Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zorla tırmanma,istemeden düşüş

YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Zorla tırmanma,istemeden düşüş Empty
MesajKonu: Zorla tırmanma,istemeden düşüş   Zorla tırmanma,istemeden düşüş Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:19 am

40-Tırmanma duvarına gideceksin!
Mekan: Tırmanma duvarı
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes

Melez Kampı’nda arkadaşlarımla gezip dolaşıyorduk.Onlar tırmanma duvarına gitmek istiyordu,ama ben istemiyordum.Çünkü düşüp bir yerlerimi kıracak değildim.Hem rezil oluyorsun,hem tehlikeli hem de kolunu bacağını incitiyorsun.Hiç bana göre işler değil.Her neyse..

İşte tırmanma duvarına geldik ve ben kulübeme doğru yol aldım.Ama tabii ki izin vermediler elimden tutup beni zorla tırmanma duvarına çıkardılar.İnsanın istemediği bir şeyi yapmak ciddi anlamda sinirini bozuyor. Alevlerden kaçmak mümkün değil ve buradan bacağımı veya herhangi bir yerimi kırmadan dönmeyeceğimi adım gibi biliyordum.Neyse ki buraya çıktığımda hırs yaptım ve tırmanmaya başladım.Ta ki yere düşüp bacağımı kırana kadar.’’Aaaah’’.Ardından –Katurt- diye bir ses geldi.Arkadaşlarımın yarısı gülüyor yarısı da ağzı açık bana bakıyorlardı. İşte arkadaşlarımın gazı ve benim hırdım bir bacağa mal oldu.Ama iyi ki bir melezim ve yaralarım çabuk iyileşiyor…

Zorla tırmanma,istemeden düşüş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanma duvarı macerası
» Tırmanma Duvarı'nda İttifak
» Harika Düşüş
» Tırmanma Duvarı
» Tırmanma Duvarı Sonrası.