelmiştim. Peter yukarıdan bana bakıp sırıtıyordu. Zirveye çıkmıştı bile ve aşağıya inmek için hazırlık yapıyordu. Bugün uzun bir gün olacaktı.

Tırmanma duvarı macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanma Duvarı
» Tırmanma Duvarı'nda İttifak
» Tırman-ama-ma Duvarı!
» Tırmanma Duvarı Nasılmış..
» Julia'la Tırmanma Duvarı