Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]

3 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Empty
MesajKonu: Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]   Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 11:17 pm

Yatağımda dönüp duruyordum.Gıcık kardeşlerim erkenden kaçmış,tüm temizlik işlerini bana bırakmışlardı.Hemde temizlikten nefret ettiğimi bile bile!Bu tam bir azaptı!
Derin bir nefes alıp yatağımdan kalkıp,oturdum.Etrafa göz gezdirdim.Acaba bu temizlikten de diğer temizliklerde yaptığım gibi kaçabilirmiydim?İmkansızdı.

''Bugün hemen geçip gitsin.'' Diye homurdandım ve ayağa kalktım.Banyoya giderken bir yandanda kendi kendime konuşuyordum.Birkaç dakika sonra yaptığım bu deliliği farkedip elimle kafama hafifce vurdum.Kalpli dolabımızın üstünde beyaz ve mor bezler duruyordu.Beyazı alıp hafifce ıslattım.Arkamdan çeşmeyi kapattım ve odamın yolunu tuttum.Yatağıma oturup nerelerin kirli olduğuna baktım -ki her yer kirliydi.- Önce kolay işlerle başlamayı yeğledim.Bir önceki temizliğimizde koyduğum birkaç saksı çiçeklerin yanına gittim.Ve çiçeklerin yanında duran eflatun renginde olan bardağın içine su koydum ve suyu çiçeklere paylaştırdım.Temizliğin iyi birşey olduğunu kendime alıştırmaya çalışarak banyodan süpürge aldım.Yerleri süpürmeye başladım.Süpürgeden gelen sesler çok sinirimi bozuyordu,katlanmaya çalışıyordum.Yere yattım ve süpürgeyi yanıma çekerek yatağımın altını temizlemeye başladım.Birkaç saniye durduktan sonra süpürgeyi kapattım ve yanımdan çektim.Yatağın altına girmeye çalıştım ama sadece kolum giriyordu.Kolumu yatağın altına soktum ve altında ruj,parfüm kutusu belkide çorap var mı diye bakmaya çalıştım.en sonunda elim birşeye çarptı.Kolumu daha çok içeriye sokmaya çalıştım ama nafile bir türlü alamıyordum.En sonunda pes edip ayağa kalktım.

Ne yapsaydım?Odamda dönüp dururken birden gözüm dolabın arkasında sıkışan sopaya takıldı.Gülümsedim ve dolabın arkasından sopayı çıkarmaya çalıştım.Büyük bir mücadeleden sonra sopa artık elimdeydi.Sopayı yatağın altına soktum ve karıştırmaya çalıştım.En sonunda sesler gelmeye başladı.Sopayı kendime çektim ve arkasından kalpli bir saat çıktı.Saati aldım ve üstünde olan tozlaarı silkeledim.''Ah,bende bunu arıyordum.'' Deyip saati dolabımın üstüne koydum.Telefonumu çıkarıp bu aralar hayranı olduğum 50 Cent'in Candy Shop şarkısını açtım.

Dans ederek dolabımdaki tüm kıyafetleri yatağıma attım ve şarkı söyleyerek kıyafetlerimi katlamaya başladım.''You can have it your way, how do you want it...'' Tüm kıyafetleri katladıktan sonra özenle dolabıma yerleştirdim.Derin bir nefes aldım.Neler kaldığını görmek için odaya göz gezdirdim.Bir tek dolapların arkasındaki tozlar kalmış gibiydi.Dolabın üstünde duran mor bezi aldım ve dolap arkalarını temizlemeye başladım.O işte bittikten sonra parfüm lavantsa kokulu parfümü etrafa sıktım ve kardeşlerimin bana yardım için gelmelerini umut ederek Claire'nin odasının yolunu tuttum.

(Hadi Afrodit kulübesi! =) )
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]   Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 12:00 am

Bu gün temizlik günüydü ve temizlik hastalığı olan ben ilk kez temizlik yerine gidip kılıç çalışmayı tercih etmiştim.Diğer kardeşlerim şu an ne yapıyorlar haberim yoktu ama nedense ben kılıç çalışıyordum.Biraz çalıştıktan sonra temizlik takıntım yüzünden hızla kulübeye daldım.Kulübe boş gibiydi,bir kısmı çok güzel temizlenmişti ve müzik sesi geliyordu bir yerlerden."Hey millet!Kimse yok mu?"diye seslendim."Sonunda biriniz geldi.Neredeydin sen?"dedi Lara,biraz hatta bayağı sinirlenmişti."Özür dilerim,kılıç çalışıyordum."dedim."Anna kılıçta yeterince iyisin,şimdi temizlik zamanı.Ayrıca ne oldu senin temizlik takıntın?"dedi."Bilmiyorum,neyse diğerleri yok mu?"diye sordum."Yoklar yani sabah uyandığımda kimse yoktu."dedi."Tamam o zaman eski günlerde ki gibi birlikte yapabiliriz temizliği."dedim.Ardından temizliğe başladık,aslında Lara başlamıştı.Temizliğe devam ettik daha uygun olurdu.

Ben gidip önce kendi eşyalarımı dolabıma yerleştirdim,o sırada Lara tekrar müzik açtı.Her ne kadar temizlikte anlaşamasakta Lara benim için çok değerliydi.Bir yandan temizlik yapıyor bir yandan da dans ediyorduk.İşte bu temizliği güzelleştiren bir şeydi;Dans etmek!
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]   Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 10:53 pm

''La,la,la!'' Diye bağırdım komedi olsun diye.Ardından Anna'nın odasından kahkaha sesleri geldi.Gülümsedim ve Anna'nın odasına girdim.Elimdeki bezi yatağa atıp koltuğa oturdum.''Eee,nereye gittin?'' Anna cevap vermedi.Belkide cümleleri yerleştirmeye çalşıyordu.Ayağa kalkıp ''Aşk meşk işlerimi yoksa..'' Anna'nın yüzü kıpkrmızı oldu.Her ne kadar Afrodit kızı olsakta,bizde utanıyorduk.Gülümsedim ve Jason'un odasına geçtim.

Kapıda aniden drdum.Burası odamıydı?Kıyafetlerden yatak görülmüyordu.''Ah,şu erkekler.'' Diye söylendim ve istemeyerekte olsa kıyafetleri alıp,katlayıp,dolabına koymaya başladım.Ne kadar zaman olduğunu biliyordum ama müzik dinlerken yapmak emin olun ki benim gibi temizlikten nefret eden bir kızı bile sakinleştiriyordu.

Derin bir iç çekip dolabın kapısını kapattım.Sopam ile yatapın altında birşey var mı diye baktım.Tanrıya şükür birşey yoktu.Ama sopa oz içinde kalmıştı.Tozlar yüzünden birkaç kere hapşurdum.Odamdan süpürgeyi alıp.Yatağın altını temizlemeye başladım.Ve bu işte bittikten sonra son olarak tüm kardeşlerimin odasına koyduğum kaktüsleri suladım ve gülümseyerek gül kokulu parfümü sıktım.

Daha sonra kuülübemize yeni gelen London'un odasına girdim.Görünüşe göre yeni kardeşimiz baya bir temizlik delisiydi Anna gibi.Yinede kıyafetlerini tekrar katladım ve dolabına koydum.Tüm eşyalarının üstünden bez ile geçtim.Ki birden masanın üstünde bir kağıt buldum.
Spoiler:

Ağzım açık fotografa baktım.Bu Alex benim düşmanım Alex miydi?Ne yani biricik kardeşim dümanımlamı çıkıyordu.Hemde benim haberim olmadan!Londan kulübeye geldiğinde bana çok dil dökecekti.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]   Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 9:44 pm

Sabah iyi bir yürüyüşün yerini hiçbir şey tutamazdı benim için. Neredeyse tüm kampı turlamış ve iyice açılmıştım. Güzellik uykusu dedikleri de yalandı. Uzun süreli uyuma vücudu hantallaştırırdı. Belirli, örneğin 7-8 saat uyuma ise hem cildi güzelleştirir hem de vücudu ve zihni açardı.

Gülümseyerek kulübeye girdim. Sabah çok erken saatte çıkmıştım. “Merhaba… Kimse yok mu?” dedim. Ardından iki ayrı odadan iki ayrı baş çıktı. Anna ve Lara. Eski günlerdeki gibi… Sadece biz üçümüz. Gülümsediler ve “ Denetleme var unuttun mu? Bir de denetleyici olacaksın.” dediler bir ağızdan. Gülümsedim ve “Sadece biz mi varız? Harika! Ben camları ve salonu hallederim.” dedim. Zaten üzerimde rahat şeyler vardı. Hemen bir önlük giydim ve elime bir bez aldım. Peşinden de bir kova ayarladım ve hızlı ama detaylı bir biçimde camları ovalamaya başladım. Bir camı iyice sildikten sonra kurulama beziyle bir daha üzerinden geçtim. Uzaktan bakınca cam yokmuş gibiydi. Ardından diğer camları da aynı şekilde silmeye başladım.

Sonra yemek yediğimiz masaya yöneldim ve iyice sildim, kuruladım. Sonra üzerindeki örtüyü kirli sepetine atıp yeni ve güzel bir örtü serim. Anna ve Lara da odalardaki işleri bitirmiş olacaklardı ki. Mutfağı temizlemeye başlamışlardı. Hemen çamaşır makinesine yöneldim ve kirlileri attım. Banyoyu da güzel bir şekilde temizledikten sonra ellerimi yıkadım ve yıkanmış çamaşırları alıp çamaşırlığa yöneldim. Çamaşırları serme işi bitmeye yakın diğerleri de işlerini bitirmişlerdi.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]   Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ] Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 12:46 am

değerlendirmede.

Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)
» Zeus aşkına!
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Zeus Kuübsi Temizlik RP'si 6
» İki Zeus Kızının Temizlik rp si (Thaila destekli)