Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli)

2 posters
YazarMesaj
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli) Empty
MesajKonu: İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli)   İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:06 pm

Arenada Thaila ile karşılaştıktan sonra ilk yapacağım şey onu kulübeme davet etmekti. Yani bizim kulübemize. Ama şansa bakın ki o gün odam rezalet bir haldeydi. Eşyalarım yine sağa sola saçılmış, çiçeklerim kutumuştu. Thaila güldü.

"Kulübeye harika bakıyormuşsun doğrusu" dedi. Hemen atılıp eşyalarımı kaldırıp düzenli bir şekilde dolabıma yerleştidim. Gidip bir koşu da çiçeklerimi suladım.

"Sen keyfine bak abla, istersen biraz gez dolaş, yarım saate kulübeyi yaşanabilir hale getreceğim" dedim. Thaila gülümsedi.

"Sorun değil. Ayrıca kampa gelmemem gerekiyordu. Yani beni kimse görmemeli" dedi ve bir köşede bekleyen elektirkli süpergemi eline aldı. Kulübenin her yerini süpürdü, kapının ağzı, yatağımın altı, kanepelerin arkası hatta kanepelerin üstünü bile! Banyodan viledayı getirken bana da görev verdi.

"Şimdi gidip marketten bulabileceğin en güzel Zeus'u temsil eden duvar kağıdını alıp getirmeni istiyorum. Al sana birkaç drahmi" dedi ve beni dışarıya yolladı.

Bir koşu markete gittim ve duvar kağıtlarına bakmaya başladım. Babamı en iyi ifades eden şey şimşeğiydi ama artık o kadar sıradan bir şey istemiyordum. En sonuna gözüme başka bir şey takıldı. Bu Olimpos'un harika evlerinden oluşan bir duvar kağıdıydı. Dört duvarın tamamını saracak olan Olimpos manzarası ona baktıkça kendimden geçmeme sebep oluyordu. Onu aldığım gibi kulübeye döndüm. Thaila tavandaki şimşeğimi parlatıyordu. Kulübe o kadar parlak görünüyordu ki dayanamadım ve çığlığı bastım. Oda resmen parlıyordu! Üstelik odanın içini Zeus'un sarayının içine benzetmişti. Köşede Zeus'lu bir süs havuzu vardı. Babamın ağzından su çıkıyordu. Bu dahiceydi. içerisi o kadar çok Olimpos'a benzemişti ki iyki bu duvar kağıtlarını almışım diye düşünddüm.

"Thaila, sen iç mimar olmalıymışsın! Bunlar harika!" dedim. Thaila aşağı indi ve duvar kağıdına baktı.

"Ah, bunlar da mükemmel. Olimpos'un altın evleri... Her biri mükemmel. Zeus'un sarayının olduğu tarafı girişteki kapının tam karşısna asalım"

İkimiz beraber kağıdı da astıktan sonra içeriye baktık. Mükemmel olmuştu! Olimpos'taki Zeus'un sarayı bundan güzel olamazdı yani.

"İyi işti Jenny. " dedi Thaila. Gülümseyip ona baktım.

"Bunu sana borçluyum kardeşim"

Bakalım bu sefer denetlemeden kaç alacaktık...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli) Empty
MesajKonu: Geri: İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli)   İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:05 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Zeus Kuübsi Temizlik RP'si 6
» Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15