Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günüm

3 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

İlk günüm Empty
MesajKonu: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:25 am

Kulübem belirlendikten sonra doğruca Hermes Kulübesi'ne gittim. Tam boş bir yatağa yatmışken elinde su dolu bir kova ve bir bez parçası olan bir kız gelip:
_Selam benim adım Rain. Camları ve yerleri silmekten başlayabilirsin.
_Ne kadar harika. Kendi yatağımı bile toplamazken...
_Hahahahaha sadece şakaydı. Peki ya senin adın ne?
_Adım Leo. Memnun oldum.
_Hadi bakalım seni birileri ile kaynaştırayım.
Bunu dedikten sonra bir kızın yanına gittik o da çekik gözlüydü. Sanırım babamız Asyalı kadınları seviyor.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

İlk günüm Empty
MesajKonu: Geri: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:39 am

Kulübemize yeni gelen kardeşimin elinden tuttuğum gibi onu Aleda ile tanıştırmak için salona doğru çekmeye başladım. İşin güzel yanı neydi biliyor musunuz? Daha önceden Hermes Kulübesi hiç bu kadar dolu olmamıştı ve bu kadar erkek kardeş yoğunluğuda olmamıştı. Ne kadar kamp melezleri için pek sevinilecek bir olay olmasada, biz Hermes çocukları olarak sevinmiştik. Bilirsiniz, Hermes çocukları birşeyler çalarlar, aşırırlar... Yani kısacası hırsızlar. Sanırım artık bizimde çete gibi olma vaktimiz gelmişti. Salona adımımı attığımda Leo'nun elini bıraktım ve Aleda'nın yanına gidip onu çekiştirdim "Bak bak! Yeni kardeşimiz!" gülümsedim ve Leo'nun yanına gidip onu iyice Aleda'nın yanına yaklaştırdım. Önce ciddi davrandı ve "Hmm... Çekik gözleri olmayan bir kardeş... Ne güzel!" ardından gülmeye başladı ve kendini kanepeye attı.

Leo'nun gözü salonumuzun ortasında duran cips ve diğer abur-cuburların bulunduğu küçük tepeciğe kaymış gibi gözüküyordu. Ona gülümsedim ve "Çekinme, rahatına bak. Nasıl olsa kulübe bizim. Ha bu arada, bunların hepsini Hermes çocukları olarak biz aşırdık. O yüzden kardeşimiz olmayan birilerine söyleme." Ayağımı masanın kenarlarına uzattım ve elime bir cips paketini alıp içindekileri ağzıma doluşturmaya başladım.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

İlk günüm Empty
MesajKonu: Geri: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 8:06 am

Ah buranın kamp olduğunu düşünmüştüm. Meğer eğlence eviymiş. Her neyse kanepeye uzandım ve:
_Acaba benim odam nerede?
Aleda:
_İşte bu oda şu kanepe.
_Şaka yapıyorsun.
_Hmmm bir düşüneyim hayır şaka yapmıyorum.
_Peki ya yakında bir odam olur mu? Yoksa o boş yakakta devam mı edeceğim?
_O boş yatak sadece bir günlük.
_Ne?!!
_Merak etme şaka yapıyor yakında sanada bir oda ayarlarız.
O sırada bir kız içeri girdi:
_Vay canına Rain ve Aleyda ile tanışmışsın. Benim adım Amy.
_Acaba başka bir şeyler aşıracak mıyız yoksa bütün gün kulübede yatacak mıyız?
_Hayır. Tırmanma duvarına ve markete uğrarız.
_Oleyy! Tırmanmada ustayımdır.
_Hahahaha orayı görünce böyle düşünmeyeceksin.
_Ne var canım sadece kafana yağan taşlar var.
_Kafama yağan taşlar mı?
_Ayrıca lavlar.
_Lavlar ha?!!
Sanırım tırmanma duvarına uğramayacağım.
_Kendime not:Tırmanma duvarı asla yok.
Biraz oturduktan sonra Amy:
_Gel hadi çaylak markete gidelim.
Markete girmeden ikimizi de Gölge sayesinde görünmez yaptım. Önce torbaları aldım. İçine gördüğüm her şeyi doldurdum. Doldurduğumuz 10 torbayı Gölge'ye koyup kulübeye götürdük. Ellerimizde de ikişer torba vardı. Hasılatı kontrol edince bir eksik fark ettim hiç kurabiye alamıştık bu olamazdı. Atıştırmalık dağımıza aşırdıklarımızı koyunca yemeğe başladım. Borular ötmeye başladı. Aleyda beni tuttuğu gibi bir ateşin etrafında bir sürü masa bulunan alana getirdi. Hermes Masası'na oturduk tam yemeğe başlayacaktım ki Amy bana:
_Önce ateşe yemeğinden bir şeyler at.
Ateşin yanına gidince bütün tabağımı boşaltıp Hermes'e diye mırıldandım. Ateşin renginin sürekli değiştiğini fark ettim. Rain'in söylediğine göre bardağa bir içecek ismi söylemeliymişim. Bunu yaptığımda adını söylediğim içecek bardakta belirdi. 1-2 bardak kola içince kulübeme gittim. Burası çok eğlenceliydi.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

İlk günüm Empty
MesajKonu: Geri: İlk günüm   İlk günüm Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 5:07 am

Yeni kardeşim çok iyi birine benziyordu. Tabi burdaki herkes çok iyiydi ama Zack'te farklı bir şeyler vardı sanırım fazla eğlenceliydi. Birlikte markette bayağı bi eğlemiştik. Onun sayesinde harika bir gün geçirmiştim. Ama gün daha bitmemişti ve Zack'le daha fazla eğlenebilirdik. Ne yapabiliriz diye düşünürken aklıma evimden getirdiğim Tabu geldi ve Zack'e kaş göz işareti yapıp odama gelmesini söyledim. Zack odama geldiğinde ağzı açık bir şekilde yatağıma bakıyordu. Güzel bir yatağım vardı onunkine göre. Üst raflardan çıkardığım tabuyu görünce gözlerinde sinsice bir bakış yerleşti. Sanırım bunda fazla iyiydi ve ben hala acemiydim. Birlikte biraz oynamaya çalıştık ama zevkli olmayınca oturma odasına gidip herkesi çağırdık. Artık daha fazla kişiydik ve bu daha fazla eğlence demekti.

İlk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günüm
» İlk Günüm
» İlk günüm
» İlk günüm
» İlk günüm