Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle Kavga Ediyoruz.

2 posters
YazarMesaj
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Annemle Kavga Ediyoruz. Empty
MesajKonu: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 8:15 am

O gün, annem Nemesis'i avcı olduktan sonra ilk kez görmeye karar vermiştim. En son tartışmamızda artık ondan medet ummayacağımı altını çizerek belirtmiştim ve ardından avcı olmuştum. Artık kendi kendime yetebiliyordum, ve ona bunu göstermek istiyordum. Bu yüzden boş olduğum günlerden birini, yani bugünü seçmiştim. Pegasusum Night'ı almak için pegasus ahırlarına doğru ilerlerken hep aklımda onu görünce ne söyleyeceğim vardı. Tam anlamıyla İntikam Tanrıçası'nın kızıydım ben, ama maalesef zıt kutuplar birbirini çeker ve aynı kutuplar birbirini iterdi. Annem için de bu geçerliydi. Night'ı alıp, üzerine bindiğimde de düşündüğüm şey hep aynıydı. Empire State'e doğru ilerlerken daha önce hiç olmadığım kadar heyecanlanmıştım, binaya vardığımda da heyecan yerini korkuya bırakmıştı. Görevlinin yanına gittim. "Altı yüzüncü kat nerede?" diye sorduğumda görevli sadece kahkaha atmakla yetindi. Bir kez daha sorunca biraz sinirli bir ses tonuyla söylendi. "Altı yüzüncü kat diye bir şey yok, haydi." dedi beni kışkışlarcasına. Az kaldıya ikna olacaktım, eğer Sat bana gelmeden önce birkaç tüyo vermeseydi. "Ben avcıyım ama." dedim kaşımı kaldırarak. Adam beni asansöre kadar götürdü. "Çabuk ol melez, sizlerden bıktım." dedi. Onu takmadan asansöre bindim.
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:01 am

Tedirgin bir şekilde Olimpos'un girişinde bir aşağı bir yukarı dolanıyordum. Gergin duruşum jestlerime de yansıyor, ellerimi bir kavuşturup bir açmama, sinirli bir şekilde hızlı hızlı nefes alıp vermeme ve durduğum zaman parmak uçlarımda yaylanmama neden oluyordu. 'Ne diyeceğim şimdi ben bu kıza?' diye bir soru savurdum önümdeki boşluğa, sanki Olimpos'un durgun sessizliği bana bir cevap verebilecekmiş gibi. Başına buyruk, asi, uslanmaz kızımın karşısında resmen elimin kolumun bağlı kalması fazlasıyla canımı sıkıyordu. 'Benimle tekrar görüşmek istiyormuş, bu da bir şey.' diye düşündüm son bir umuda tutunmaya çalışarak. Ama bu bile kandıramıyordu rahatsız benliğimi. Son tartışmamızda düşünmeden savurduğum kelimeler usturuklu bir biçimde yerini bulmuş, kızımın benden kesin bir şekilde yolunu ayırmasına, hiç haz etmediğim Artemis avcılarına katılmasına neden olmuştu. Bir daha bunun olmasına izin vermemeliydim... Tabii Pacely de dilini tuttuğu ve anlamsızca bana karşı çıkmaya çalışmadığı sürece. Benden hiç de geride kalmıyordu küçük hanım bu konuda. Bir kez daha dolanıp döndükten sonra durdum, kollarımı vücuduma doladım bu sefer. Düşüncelerimi toparlamak istercesine bir iki kere yutkundum ve nefes alış verişimi biraz daha düzene aldım. Bir şeylerin... yok, birinin yaklaştığını hissedebiliyordum. Gülümsemekten alamadım kendimi. Anlaşamasak da gizliden gizliye çok gurur duyduğum kızım geliyordu. Algıladığım şey, onun karışık hisleriydi. Derin bir nefes aldıktan sonra yüzümü, Olimpos'u ölümlü dünyaya bağlayan asansörün kapısına doğru döndüm. Tam o sırada bronz kapılar tuhaf bir çınlama sesiyle açılmıştı. Kapıların arasından beliren güzeller güzeli kızla göz göze geldiğimde kendime hakim, sakin bir ses tonuyla, 'Hoşgeldin Pacely.' dedim.

En son Nemesis tarafından Salı Haz. 28, 2011 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 8:33 am

Asansörün sinir bozucu müziğine bir süre katlandıktan sonra asansörün kapıları açılmaya başlamıştı. Kalbim küt küt atıyordu, bu kadar heyecanlanmayı beklemiyordum. Sonuçta son ayrılığımız gerçekten büyük bir ayrılık olmuştu. İster istemez ona çekmiştim, yapabileceğim bir şey yoktu. Kapılar açılır açılmaz karşımda sapsarı saçları ve güzeller güzeli gözleriyle beliren Nemesis'e hayranlıkla bakmamak elde değildi ama bunu yapmamam gerekiyordu. "Hoş geldin Pacely." dedi sakin bir şekilde. Buna şaşırmıştım, beni bekliyor olmalıydı. Ne diyeceğimi bilemedim bir süre, Nemesis'in karşısına dikildim öylece. Anneme baktım, ona şu anda ne demem gerektiğini bile bilmiyordum. Yutkundum, cesur görünmeye çalıştım. Cümleleri toparlayamayacağımı, düzgün şeyler söyleyemeyeceğimi düşünüyordum. "Tanrıça Nemesis, merhaba. Uzun zaman oldu." dedim kaşlarımı kaldırarak. Biraz korkuyordum, biraz mutluydum; yani karmakarışıktım.
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 1:15 am

Pacely'nin bir peri gibi düzgün hatlara sahip ve dupduru olan o güzel yüzüne bakarken, içimden bir şeyler kopup gidiyordu sanki. Evet... Gerçekten de gereğinden uzun bir zaman olmuştu. İronik bir biçimde onu ne kadar özlediğimi, karşı karşıya gelene kadar anlayamamıştım. Bir yanım onun yanına koşmak, sıkı sıkı sarılmak istiyordu ona. Ama Tanrıça olan yanım, kendimi böyle insani zayıflıklara kaptırmamı tiksintiyle karşılıyordu. Bir kez daha bütün annelik hislerimin üzerine bir perde çekerek, benim kadar gururlu ve biraz da kibirli olan kızıma bir şey belli etmemek için, kavuşturduğum ellerimi sıktım hafifçe. 'Nasılsın, kızım? Avcılara kolay uyum sağladığını duymuştum.' Son kısımda sesimin adam akıllı soğumasına engel olamamıştım. Yaptığı seçimden hiç hoşlanmadığımı bilen Pacely'nin de gerildiğini hissedebiliyordum, ama bu hisler, benim intikamcı yönümü iyice tetikliyordu. Zaten pek sevmediğim bir tanrıça olan Artemis'in, göz göre göre kızımı elimden çalması yetmiyordu, bir de hiçbir şey olmamış gibi rahat rahat konuşmam mı gerekiyordu kızımla? Kızgınlık ve öfke tekrar ele geçirmeye başlamışken beni, olabildiğince mağrur bir ifade takınmış olan bakışlarım, kızımı delip geçmek istermişçesine süzmeye devam ediyordu onu. Yine de bütün gücümle, asıl halime dönüşmemek için direniyordum.

En son Nemesis tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 11:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 9:46 pm

Onu incelemeye devam ediyor, aramızdaki benzerlikleri görmeye çalışıyordum. Hala öfkeliydim ona. Zaten avcı olmamı sağlayan etkenlerden biriydi bu da. "Nasılsın, kızım? Avcılara kolay uyum sağladığını duymuştum." sesinin soğuk bir hal alması, gergin olmama rağmen, biraz daha gergin olmama sebep olmuştu. Öfkelenmeye başladığını görebiliyordum ama ben de pek farklı değildim. Vereceği tepkiden korkuyor olabilirdim ama bir yanım da bunu söylemem için zorluyordu sanki beni. "İyiyim ve evet. Avcılar beni hemen aralarına aldılar. Üstelik liderleri ile oldukça iyi anlaşıyoruz. Tanrıça Artemis de bana yardım ediyor." sözlerimin onu sinirlendirdiğini görebiliyordum. Belki de daha farklı söylemeliydim. Ama pişman değildim. Artemis, Nemesis'in kızı olduğumu bile bile beni aralarına almış, hatta bana ödül olarak istediğim kişiden intikamımı alma hakkını tanımıştı. Bakışlarımı ayaklarıma çevirmiş bir halde orada dikilmeye devam ediyordum. Anneme bakmak gibi bir niyetim yoktu. Açıkçası onun ne diyeceğini merak ediyordum yalnızca. Elimdeki saate bakarken, bir anda korkak gibi davrandığımı anladım. Ben bir avcıydım, üstelik Nemesis'in kızıydım. Ama bir korkak gibi davranıyordum. Başımı kaldırıp anneme bakmaya başladım bu sefer. Sonra da kendimi gelecek tepkiye hazırladım.
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 12:10 am

Sesindeki cesur ve meydan okuyan ton, sinirlerimin iyice gerilmesine neden olmuştu. Zaten bu kızın yanında hiçbir zaman sinirlerime hakim olamıyordum ki. Ellerim gerginlikle titremeye başlamıştı, bunu saklamak için yumruklarımı biraz daha sıktım ve göğsüme bastırdım. Duruşumun ve bakışlarımın iyice sertleştiğini gören Pacely de tedirgin olmuş gibiydi. Onda bu ifadeyi görmek, kısa bir an için nefret etmeme, hatta neredeyse tiksinmeme neden oldu kızımdan. Ne olursa olsun o benim kızımdı ve Nemesis'in çocuklarının zayıflık, çaresizlik gösterme gibi bir lüksü olamazdı. Gözlerinin saatine kaydığını gördüğüm anda, saati paramparça etme isteği uyanmıştı içimde. Bunun yerine, küçümsediğimi belli eden bir yüz ifadesiyle baktım yüzünü tekrar bana çevirmiş olan Pacely'e. 'Evet, seni aralarına almışlar ama anlaşılan pek bir şey öğrenememişsin. Annesinin karşısında bu kadar süklüm püklüm duran başka bir avcı gördüğümü hatırlamıyorum hiç.' Kızımın bakışları öfke ve isyanla dolmaya başlamıştı. Onda görmek istediğim şey de buydu zaten. Karanlık bir tatmin duygusunun beni ele geçirmeye başladığını hissettim. 'Derhal kendine gel ve kimlerin adını üzerinde taşıdığını unutma.' dedim zehir zemberek bir tonla. Sözlerimin onu incittiğini görebiliyordum, ama bana karşı davranışlarını göz önüne alırsam, bu sözler onun için az bile olmuştu. O anda, bu kadar gurur duyduğu Artemis hakkındaki bazı gerçekleri duysa ne düşünürdü diye meraklanmadan edemedim.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 12:04 am

Nemesis'in davranışımdan hoşlanmadığı açıktı. "Evet, seni aralarına almışlar ama anlaşılan pek bir şey öğrenememişsin. Annesinin karşısında bu kadar süklüm püklüm duran başka bir avcı gördüğümü hatırlamıyorum hiç." dediğinde, öfkelendiğimi hissettim. Az önce bir korkak gibi davranıyor olabilirdim ama Nemesis bana bunları söyleyemezdi. Onun ağzından bu sözleri duymak en son isteyeceğim şeydi. Kabullenemezdim bunu. "Derhal kendine gel ve kimlerin adını üzerinde taşıdığını unutma." diyerek devam etti sözlerine. Sinirlenmiştim ama alınmıştım da. Az önceki davranışım için kendimden nefret eder olmuştum neredeyse. Ama onun bana bunları düşündürmesine izin veremezdim. "Ben unutmadım..." diye başladım sözlerime. Ama devamını getiremedim. Unutmamıştım ama ne? Kendimi nasıl savunabilecektim ki? Ama olamazdı bu! Tam kendimi toparlamışken, bir kez daha Nemesis'in önünde küçük duruma düşemezdim. Az sonra söyleyeceğim şeyin sonuçlarını düşünmemiştim bile. Ama ağzımdan çıkmıştı artık. "Ama... Avcı olduğum günden beri unutmayı diliyorum." Nemesis'in buna ne tepki vereceğini tahmin ediyordum az çok. Son dakikalarımı nasıl geçireceğini düşünmeye başlayacaktım neredeyse. Sonra toparlamaya çalıştım kendimi. Bir zamanlar gurur duyduğum annemin yüzüne baktım. Onun korkumu hissetmesine izin vermeyecektim.
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Annemle Kavga Ediyoruz.   Annemle Kavga Ediyoruz. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 3:49 am

'Ama... Avcı olduğum günden beri unutmayı diliyorum.' Zihni, karman çorman olmuş duyguları yüzünden bulanmıştı iyice. Ona her açıdan tahmin ettiğinden - ve umduğundan - daha çok benzeyen kızıyla duyduğu gurur, sözlerinin verdiği o incecik sızının ötesine geçemiyordu bir türlü. Bu, onu iyice bir ikileme sürüklerken ve kendisine yönelttiği soruların daha da acımasız olmasına neden olurken kısa bir anlığına, sadece bir nanosaniye kadar bir zaman dilimi için, gerçek boyutlarına dönüşmeyi ve Pacely'i yakıp küle çevirmeyi düşündü. Kontrolü kaybetmeye başladığını hissettiği anda, vücudundan bir ısı yayıldığını fark etti ve bir an için bunu gerçekten de yapacağını düşündü. Duygularını biraz daha dizginlemek istercesine durduğunda, Pacely'nin de ona engel olan düşünceleri kafasından atarmış gibi toparlandığını gördü. Alaycı bir şekilde güldü. Tam o sırada kızı başını kaldırıp ona baktığında, bir kez daha göz göze geldiler. 'İyi. Umarım bu konuda benden daha başarılı olursun.' dedi Nemesis iğneleyen ve alaycı bir ses tonuyla. Sesindeki imanın hedeflediği nokta gayet açıktı. Buraya gelirken ne hissederse hissetsin, kızına karşı töleranslı davranamıyordu ve Pacely de ona karşı olan tutumunu değiştirmedikçe, zorlamanın hiçbir anlamı yoktu. 'Sana iyi günler.' dedi buz gibi bir ses tonuyla ve kızından uzaklaşmak için arkasına döndü. Nasılsa söyleyeceği daha fazla bir şey yoktu.

Annemle Kavga Ediyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle Sohbet Ediyoruz
» İlk Gün ve Bir Kavga
» Zell ile Günümüzü Gün Ediyoruz
» Kavga ve Ceza
» Annemle Tartışıyorum